0

Visca el BARCA!

0

Mou miało być :)

0

Messiah16- zauważyłem, ze mój ma kompleks litery B w LM. Najpierw Barcelona, potem Bayern, teraz Borusia ...a została jeszcze benfica, Bate...

0

Messiah16- niby proste, a jakie skuteczne:)

0

A przed dwumeczem bvb z realem mówiłes zupełnie co innego....

0

Dzisiaj wierzymy do końca !!!

0

MeSSiah16- udało się naszprycowanej euro Chelsea , uda się i realowi. Tylko musi jeszcze wydać ze 400mln...

0

Nie zapominajmy, ze Borusia traci aż 20pkt do Bayernu. To o czymś świadczy.

0

Rozumiem,że niektórzy teraz będą forsować teorię powszechnie znanej kontuzji ronaldo. Oczywiście Messi udawał kontuzje.

0

Poza tym nie tak dawno były komentarze,że Ronaldo dał realowi w tamtym sezonie mistrzostwo i to on bardziej zasługuje na ZP. Wtedy ogórki w lidze się liczyły?

0

Madridista-owszem,jest dobry i temu nie przeczę. Wczoraj miał wielką szansę,by przyznać,że jest najlepszy w tym sezonie. Niestety dla niego tej szansy nie wykorzystał.

0

Wywyższanie jednego na piedestał,a deprecjonowanie drugiego jest dziecinadą. Ronaldo próbuje się porównywać ciągle do Messiego. A nie na odwrót. Takie porównania,po wczorajszym meczu są bezsensowne.

0

W najważniejszym meczu sezonu,w dodatku u siebie Ronaldo zawiódł. Od takich piłkarzy,jak on wymaga się dużo więcej. Nie poradził sobie wczoraj ze świetnie grającym Piszczkiem.

0

Eee tam,chciał się szybko chłopak ulotnić z bernabeu bo długi weekend i korki na drogach...:D

0

Progressive-a dopiero co by było,gdyby Gotze nie musiał tak wcześnie opuścić boiska?:)

0

@nacho-dokładnie:)

0

tit-num. Nie za bardzo rozumiem tok Twojego rozumowania. O meczu realu piszemy,bo się wydarzył.Komentujemy fakt. O meczu Barcelony piszesz,chociaż jeszcze się nie odbył. To tylko twój domysł. Ale jak to ktoś powiedział: Remontada es possible:)

0

Tit-num-tylko jest małe ale...w sporcie nie ma gdyby. Inaczej Man U by było w ćwierćfinale.

0

Mou cierpi na syndrom B. Najpierw odpadli z Barceloną,rok później z Bayernem, teraz z Borussią...a tu jeszcze czeka Benfica, Bate:-D

0

Widzisz subiektywny jaki słabiak jesteś? Piszesz,że nie musisz odpowiadać. Ale widocznie musisz obrażać i wyzywać. No coż,trzeba leczyć kompleksy. I ten twój wewnętrzny konflikt samego ze sobą... Pełna beka z Ciebie:-D Szkoda tylko,że cierpią przez ciebie normalni kibice realu.

0

subiektywny,nie uciekaj od odpowiedzi. Zbluzgałeś mnie TY a nie inni więc pytam CIEBIE

0

Eoren-niezłe sado-maso nam się tu na stronce szykuje:) z pozdrowieniami dla @lełomeśi;-)

0

subiektywny-mówisz o idiotach... Jak zatem można nazwać kogoś,kto wyzywa,ubliża i bluzga w każdym komentarzu innych?

0

MadridistaForEver-pisałem o słabym sezonie realu. Drużyna mocna kadrowo,zgrana,kompletna,z takim trenerem. W dodatku po tamtym sezonie odejście Pepa z Barcelony.Mogło by się wydawać,że real miał wszystko. Dla prawdziwego kibica,każdy sukces jego drużyny będzie wielki. Ale obiektywnie patrząc,to real mógł zdobyć dużo więcej,ale jest słabo.

0

Subiektywny,real odpadł wcześniej. Wtorek jest dzień wcześniej od środy:-D ty taki inteligentny i oczytany człowiek tego nie wiesz?

0

Subiektywny-masz problem,to idź sobie pobiegaj,nikt nie zmusza cię do siedzenia tutaj i czytania tych pierdół

0

subiektywny-ty juz się pożegnałeś:-D ale wstyd,żeby real odpadł wcześniej od Barcelony:-D

0

piachu-i właśnie takie myślenie ich zgubiło. Mou wyprał im mózgi. "odpuszczamy ligę,naszym celem jest LM". Teraz dopiero widać różnicę,jeśli porównamy 6 trofeów zdobytych przez Barcelonę w jednym sezonie. O każdy tytuł trzeba walczyć. PK według mnie sprawą otwartą

0

MESSIah16-też wierzę w Atletico 17maja:)

0

Barcelona przegrała z realem w lidze- a jest Mistrzem Hiszpanii. Borussia przegrywa z realem w LM-a jest finalistą LM. Takie zwycięstwa realu to zwyczajnie nagrody pocieszenia za słaby sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?