0

lełomeśi-udało ci się zachować rękę:)

0

Upadek z wysokiego konia boli najbardziej. Ale to Barcelonie udało się na tym koniu kilka lat pojeździć.

0

Ale szpaku szaleje teraz:D

0

daro jaki bulwers.

0

Xaoo-tak sobie to tłumacz. Barcelonę zniszczył cały zespół bayernu. Real został zniszczony przez jednego zawodnika.

0

Gratulacje dla Bayernu! Pokazali,że są godni przejęcia hegemoni po Barcelonie.

0

Blamaż XXI wieku,to był 29.11.2010r. jak Lider ligi hiszpańskiej przyjechał na CN

0

Real nie zdobył przez ostatnie 10lat LM,bo dominowała Barca. Teraz przez kolejne 10lat nie zdobędzie,bo będzie dominował bayern.

0

Przestańcie zwalniać pół drużyny!

0

Barcelono jesteśmy z Wami!

0

I pomyśleć,że Bayern ma 20pkt przewagi nad Borussią,która wyeliminowała real.

0

BARCA!

0

a real i tak odpadł wcześniej:-D i nawet nie będą mistrzem Hiszpanii

0

Zmienić kibiców!

0

Kibicom sukcesu dziękujemy. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Visca el Barca!

0

0

JESZCZE BĘDZIECIE TITO PO RĘKACH CAŁOWAĆ!

0

Contiv-Borussia -20 Bayern:-D

0

ale i tak real odpadł wcześniej! Co prawda,o jeden dzień wcześniej,ale zawsze wcześniej!:-D Visca el Barca!

0

Realmadrid-to było wczoraj i nie przyniosło efektu,dlatego Barca szuka innego sposobu.

0

Nie straciliśmy bramki. Teraz trzeba strzelić tylko 4 bramki:)

0

Płaczecie gorzej od ronaldo. Z tą różnicą,że on to robi po meczu,a wy przed. Visca el Barca!

0

Visca el Barca! Kto nie wierzy,ten za realem!

0

Nieoficjalnie:Bayern zdyskwalifikowany za posiadanie debilnych sympatyków:-D

0

Jeśli zagra van buyten,to czuję czerwo:D

0

dla niektórych szczytem możliwości jest minusowanie. Ale to jedyny szczyt jaki osiągną w życiu. Zatem wypijmy za ich"szczytowanie".bo innego nigdy nie doświadczą:-D

0

bo sympatycy vicelidera La liga działają z ukrycia. Chcą się dowartościować

0

Daro777-dobranoc

0

Lechu55-dzięki. I to już pierwsza dobra wiadomość dzisiejszego wieczoru:)

0

Kto będzie komentował na jedynce?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?