Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W ciągu 5ciu ostatnich lat-4x Mistrzostwo!
0
Co robi w bramce ten Daniel Sarić to jest masakra!!!
0
Zobaczycie jeszcze,że Atletico-ku naszej uciesze-odkuje się w finale Pucharu Hiszpanii:-D
0
Sojerrr-żałosny ten Twój komentarz;-)
0
A teraz - mały moralniak-
http://www.fcbarca.com/45813-barca-lider-jak-zaden-inny.html
Może odnajdziecie swoje wpisy...
0
@EdB- Trzeba być optymistą:) Jest wiosna, coraz cieplej, słoneczniej:) Więcej wiary ludziska:)
0
Nie jest źle. Nie udało się dzisiaj świętować mistrzostwa. Ale jest duża szansa,by zrobić to za tydzień przed własną publicznością albo w Madrycie:-D
0
w pucharze króla się zrewanżują;) a sędziowie dalej kradną.
0
no właśnie @barcawooorld,czytałeś?:)
0
Jak to biedne atletico ma wygrać z realem,skoro sędziowie znowu pomagają realowi...
0
Leo "The Record" Messi:D
0
Fajnie znowu widzieć Tito:)
0
http://cdn28.se.smcloud.net/t/photos/thumbnails/216203/robert_lewandowski_memy_po_borussia_640x480.jpg
0
@inistinho- tylko skąd wziąć taki wzór?Aaaaa, z tatuażu na twoim czole:D będzie pasował idealnie:D
0
kamil7-97, spokojnie:0 oni mają białe serca...i brązowe spodenki:D
0
super! ale to mundo deportivo to zniknie z koszulek?:D:D:D
2
Na łożu śmierci leży stary zagorzały kibic Barcelony. Zwołał całą rodzinę aby obwieścić ważną nowinę:
- Od dziś jestem kibicem realu!!!!
- Ale jak to? Całe życie byłeś przecież sercem za Barcą.
- Tak, ale wolę żeby umarł kibic realu.
0
MESSIah16-hehe,no coś w tym jest. Chociaż temat City i Chelsea jest dla mnie jedną wielką zagadką. Myślę,że letnie okienko transferowe będzie miało gdzieś światowy kryzys...
0
MESSIah16-jak zwykle musisz we wszystko wmieszać jakiegoś Argentyńczyka:-D
0
Apropos Lewego,polskości,polazkowatości etc. Zostawiając na chwilę sympatie klubowe,to ciepło się w sercu robi,że Polak zdobył 4 bramki tak wielkiemu klubowi. Jacek Krzynówek może już odetchnąć:) bo jego bramka w barwach Leverkusen również zapisała się w historii.
0
MESSIah16-w końcu nauczyłem się pisać Twój nick:-D Chelsea powiadasz? Myślę,że z mou może być jeszcze ciekawie. Powiem tak:real stać na wynik 3:0 w rewanżu. Pytanie,czy jest to możliwe z tak grającą Borussią?
0
chyba mou uwierzył w plotke bilda,że Lewy nie zagra:)
0
Polish power!:) a tak na serio,to kiedyś czytałem pracę magisterską z socjologii na temat ocieplania stosunków polsko-niemieckich i Lewandowski miał tam swój rozdział! Poważnie. Dzisiaj Lewy dopisał kilka ładnych stron...
0
Robert"Złota piłka"Lewandowski:) Christiano"ciągle drugi"Ronaldo:-D
0
Ciekawe,czy mou będzie mogł dzisiaj spokojnie usiąść na klopie...:-D
0
wojuh-dlatego,bo na innych stronach dostają dożywotniego bana za to,że są kibicami realu:D my tutaj ich przyjmujemy,bo lubimy się pośmiać:-D
0
cochise-odpowiedź godna prawdziwego dżentelmena:)
0
realny-Haha-borussia -20do Monachium. 11lat haha:D
0
jak dobrze pójdzie,to realowi zostanie w tym roku tytuł finalisty pucharu króla. Iście mocarne osiągnięcie,jak na taki klub.
0
Dzisiaj wszyscy jesteśmy Dortmundczykami!