0

Chudini- nie sądzę, że odpuścili. Popatrz na początek sezonu. To wtedy pogubili najwięcej punktów. Pierwszy mecz na CN. Mógł być dla nich meczem na przełamanie. Barca grała wtedy z eksperymentalną obroną. Skończyło się 2:2. Mogło być zupełnie inaczej. Myślę, że Barca do lutowego kryzysu grała w lidze po prostu rewelacyjnie, a real mimo wszystko się starał.

0

0

Only Tito- możesz jaśniej?:)

0

venti- siedzący, jak już coś, ciężko chodzić z laptopem i się napinać:D

0

Chudini-nie mów mi tylko, że tak wielki klub jak real, z tak wielkimi piłkarzami i tak wielkim trenerem na ławce -odpuszcza walkę o mistrzostwo kraju, reprezentując przy tym stolicę tego kraju...

0

@venti-a ja myślałem, że Barca już zawsze będzie wszystko wygrywać...tak mam we FIFI13 na amatorze oczywiście, bo tao jest prawdziwy świat, anie tam jakiś sport, jak Ty to nazywasz:D

0

Przeczytaliście "kibice"?????

0

@Chudini- kiedy real odpuścił sobie ligę?

0

Fake69- jaką masz pewność, żeby tak było? ŻADNĄ! Co Bielsa Pokazał w tym sezonie? NIC

0

@venti- no i po co prowokujesz?:D

0

Cvzx- dlaczego tak myślisz?

0

Suavemente- zdarza!!!!!:D

0

@Suavemente- fakt, 2010:)
@gaspar- nic dwa razy się nie zdarza? Czas, żeby się zdarzyło!:)

0

Gaspar- też nie jestem artystą, ale historia sportu zna takie przypadki:) W kontekście tylko naszej romowy na ten temat. 29.11.2011r. na CN przyjeżdża ówczesny lider La Liga...Reszta, to już historia:)

0

Gaspar- nadzieja nie umiera nigdy:)

0

@EdB- już to pisałem kiedyś, że letnie okienko transferowe zapowiada się bardzo ciekawie...

0

@EdB- myślę, że większość z nich, jest już syta sukcesami. Nie można już dojść dalej. A patrząc na to z przymrużeniem oka, to Barca nie musi płacić tzw. "zmiennych" Cescowi, Alexisowi i jeszcze tam komuś, bo tam była taka opcja za zdobycie LM;)

0

@EdB - Z resztą, Barca przez kilka dobrych lat dawała mi tak wiele radości, że nawet taka porażka nie zmienia dla mnie nic. I dlatego nawet, jeśli jest to klęska, to łatwa dla mnie do przełknięcia. No i nie zapominajmy, że były pewne zespoły, które dostały "piątkę" na CN;)

0

EdB- to zależy, jak często idziemy za głosem rozumu:)

0

Ja tam wierzę dalej:)

0

Visca el Barca!

0

Czy od dzisiaj będą już zawsze informacje z "marki" odnośnie kontrowersji sędziowskich, bo do tej pory jakoś nie było...

0

Nie marki, tylko marci...

0

cochise,ale ja nic nie pisałem o Xavim...:)

0

Poza tym,jak mogę wstydzić się czy to za grę Barcy,czy Reprezentacji Polski,skoro wiem,że sam nie zagrałbym ani lepiej,ani nawet tak samo.

0

dobry-proste,że śpiewałem. Nawet byłem na meczu z Czechami i uwierz mi,że nie tylko ja śpiewałem. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Jeżeli czujesz wstyd,to czuj dalej. Ja,jak i większość tutaj żywi do Barcelony dużo mocniejsze uczucia,niż wstyd nawet po takiej porażce,jak dzisiaj. To się nazywa miłość do klubu. I wstyd jest w tym momencie nieistotny.

0

Alba misses next match.

0

Zaskakujące,jak dużo ludzi,nie potrafi pogodzić się z porażką w sporcie...

0

Trzeba przyznać,że Bayernowi należy się LM.

0

cochise- napiszę tak: Barca sama na tego konia weszła i sama z tego konia spadła,a że ten koń przez kilka ostatnich lat nieźle poszedł w górę,to już inna bajka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?