Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lełomeśi-udało ci się zachować rękę:)
0
Upadek z wysokiego konia boli najbardziej. Ale to Barcelonie udało się na tym koniu kilka lat pojeździć.
0
Ale szpaku szaleje teraz:D
0
daro jaki bulwers.
0
Xaoo-tak sobie to tłumacz. Barcelonę zniszczył cały zespół bayernu. Real został zniszczony przez jednego zawodnika.
0
Gratulacje dla Bayernu! Pokazali,że są godni przejęcia hegemoni po Barcelonie.
0
Blamaż XXI wieku,to był 29.11.2010r. jak Lider ligi hiszpańskiej przyjechał na CN
0
Real nie zdobył przez ostatnie 10lat LM,bo dominowała Barca. Teraz przez kolejne 10lat nie zdobędzie,bo będzie dominował bayern.
0
Przestańcie zwalniać pół drużyny!
0
Barcelono jesteśmy z Wami!
0
I pomyśleć,że Bayern ma 20pkt przewagi nad Borussią,która wyeliminowała real.
0
BARCA!
0
a real i tak odpadł wcześniej:-D i nawet nie będą mistrzem Hiszpanii
0
Zmienić kibiców!
0
Kibicom sukcesu dziękujemy. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Visca el Barca!
0
0
JESZCZE BĘDZIECIE TITO PO RĘKACH CAŁOWAĆ!
0
Contiv-Borussia -20 Bayern:-D
0
ale i tak real odpadł wcześniej! Co prawda,o jeden dzień wcześniej,ale zawsze wcześniej!:-D Visca el Barca!
0
Realmadrid-to było wczoraj i nie przyniosło efektu,dlatego Barca szuka innego sposobu.
0
Nie straciliśmy bramki. Teraz trzeba strzelić tylko 4 bramki:)
0
Płaczecie gorzej od ronaldo. Z tą różnicą,że on to robi po meczu,a wy przed. Visca el Barca!
0
Visca el Barca! Kto nie wierzy,ten za realem!
0
Nieoficjalnie:Bayern zdyskwalifikowany za posiadanie debilnych sympatyków:-D
0
Jeśli zagra van buyten,to czuję czerwo:D
0
dla niektórych szczytem możliwości jest minusowanie. Ale to jedyny szczyt jaki osiągną w życiu. Zatem wypijmy za ich"szczytowanie".bo innego nigdy nie doświadczą:-D
0
bo sympatycy vicelidera La liga działają z ukrycia. Chcą się dowartościować
0
Daro777-dobranoc
0
Lechu55-dzięki. I to już pierwsza dobra wiadomość dzisiejszego wieczoru:)
0
Kto będzie komentował na jedynce?