0

bexley-a widziałeś jego sobotni mecz?

0

fernandotores-ty sie,co po chwilę żegnasz,a za chwilę znowu coś piszesz. Nasilony konflikt wewnętrzny?

0

FernandoTores-tak,tak,oczywiście. Te teksty gimnazjalne to dobre było. Jak ty mnie dobrze znasz i wszystko o mnie wiesz. Ale skoro zasypiasz co noc zwrócony do mnie,to się nie dziwię...

0

Cochise-jasna sprawa. Fatalnie zagrał cały zespół. Natomiast świetnie zagrał cały Bayern i za to gratulacje. W Barcelonie najlepsz był...a w Bayernie najgorszy był... No właśnie. Pozytywem jest to,że może to być bodziec,do skupienia się na rekordowej lidze. Pozytywem jest to,że trochę przerzedzi się na tym portalu.Bo wymagać od innych pogodzenia się z porażką,to chyba nie mogę...

0

Cochise-a tam,czepiasz się;) ja tam widzę trochę pozytywów.

0

Fernandotores-jak zwykle uciekasz od odpowiedzi. Pisałem prostym językiem,tak żebyś zrozumiał. Przykład jaki podałeś z tą lekcją dobitnie świadczy o twoim poziomie.Ale trzeba leczyć jakoś swoje kompleksy i lęki.

0

Fernando tores-to według ciebie dlaczego kibice nie Barcelony i nie realu mówią o manicie na CN,a nie o szpalerze?

0

elRaul-chłopie,gdzieś Ty się uchował?!:) jako kibic Barcy-dziękuję za słowa wsparcia.

0

qvg-to podaj oryginał,to porównam:)

0

qvq-nie wiedziałem,że jest taka drużyna jak Bayerm.

0

fernando tores-masz coś do mnie?

0

Lata 50te i 60te to były czase fernandotores. Można być kibicem ze względu na historię,bo 11 lat,to większość nie pamię a.

0

Christianoronaldo-widzisz jaki cienki bolek jesteś? Szczekać to byle suka potrafi.

0

Sympatycy vicelidera robią komingałt:-D

0

fernandotores-jak zwykle wielki znawca

0

Czekam

0

christianoronaldo-nie można wybiegać w przeszłośc to raz. Dwa to ty piszesz o przeszlości więc skoro taki z ciebie kibic,to przypomnij co wtedy mówił Xavi,który wtedy grał. I po trzecie-skoro wyciagasz wynik 11:1 to rzuć linkiem albo chociaż strzelców bramek podaj.

0

Kiedy ostatnio był niemiecki finał?

0

christianoronaldo-to skoro masz tak genialna pamięć,to może zacytuj nam piłkarzy po pamiętnej manicie na CN? Czekam,bo taka super pamięć jak twoja nie może się zmarnować.

0

Kiedy tak Xavi powiedział?

0

Grał,a co?

0

Buuu,to teraz przerzucam się na real! Nie,no żart!:-D Po pierwsze gratulacje dla Bayernu. Pokazali kawał solidnej piłki. Co do uznania 2 bramek bym polemizował...ale to nie zmienia postaci rzeczy. Po drugie-Barca zagrała tragicznie. Cały zespół,a nie jakiś tam zawodnik. Po trzecie-żeby zrozumieć i przełknąć tą porażkę-trzeba sięgnąć do momentu,kiedy Barcelona przegrała czterema golami. Wtedy coś sobie uświadomimy... Po czwarte-niektóre zespoły potrafiły przegrać z Barcelona 0:5 więc nie jest źle;) No i po piąte- VISCA EL BARCA! Barcelono trzymajcie się!!!

0

Leo nie gra w 3ostatnich meczach a i tak miażdzy. Falcao powoli atakuje drugie miejsce. Klasyfikacja asystentów wymiata:D no i jeszcze VV z dużymi szansami na kolejną z rzędu Zamorrę.Po prostu pięknie:)

0

Prawdziwi mistrzowie potrafią mimo porażek,które w sporcie są czymś naturalnym-wejść na szczyt i się na nim utrzymywać.

0

Widzisz,to ty piszesz o barcelonie.

0

Sęp -przeczytaj artykuł. W nim znajdziesz odpowiedź. Również na pytanie kto z kogo robi idiotę. Nie wmawiaj mi tego,co myślę sam.

0

i z takim ustępującym mistrzem nie trzeba wygrywać,bo to mistrz sezonowy. Łatwiej jest wejść na szczyt,ale utrzymać się na nim,to już sztuka.

0

a gdzie ja napisałem o Barcelonie i realu? Trzeba mieć dużo lat,a dalej siano w głowie,żeby dochodzić do takich wniosków,jak ty.

0

no właśnie go skomentowałeś. A co do newsa,to nasuwa się myśl: Co to za mistrz,co nie potrafi utrzymać tytułu po jednym sezonie?

0

Barca wraca na należne im miejsce!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?