Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrycho-lepiej,żeby był takim 12latkiem,niż takim 22latkiem. Gaspar ma dużo racji i jest głosem rozsądku w tym wypadku.
0
@Gaspar-mądre słowa!
0
wrinkles-być może to efekt tych 30minut w rewanżu z PSG.
0
Super,że Messi powołany:) Wystarczy Gaspar?;)
0
qwq-a udowodnić Ci?:)
0
Ja wierzę,że Borussia wejdzie do finału. Jest ku temu kilka przesłanek.
0
Cieszę się,że tylu sympatyków realu ogląda mecze Barcy. To świadczy o jej Wielkości.
0
ChristianoRonaldo-bo wbrem pozorom,to real może mieć trudniejszą przeprawę,aniżeli Barcelona.
0
qwq-no dobrze,mój błąd. Co roku słyszę,czytam od kibiców realu ten tekst,że w tym roku,to już napewno zdobędą LM.
0
Brawo Liverpool! Chelsea na drodze do upadku...
0
Piłka nożna polega również na tym,by umieć strzelać na pustą bramkę.
0
a to już sobie przyznaliście LM? Brawo za pewność siebie,która robi z was idiotów już od 11lat:)
0
brawo mekston!:)
0
qwq-apropos życia historią... Przypomnij mi kiedy ostatnio real zdobył LM?
0
Patrzyłem ostatnio na klasyfikację strzelców La Liga. I mi wyszło 43:32 w pojedynku Messi-Ronaldo. Ciekawe,bo Messi nie grał w 3 ostatnich meczach z rzędu,a dalej miażdży Ronaldo:)
0
qwq - kontrowersyjne zwycięstwo 2:1 również będzie wkrótce historią. Manita 5:0 na długo zostanie w pamięci. Taka mała różnica:)
0
qwq-a gdzie ja napisałem o sezonie 2012/2013?
0
qwq-bo w optymalnym składzie potrafią przegrać 5:0;)
0
Jazda The Reds!:)
0
co robi???
0
No ma na to duże szanse. Ciekaw jestem,kto poprowadzi finał? I czy zrobi to dobrze,to czy będzie "zaproszony" do sędziowania w Pucharze Konfederacji.
0
@Suavemente-Witaj;) tylko,że ten sędzia raczej nie poprowadzi rewanżu. Bo skoro sędziował mecz Bayernu w 1/4,to z tego,co kojarzę-nie może być sędzią w meczu tej samej drużyny w 1/2.
0
Dlatego właśnie jest najlepszym na świecie:)
0
to nie myśl.
0
Fajnie będzie zobaczyć "w końcu" Leo na boisku:)
0
To cienki bolek jestes! Przecież to mega prosto zrobić.
0
Większymi literami się nie dało?
0
Ciekaw jestem,kogo wyznaczą na finał LM? Bez względu na to,kto w nim zagra.
0
gitkolo-dlaczego?
0
@venti-wywołuję pana Darka Sz.;)