0

Co jak co,ale tak słabego sezonu w wykonaniu realu nikt się nie spodziewał.

0

wole,żebyśmy nie zagrali,jak real wczoraj,bo wynik 2:0 nic nam nie da.

0

Paradoksalnie bez mou może być lepiej. Stracił swój autorytet. Psyhologiczne zagrywki nic nie dały. Tam potrzeba trenera,który będzie identyfikował z realem.Tworzył z nim więź. Mou dużo kłapał. Za dużo.

0

Myślę,że dopiero,jak mou odejdzie,to real ma szanse na zdobycie LM,a przynajmniej na finał.

0

Jak się gra dobrze w dmumeczu tylko przez 30min.na 180min. (wczoraj pierwsze 15min.i ostatnie 10 i symboliczne 5min.w pierwszym meczu) to nie ma co płakać,że się odpada. W sporcie nie ma gdyby. Wczoraj równie dobrze mógł paść hokejowy wynik 5:2, 6:3,ale takie wyniki też nic niedałyby realowi.

0

To ja idę sobie już uciąć...drzemkę;)

0

możesz nawet mój awatar umieścić:D

0

Cochise- a może to jego fetysz?;)

0

@Eoren- nie wszyscy żartują...dla niektórych, jeśli facet coś mówi, później nie dotrzymuje słowa- przestaje być facetem:) Lełomesi- w momencie pisania komentarza o odcięciu ręki- nie zaznaczył, że to metafora...a machina już poszła w ruch:) oczywiście, musi zaistnieć fakt, o którym pisze:)

0

Spokojnie fernandotorres- czas pokaże.Nikt nie odbiera(a przynajmniej ja) Realowi tytułów. I w tym wypadku szacunek. Na przestrzeni ostatnich 10lat Barca zdobyła 3tytuły, real 0.Dobrze wiesz, że dal wielu kibiców realu, mimo, że to piękne wspomnienia, to są to jednak odległe wspomnienia. Nie będę się bawił w przypuszczanie ile osób było świadkiem ostatniej LM dla realu. Wiem, że Ty tak. Dla jednych ważna jest historia, dla innych współczesność, ale pisząc o Messim- piszesz o jego wielkości- zatem mimo wszystko jest najlepszy na świecie- bo "dał tej Barcelonie kilka pucharów."

0

lełomesi- ty wiesz, co to jest metafora i co to znaczy?Chyba nie bardzo...

0

Ja, Kapitan hawk- z całą świadomością i szczerością- WIERNYM KIBICOM REALU(Kibicom)- gratuluje podjęcia walki w dzisiejszym meczu. Może niecałym,ale końcówka była "interesująca". Natomiast- pozostałym sympatykom, fanom, fanboyom i istotom, których kibicami nazwać nie mogę - życzę wam , byście kiedyś stali się KIBICAMI.

0

Eoren- ale zabawa jest przednia:D

0

@Eoren- haha:) najpierw musi być spełniony warunek, o którym mówi lełomesi:) pogadamy, jeśli zostanie spełniony. dobrze, że oddaje rękę, a nie np....bo by się nam nadał chłopakl do komentowania po "amerykańsku" bramek Messiego;)

0

Fernando torres- to wiadome, że za 10 lat nie będzie Messiego. Przecież to normalne. Będą inni. ale jak będzie- tego nie wie nikt. I masz rację- real marzy o Lm, Barca zdobywa LM

0

" a miał przemówić we wtorek"...La Decima? Miała być i dalej ni ma:D

0

lełomesi- przypominam o Twojej obietnicy. Wtedy się okaże kto tak na prawdę jest nastolatkiem:)

0

tak, bayern jest Wielki, w końcu ma 20pkt przewagi nad niejaką Borussią:D

0

A DZISIAJ????

0

"misczu" ronaldo, miałeś przemówić we wtorek. Czekamy!!!

0

subiektywny co tak słabo?

0

fernando tores- my byliśmy świadkami naocznymi3 LM. Wy wiecie o niej z internetu. Widzisz różnicę?:)

0

po tym meczu przeszedł mi żal do Weeba:D podobno real gra taką twardą męską piłkę...

0

barcawooorld- dwie komórki próbują się ze sobą spotkać:D

0

jsubiektywny- wciąż mamy dzisiaj:D

0

kosmo- ronaldo ją zapierdzielił i zniknąl

0

ugomanish- po co mamy sobie przypominać? Zyjemy chwilą:D:D:D Chwilo Trwaj!!:D

0

o i fernando toresss się nam pokazał:D:D:D JAk to było z tą pokorą?:D:D:D

0

LA DECIMA???? MIAŁA BYĆ I NI MA!!!!

0

lełomessi- ale to dopiero jutro:) Pamiętamy o twojej obietnicy ucięcia sobie ręki. Mam nadzieję, że pokażesz, że jesteś prawdziwym mężczyzną i dotrzymasz słowa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?