0

Chudini-admini mają długi weekend;)

0

Dlatego przepraszam za offtop:) a wracając do tematu newsa... Bardzo wyważone odpowiedzi:)

0

zakończy się banem za spamowanie:-D

0

@barcawooorld-propagowanie i szerzenie treści rasistowskich podlega karze. Nawet w naszym regulaminie jest wzmianka,o tym co się dalej może wydarzyć:)

0

@IBRAvsCR7-wierz mi,ludzie,gdy będą chcieli o tym wiedzieć i być na bieżąco,sami znajdą to,co ich interesuje. Nie uszczęśliwiaj innych na siłę:)

0

@barcawooorld-propagowanie rasizmu jest karalne. Jest coś takiego jak oskarżycielstwo posiłkowe.

0

OnlyTito-ja mu tylko zadałem pytanie. Propagowanie rasizmu jest karalne.

0

@barcawooorld-w tym,w tym. Ludzie myślą,że są w necie anonimowi i bezkarni. Ale niech sobie myślą tak dalej:)

0

@malutkiFCB-zdajesz sobię sprawę,że przeiwko Tobie może być wszczęte postępowanie?

0

Jest duża szansa,że real odpadnie wcześniej z LM od Barcelony;)

0

@nie tylko Ciebie:D ale to american socer przecież jest:D

0

Leo miażdży!:)

0

8:0 będzie spoko

0

"Jeżeli walczysz, owszem możesz przegrać, ale jeśli nie walczysz, to już przegrałeś"

0

tylko co tu ma historia do gadania...Trzeba grać, a nie wracać do przeszłości:)

0

Leo" The Record" Messi :D

0

kobalto-to spróbuj na legendarnym:D

0

kobalto- a na jakim poziomie?

0

jestem kibicem Barcelony. Ale mam nadzieję na finał Barcelona- Borussia. Vamos Barca!! Vamos Borussia!:D

0

LEO "Best of The Best" Messi:)

0

skupić:)

0

nooo, tak wychodzi, że razem popełniamy ten sam błąd:) Dlatego proponuję zakończyć naszą, jakże owocną dyskusję i skopić się na temacie newsa:)

0

lełomesi- Według mnie , w tym wypadku, to nie pokora. Popełniłeś błąd, przyznałeś się i....dalej popełniasz błąd, pisząc nie na temat- czyli pisząc o mnie:) Sam przecież to stwierdziłeś kilka komentarzy niżej:) Tak więc w tym wypadku, popełnianie tego samego błędu nie mogę nazwać pokorą:)

0

ale ja nie mam problemu z przyznaniem się:) W przeciwieństwie do Ciebie - nigdzie nie napisałem, że nie łamię regulaminu. I skoro wiesz, że źle zrobiłeś, to tylko i wyłącznie dzięki dyskusji ze mną:) Stwierdzenie "ok, trochę zbiegłem nie traktuję, jako pokorę:)

0

Tu nie chodzi o przyznanie się. Piszesz do kogoś o pokorze, sam jej nie pokazując.

0

Widocznie musiałem napisać 5 czy 6 komentarzy na Twój temat, byś w koncu zrozumiał, że mylisz się twierdząc, że nie łamiesz regulaminu.

0

Ja Ci udowodniłem, że mylisz się w Twoim przekonaniu, że nie naruszasz regulaminu.

0

I nie robię tego samego, co Ty- znajdź mi mój komentarz, w którym piszę na temat zeszłorocznej porażki realu pod newsem dotyczącym najbliższego tygodnia Barcelony.Czekam

0

Szkoda, że nie potrafisz mieć tej pokory w sobie i przyznać się do błędu i odpowiadasz na pytania- pytaniem.

0

Naruszasz regulamin, pisząc nie na temat. Coś na temat pokory jeszcze?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?