0

MadridistaForEver- cholerka i to jest dla Ciebie wyznacznikiem przyjaźni???Spadłem z krzesła:) oczywiście bez spinki:) Czasem da się z Tobą pogadać, co nie znaczy, że jesteśmy przyjaciółmi:) Pozdrawiam

0

c.de.f.b - jak zatem można nazwać kogoś, kto wyzywa innych od cymbałów?

0

c.de.f.b - "tak samo jak baby kibice gówno wiedzą o piłce"
To tak apropos udawania ślepego...

0

MadridistaForEver- napisz bezpośrednio do niego. Po czym wnosisz, że użytkownik Legia1916 jest moim przyjacielem?

0

c.de.f.b- pytałem o wiedzę kobiet na temat, bo baba - to takie dwie sylaby "ba"

0

c.de.f.b.- ty tak na serio?

0

No to panowie...ZDROWIE PAŃ!!! ;-)

0

Dzisiaj wygrana i przy dobrych wiatrach w środę wieczorem cieszymy się z Mistrzostwa Hiszpanii!!!

0

danieeelooo-podaj źródło tej wiadomości.

0

Liczę na dobry mecz,zwycięstwo Barcy i...świętowanie mistrzostwa już w środę wieczorem;)

0

Jak dobrze pójdzie, to Barcelona będzie świętowała Mistrzostwo Hiszpanii w jej stolicy:)

0

I dopiero by się ciekawie zrobiło

0

Chelsea ma potem mecz u siebie z Totenhamem...

0

MESSIah16- ja myślę, że Manchester. United przegrali u siebie z City w derbach więc mają szansę się zrehabilitować:)

0

offtop(buahaha)- jak jutro obstawiacie Man U- Chelsea? Bo nie wiem, jak u buka obstawiać:)

0

Jeżeli w następnym sezonie, gdziekolwiek Lewy nie będzie- utrzyma formę, to na serio, fajnie go będzie zobaczyć w trójce.

0

MESSIah16-Borussię czeka mecz jeszcze z bezpiecznym Wolfsburgiem i u siebie na koniec z wieśniakami..Dobrze będzie:)

0

AlexGrimaldo- zobaczymy jaki będzie skład(27maja), to czas na rotacje.

0

Jeśli wygra Bayern LM, to myślę, że Mueller

0

Suavemente- wystarczy mu dwie do króla strzelców i tytuł, do tego wicemistrz Bundesligi i król strzelców, do tego wyczyn jakim są 4 bramki w półfinale przeciw realowi. Kto wie?:)

0

Ja stawiam odważną tezę, że Hiszpania nie wygra PK

0

Od 15 do 30 czerwca

0

Mamy przed sobą Puchar Konfederacji więc jak Iniesta zaszaleje...:D

0

Messiah16- Mueller, Robben, Iniesta, Lewandowski

0

MESSIah16- i powraca temat ZP za ten rok

0

jutro jak chelsea dostanie od Man U, to mogą nawet być poza kwalifikacjami do LM

0

będzie remis.

0

i się skończy remisem:)

0

Vamos Valladolid!!:D

0

Nie wiem,nie znam się,zarobiony jestem... A nazywanie kogoś Dalajlamą to zaszczyt,a nie złośliwość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?