0

Patrycho-lepiej,żeby był takim 12latkiem,niż takim 22latkiem. Gaspar ma dużo racji i jest głosem rozsądku w tym wypadku.

0

@Gaspar-mądre słowa!

0

wrinkles-być może to efekt tych 30minut w rewanżu z PSG.

0

Super,że Messi powołany:) Wystarczy Gaspar?;)

0

qwq-a udowodnić Ci?:)

0

Ja wierzę,że Borussia wejdzie do finału. Jest ku temu kilka przesłanek.

0

Cieszę się,że tylu sympatyków realu ogląda mecze Barcy. To świadczy o jej Wielkości.

0

ChristianoRonaldo-bo wbrem pozorom,to real może mieć trudniejszą przeprawę,aniżeli Barcelona.

0

qwq-no dobrze,mój błąd. Co roku słyszę,czytam od kibiców realu ten tekst,że w tym roku,to już napewno zdobędą LM.

0

Brawo Liverpool! Chelsea na drodze do upadku...

0

Piłka nożna polega również na tym,by umieć strzelać na pustą bramkę.

0

a to już sobie przyznaliście LM? Brawo za pewność siebie,która robi z was idiotów już od 11lat:)

0

brawo mekston!:)

0

qwq-apropos życia historią... Przypomnij mi kiedy ostatnio real zdobył LM?

0

Patrzyłem ostatnio na klasyfikację strzelców La Liga. I mi wyszło 43:32 w pojedynku Messi-Ronaldo. Ciekawe,bo Messi nie grał w 3 ostatnich meczach z rzędu,a dalej miażdży Ronaldo:)

0

qwq - kontrowersyjne zwycięstwo 2:1 również będzie wkrótce historią. Manita 5:0 na długo zostanie w pamięci. Taka mała różnica:)

0

qwq-a gdzie ja napisałem o sezonie 2012/2013?

0

qwq-bo w optymalnym składzie potrafią przegrać 5:0;)

0

Jazda The Reds!:)

0

co robi???

0

No ma na to duże szanse. Ciekaw jestem,kto poprowadzi finał? I czy zrobi to dobrze,to czy będzie "zaproszony" do sędziowania w Pucharze Konfederacji.

0

@Suavemente-Witaj;) tylko,że ten sędzia raczej nie poprowadzi rewanżu. Bo skoro sędziował mecz Bayernu w 1/4,to z tego,co kojarzę-nie może być sędzią w meczu tej samej drużyny w 1/2.

0

Dlatego właśnie jest najlepszym na świecie:)

0

to nie myśl.

0

Fajnie będzie zobaczyć "w końcu" Leo na boisku:)

0

To cienki bolek jestes! Przecież to mega prosto zrobić.

0

Większymi literami się nie dało?

0

Ciekaw jestem,kogo wyznaczą na finał LM? Bez względu na to,kto w nim zagra.

0

gitkolo-dlaczego?

0

@venti-wywołuję pana Darka Sz.;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?