Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chudini-admini mają długi weekend;)
0
Dlatego przepraszam za offtop:) a wracając do tematu newsa... Bardzo wyważone odpowiedzi:)
0
zakończy się banem za spamowanie:-D
0
@barcawooorld-propagowanie i szerzenie treści rasistowskich podlega karze. Nawet w naszym regulaminie jest wzmianka,o tym co się dalej może wydarzyć:)
0
@IBRAvsCR7-wierz mi,ludzie,gdy będą chcieli o tym wiedzieć i być na bieżąco,sami znajdą to,co ich interesuje. Nie uszczęśliwiaj innych na siłę:)
0
@barcawooorld-propagowanie rasizmu jest karalne. Jest coś takiego jak oskarżycielstwo posiłkowe.
0
OnlyTito-ja mu tylko zadałem pytanie. Propagowanie rasizmu jest karalne.
0
@barcawooorld-w tym,w tym. Ludzie myślą,że są w necie anonimowi i bezkarni. Ale niech sobie myślą tak dalej:)
0
@malutkiFCB-zdajesz sobię sprawę,że przeiwko Tobie może być wszczęte postępowanie?
0
Jest duża szansa,że real odpadnie wcześniej z LM od Barcelony;)
0
@nie tylko Ciebie:D ale to american socer przecież jest:D
0
Leo miażdży!:)
0
8:0 będzie spoko
0
"Jeżeli walczysz, owszem możesz przegrać, ale jeśli nie walczysz, to już przegrałeś"
0
tylko co tu ma historia do gadania...Trzeba grać, a nie wracać do przeszłości:)
0
Leo" The Record" Messi :D
0
kobalto-to spróbuj na legendarnym:D
0
kobalto- a na jakim poziomie?
0
jestem kibicem Barcelony. Ale mam nadzieję na finał Barcelona- Borussia. Vamos Barca!! Vamos Borussia!:D
0
LEO "Best of The Best" Messi:)
0
skupić:)
0
nooo, tak wychodzi, że razem popełniamy ten sam błąd:) Dlatego proponuję zakończyć naszą, jakże owocną dyskusję i skopić się na temacie newsa:)
0
lełomesi- Według mnie , w tym wypadku, to nie pokora. Popełniłeś błąd, przyznałeś się i....dalej popełniasz błąd, pisząc nie na temat- czyli pisząc o mnie:) Sam przecież to stwierdziłeś kilka komentarzy niżej:) Tak więc w tym wypadku, popełnianie tego samego błędu nie mogę nazwać pokorą:)
0
ale ja nie mam problemu z przyznaniem się:) W przeciwieństwie do Ciebie - nigdzie nie napisałem, że nie łamię regulaminu. I skoro wiesz, że źle zrobiłeś, to tylko i wyłącznie dzięki dyskusji ze mną:) Stwierdzenie "ok, trochę zbiegłem nie traktuję, jako pokorę:)
0
Tu nie chodzi o przyznanie się. Piszesz do kogoś o pokorze, sam jej nie pokazując.
0
Widocznie musiałem napisać 5 czy 6 komentarzy na Twój temat, byś w koncu zrozumiał, że mylisz się twierdząc, że nie łamiesz regulaminu.
0
Ja Ci udowodniłem, że mylisz się w Twoim przekonaniu, że nie naruszasz regulaminu.
0
I nie robię tego samego, co Ty- znajdź mi mój komentarz, w którym piszę na temat zeszłorocznej porażki realu pod newsem dotyczącym najbliższego tygodnia Barcelony.Czekam
0
Szkoda, że nie potrafisz mieć tej pokory w sobie i przyznać się do błędu i odpowiadasz na pytania- pytaniem.
0
Naruszasz regulamin, pisząc nie na temat. Coś na temat pokory jeszcze?