Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MadridistaForEver- cholerka i to jest dla Ciebie wyznacznikiem przyjaźni???Spadłem z krzesła:) oczywiście bez spinki:) Czasem da się z Tobą pogadać, co nie znaczy, że jesteśmy przyjaciółmi:) Pozdrawiam
0
c.de.f.b - jak zatem można nazwać kogoś, kto wyzywa innych od cymbałów?
0
c.de.f.b - "tak samo jak baby kibice gówno wiedzą o piłce"
To tak apropos udawania ślepego...
0
MadridistaForEver- napisz bezpośrednio do niego. Po czym wnosisz, że użytkownik Legia1916 jest moim przyjacielem?
0
c.de.f.b- pytałem o wiedzę kobiet na temat, bo baba - to takie dwie sylaby "ba"
0
c.de.f.b.- ty tak na serio?
0
No to panowie...ZDROWIE PAŃ!!! ;-)
0
Dzisiaj wygrana i przy dobrych wiatrach w środę wieczorem cieszymy się z Mistrzostwa Hiszpanii!!!
0
danieeelooo-podaj źródło tej wiadomości.
0
Liczę na dobry mecz,zwycięstwo Barcy i...świętowanie mistrzostwa już w środę wieczorem;)
0
Jak dobrze pójdzie, to Barcelona będzie świętowała Mistrzostwo Hiszpanii w jej stolicy:)
0
I dopiero by się ciekawie zrobiło
0
Chelsea ma potem mecz u siebie z Totenhamem...
0
MESSIah16- ja myślę, że Manchester. United przegrali u siebie z City w derbach więc mają szansę się zrehabilitować:)
0
offtop(buahaha)- jak jutro obstawiacie Man U- Chelsea? Bo nie wiem, jak u buka obstawiać:)
0
Jeżeli w następnym sezonie, gdziekolwiek Lewy nie będzie- utrzyma formę, to na serio, fajnie go będzie zobaczyć w trójce.
0
MESSIah16-Borussię czeka mecz jeszcze z bezpiecznym Wolfsburgiem i u siebie na koniec z wieśniakami..Dobrze będzie:)
0
AlexGrimaldo- zobaczymy jaki będzie skład(27maja), to czas na rotacje.
0
Jeśli wygra Bayern LM, to myślę, że Mueller
0
Suavemente- wystarczy mu dwie do króla strzelców i tytuł, do tego wicemistrz Bundesligi i król strzelców, do tego wyczyn jakim są 4 bramki w półfinale przeciw realowi. Kto wie?:)
0
Ja stawiam odważną tezę, że Hiszpania nie wygra PK
0
Od 15 do 30 czerwca
0
Mamy przed sobą Puchar Konfederacji więc jak Iniesta zaszaleje...:D
0
Messiah16- Mueller, Robben, Iniesta, Lewandowski
0
MESSIah16- i powraca temat ZP za ten rok
0
jutro jak chelsea dostanie od Man U, to mogą nawet być poza kwalifikacjami do LM
0
będzie remis.
0
i się skończy remisem:)
0
Vamos Valladolid!!:D
0
Nie wiem,nie znam się,zarobiony jestem... A nazywanie kogoś Dalajlamą to zaszczyt,a nie złośliwość.