Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A niech ma!:)
0
No to Goetze jutro hattricka na pożegnanie się z Dortmundem!:-D
0
Napisz coś jeszcze,tak mądrze gadasz.
0
A ja myślałem,że tylko ja taki tępy...
0
Za moich czasów nie było półklasy:/
0
@Suavemente-z tym niemieckim środkiem pola,to widzę analogię do hiszpańskiego środka Barcelony. Chodzi mi o Reprezentację.
0
No to Goetze będzie miał motywację jutro...:D No chyba,że na fejsie napisze fanom,że to tylko plotka;)
0
Tylko nie rozumiem,dlaczego już od przyszłego sezonu. A tak apropos-to ciekawe okienko transferowe tego lata nam się szykuje
0
@neutralny-uśmiechasz sie powodu porażki realu? Coraz bardziej kompletnych sympatyków ma ten klub:-D
0
To,jeżeli oficjalnie,to nie rozumiem tego transferu:/
0
Gotze-źródło bild. To samo,co wczoraj podało o tym,że Lewy może nie zagrać:)
0
Może i być najbardziej kompletnym,ale to Messi jest od kilku lat najlepszym piłkarzem na świecie. Beckcham, Ronaldo, Ruud Van Nisterloy, Guti, Roberto Carlos czyli ikony Galaktycznego Realu nie kłamią. Bo jakby kłamali,to co real musiałby być klubem zrzeszającym kłamców.
0
Sprytne:)
0
Stawiam stówe na Barcę!:)
0
venti- tylko spokojnie...:D
0
cris9- może chce go zmusić do myślenia?:D
0
I've got five on it....Chyba najsłynniejsza piątka na świecie...
http://www.ligabbva.pl/news/1008,fc-barcelona-5-0-real-madryt-pogrom-na-camp-nou
0
venti- jasna sprawa! :) " Z braku laku"-jako,że nie ma polskiej drużyny w LM, trzeba się cieszyć, z tego co jest:)
0
tristan87- lepiej może nie, bo poda Ci same siódemki, literki Cr będą plusem:D
0
Jurgen, jak Jurgen, ale po niemieckim Blidzie bym się czegoć takiego nie spodziewał:D:D:D A niektórzy nieźle łyknęli:)
0
venti- No Lewy rulezzzz:D
0
witamy zakamuflowanych sympatyków vicelidera:)
0
Cr7 najlepszy , 11 minut temu:
taka prawda każdy może przegrać z każdym
Cr7 najlepszy , 2 minuty temu:
nawet jak Barca dojdzie do finału to przegra w nim z Realem
Chyba tu ktoś ma rozdwojenie jaźni...
0
prorokkk-- facet który cieszy się, że jest pierwszy....ja bym się tak nie cieszył :D
0
Miki_Messi2001- a na jakim poziomie grasz?
0
A więc nie tylko Xavi mówi, że Barca zdominowała grę w Europie:)
0
Budzi się Falcao...Oby obudził się na sobotę:)
0
PatrychoO-tutaj wpadamy w generalizowanie. Tak szczerze mówiąc nie za bardzo mnie obchodzi,co mówią ludzie o kibicach Barcelony. Bo nie sposób miarodajnie tego oddać. Niektórzy kibice są tacy,niektórzy inni. To ode mnie zależy, z kim chcę rozmawiać, a kogo olewać:) Tak to już jest z internetem...Zobacz tytuł newsa,a liczbe komentarzy do Mikiego. Rozumiesz teraz?:) A co do redakcji,to przymknijmy dzisiaj oko na to. Jest niedziela,niech odpoczywają. A od jutra ostro do roboty!:)
0
I o to jedno mistrzostwo z realem chodzi:)
0
PatrychoO-nie wiem,jaka jest prawda. Szukam jej przez całe życie. Ty mówisz o ludziach zmieniających stronę,a wystarczy zwyczajnie się uśmiechnąć i nie reagować na zaczepki. Czasem można sie poprzekomarzać,nawet pohejtować i tyle. Jak widzisz,możemy sobie pogadać i nawet taki mikemessi nie jest nam,a przynajmniej mnie w stanie przeszkodzić.:)