Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fernando tores-marna prowokacja z twojej strony,ale czego więcej się po tobie spodziewać. Śmiano się z realu,bo te szumne zapowiedzi o la decimie po raz kolejny od 11lat trzeba znowu włożyć między bajki. Śmiano się z realu,bo załatwił was jeden polaczek,przynajmniej tak mówicie o Lewandowskim. No i skoro Barca przegrała z 4 Sociedadem to napisz z kim przegrał i zremisowal real wtedy masz kolejny powód dlaczego się śmiano z realu. Pokory wiceliderze,pokory!
0
Sęp przybij piątkę!
0
Mistrzostwo nie jest zasługą wpadek realu. W lidze poza Barca i realem gra jeszcze 18 innych drużyn. Barca jak do tej pory przegrała 2mecze a wygrała 27 więc to Barca dzięki samej sobie to mistrzostwo zdobyła. Co do Xaviego,to myślę,że wkrótce nastąpi zmiana warty. Tak już jest,że jesteśmy coraz starsi.
0
Astad-jest porażka. Tylko zobacz na na przeciwnika. Barcelona rozpieściła nas przez ostatnie lata swoją grą i wynikami.
0
maciek10986-jedź do Barcelony i mu to powiedz prosto m twarz,a nie zaśmiecaj bluzgami.
0
Obiektywniejade-owszem,zmiany są potrzebne. Ale zostawiam to sztabowi Barcelony.Nie ma co płakać. Każdy wiedział,że Bayern jest mocny. Okazał się za mocny. Kto po odejściu Guardioli wierzył,że Barca zdobędzie tytuł mistrza już w pierwszym sezonie? Tak,jestem przekonany o tytule. 5meczów do końca,11pkt przewagi. Wystarczy zdobyć 5pkt
0
ziomuś777-pełna zgoda.
0
@obiektywniejade-przynajmniej Barca ma mistrzostwo. Co ma powiedzieć taki real,który twierdził,że odpuszcza ligę i skupia się na LM?
0
A tak odbiegając od tematu IP,to trzeba wierzyć dalej w Barcę!
0
MadristaForEver-bo real zagrał tylko 30min.:) jak się okazało dzień później,to i tak więcej,niż Barcelona. Jeśli chodzi o wyciąganie wniosków,to samo to nie wystarczy. Piłka poszła teraz strasznie do przodu. Każdy chce wykorzystać swoje 5minut.
0
Ale jeżeli Hiszpania wygra Puchar Konfederacji(w co wątpię) i Iniesta się tam wykaże,to kto wie,może on?
0
Taa, Suarez to złote zęby powinien dostać!:D jeżeli Bayern wygra LM,to myślę,że roben.
0
florek81-no pewnie,że tak. My się naśmiewaliśmy z Was we wtorek,Wy z nas dzień później:) pytanie teraz,kto się szybciej wyliże z ran?
0
Tak dla rozluźnienia emocji-jak myślicie,kto będzie faworytem do Złotej Piłki?
0
Florek przybij piątkę!;)
0
sojerrr-dziś chyba miała miejsce tzw."sztafeta"
0
co to za klub ten bazern?
0
@Piotr1985-i myślę,że ten brak słabych stron może zmienić się w coś więcej,niż tylko jeden dobry sezon.
0
Czy tylko mnie się wydaje,że Bayern nie ma słabych stron?
0
cienki przybij piątkę!:)
0
jakby nie było,to nie przegraliśmy 2:6 więc luzik:)
0
Gameboy-wiesz,że przywołując zmarłych,zakłócasz ich spokój? Żarty żartami,ale wkrótce może ci albo komuś z twojej rodziny nie być do śmiechu
0
lełomeśi-nie,nie. Jeśli Bayern wygra LM,to obstawiam...robena! Ale wybór będzie trudny. W tym roku mamy jeszcze Puchar Konfedaracji więc może w końcu Iniesta,ale po tym co pokazały hiszpańskie kluby,to nie widzę Hiszpanii z tryumfem w Pucharze Konfederacji, a to może być jeden z czynników do przyznania ZP.
0
lełomeśi-a ja myślę,ani Messi,ani ronaldo.
0
Wiem,że dopiero początek maja,ale temat Złotej Piłki obiektywnie patrząc będzie dość interesujący.
0
lełomeśi-nie działa mi shift i r. Poza tym real to sieć sklepów i nie chcę być posądzony o kryptoreklamę.
0
Lełomeśi-nie mam powodów,by płakać. Bayern zniszczył Barcelonę. Ale myślę,że z realem zrobiłby to samo.
0
sympatycy realu-przybijcie piątkę:-D
0
6 półfinał LM z rzędu!
0
Ale mistrzostwo Hiszpanii jest nasze!:)