0

a ta borussia taka słaba miała być. Odpaść z bayernem to nie wstyd.odpaść z borussią,która traci 20pkt.do bayernu,to już upokorzenie.

0

Śmiali się sympatycy realu rok temu,że Barca odpadła z Chelsea w półfinale?Dzień później odpadł real. Śmiali się wczoraj sympatycy realu z klęski Barcelony,a tu dzisiaj taka sensacja! I gdzie są teraz ci szczekacze nauczający pokory z @fernandotoresem na czele? Szczekać to byle suka potrafi!

0

LEWY NA Prezydenta!!!!:D

0

PORQUE mOU?PorRque?

0

KIedy ronaldo stzrelił 4 bramki w LM????

0

rm.pl- czarno-biała wersja strony z czarną kokardką

0

Lewy pomścił United i Galatę....Nawet sędziowie nie pomogli:D CHAŁA MADRID

0

próbował ktoś wejśc na rm.pl?:D

0

@puta madre- ale borussia to nie Bayern.

0

LA DECIMA?????BUAHAHAHHA:D

0

FRAJERZYYYYY gdzie jesteście?????DREWNIANY Lewandowski Was wy****ał bez mydła:D

0

Xavi po dzisiejszym meczu: REAL NIE CHCIAŁ GRAĆ W PIŁKĘ:D
Lewy chciał nastrzelać bramek, Ronaldo chciał się pokładać na boisku. Obaj wywiązali się ze swoich zadań znakomicie!!!! A w sobote derby madrytu....ojojojojoj:D

0

Lewy Lewy über ales!

0

coście tak cicho?FRAJERZY COŚCIE TAK CICHO??? LEWY-SĘDZIOWIE 3:1

0

Drewniany Lewandowski załatwił mizernego realika. Toż to hańba!

0

@barcawooorld-wystarczy im tylko odłączyć internet i na gluty z nosa będą mówić papu:-D

0

BVB!BVB!:-D

0

Coś czuję,że Pepe wyleci dzisiaj

0

odpaść z borussią,to byłaby dopiero HAŃBA!:-D

0

Ciekawe,czy mou się będzie wstydził,jeśli zdobędzie lm? Ja bym się wstydził.

0

@barcawooorld comeback:-D

0

Ładnie kradną złodzieje...real nie może to sędzia pomoże. Widać,że Uefa chce finału Bayern-real:)

0

To przestań się tak zachowywać:)

0

Po za tym ,zarabiają ciężkie pieniądze i to jest ich praca.

0

Madristaforever- dzięki, że bierzesz mnie za eksperta. To fajne uczucie wiedzieć, że jestem dla kogoś ekspertem. Powtarzam- to jest za wielki klub, piłkarze i trener-żeby opuszczać. Honor też trzeba mieć, zwłaszcza jak się reprezentuje taki klub jak real

0

real sam sobie zawinił. Na początku sezonu. po prostu myśleli, że samo się wygra. Jakby nie było są jeszcze obecnym mistrzem Hiszpanii i choćby z tego powodu mieli obowiązek walczyć do końca

0

jaką wolę walki????

0

Chudini- tylko dlaczego real musiał się skupić tylko na LM? Skoro Barca potrafiła zdobyć w sezonie 6 trofeów w jednym sezonie, czego do tej pory ani, przed nią , ani po niej nikt nie dokonał(5 trofeów znowu Barca) Nie za bardzo rozumiem. Skoro Barca, tak wielki klub potrafi, a real uznawany za jeszcze większy nie potrafi?

0

tylko co wtedy, jak real nie zdobędzie LM?

1

Moderatorze w czym zawiniłem, że mój komentarz uznany został jako spamowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?