0

Bo Dudek z realu,to go nie powołali:-D

0

Cochise-el jarek podał źródło marca.com,as.com. Wszedłem tam, a tam nic takiego nie pisało. A potem napinka na Lewego i wsadzanie go do komory gazowej. Taki właśnie jest rm.pl

0

Tores-oprócz Sancheza-to wszyscy zdobyli LM z hiszpańską drużyną-w przeciwieństwie do mou. Więc to jest porażką. Drugą jesteś ty. A wiesz dlaczego ? Rejestrujesz się na tym portalu nazywając go największym syfem. Obrażasz redakcję i samego siebie,bo jesteś częścią tego jak ty to nazywasz syfu. Już niedługo zostaniesz zbanowany.

0

Tristan87-każdy ma jakiś cel w życiu. Armia el jarka minusowanie.

0

@cochise-miałeś może możliwość przeczytania newsa od El Jarka,na temat wypowiedzi Lewandowskiego po upokorzeniu realu w Dortmundzie?

0

fernandotores-wierz mi,większego gówna od rm.pl nie ma!

0

Mou w madrycie to porażka dla tego klubu

0

Prawdziwy kibic,to ten,który wierzy do końca.

0

Przynajmniej nie wkładamy palców w oczy ludziom chorym na raka...

0

To teraz w nd wygrać z Betisem i humor poprawiony:)

0

Fernando tores-przypomnij mi jeszcze jakie szanse przed półfinałami dawano Barcelonie i realowi.

0

Fernando tores-piszesz,że mecz meczowi nierówny,ale sam zaczynasz od przytoczenia meczu Barcelony z Sociedadem. Proszę Cię byś napisał o porażkach realu. Granada, cała Andaluzja, remis z osasuną. Ty milczysz. Wypisujesz teksty kibiców Barcelony,ale dla porównania nie umieszczasz komentarzy kibiców realu. Widzisz tylko to,co chcesz widzieć. Czy napisanie sympatyk vicelidera jest brakiem szacunku? Nie sądzę. Po wtorkowym meczu realu napisałem,że prawdziwym kibicom realu,gratuluję podjęcia walki. Ale tylko kibicom,a nie sympatykom,fanom i poszczególnym fanboyom. Dla mnie to istotne.

0

ale Pique brameczkę ładną strzelił;)

0

Hen-no tak,wiarygodny motyw z tą tabelką:-D

0

daro-wybaczam,niektórzy mają taką pracę,której narzędziem jest internet i spędzają przed monitorem nienormowany czas. Mnie też jest głupio za zachowania Alby,Sancheza. Bo te sytuacje powodują potem napinki.

0

W sumie taka porażka jest łatwiejsza do przełknięcia,bo gdyby zespół walczył i wynik był na styku i byśmy przegrali,to by bardziej bolało. A tak to 7 kubłów zimnej wody i jedziemy dalej!

0

Daro-to gdzie są te twoje wpisy odnośnie zachowań przez ciebie wymienionych?

0

sęp podałem ci przykład. To już twój problem,że tego nie akceptujesz. Real odniesieniem? Chyba w lekceważeniu przeciwnika.

0

Daro-widzę,że szufladkujesz ludzi po tym co piszą i osądzasz,ci są zaślepieni,ci tacy,ci inni. Skoro już tak dobrze idzie ci ocena innych,to zacznij od siebie. Tylko napisz prawdę.

0

daro777-człowiek szuka prawdy przez całe życie. Ty raczysz nas swoją prawdą.a to tylko twoje zdanie.

0

Sęp-Barcelona potrafiła się podnieść i zdobyła 3mistrzostwa Hiszpanii z rzędu. 2009,2010,2011. W 2012 mistrzostwo zdobył real. Odszedł Guardiola. W 2013 Barcelona znowu jest mistrzem Hiszpanii. Podniosła się,po utracie mistrzostwa i odejściju Guardioli i ponownie jest na szczycie. Tylko wielkie zespoły potrafią utrzymywać się na szczycie. Real do nich ostatnio nie należy.

0

natal11-real ma za to sieć sklepów:-D

0

daro777-a ty kim jesteś,żeby mówić co jest prawdą? Aaa,sympatykiem wicelidera! No tak,jak to mówią: białe serca-brązowe spodenki:-D

0

sęp-a to XXI wiek się skończył? Dużo wiesz o Barcelonie. Ale jeszcze więcej nie wiesz o realu. Przybij piątkę!

0

natal-super komentarz. Tylko zrozumieją go tylko Ci,którzy potrafią dojrzale podejść do słowa porażka i umieć ją zaakceptować.

0

sęp-wiesz od kiedy w Polsce jest szerokopasmowy internet? Niektórzy muszą żyć historia,tak jak real. A niektórzy,tak jak Barcelona pokazuje na przestrzeni ostatnich lat,jaka jest rzeczywistość. Żyjemy w XXI wieku,a w nim jest Barca najlepszą drużyną na świecie.

0

Astad-no serce podzielone. W tym wypadku trzeba kibicować słabszemu. Czyli chyba Vive. W finale czekać raczej Kiel. Turniej u nich więc Hamburg będzie miał ciężko. A Vive-nie ma nic do stracenia:)

0

Sęp-11 lat...w kółko to samo:-D

0

Btw:Vive Targi Kielce zagra o finał Final Four w piłce ręcznej z FC BARCELONĄ!!!

0

apropos Guardioli. 5:0!i to w jednym meczu:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?