Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chudini- nie sądzę, że odpuścili. Popatrz na początek sezonu. To wtedy pogubili najwięcej punktów. Pierwszy mecz na CN. Mógł być dla nich meczem na przełamanie. Barca grała wtedy z eksperymentalną obroną. Skończyło się 2:2. Mogło być zupełnie inaczej. Myślę, że Barca do lutowego kryzysu grała w lidze po prostu rewelacyjnie, a real mimo wszystko się starał.
0
0
Only Tito- możesz jaśniej?:)
0
venti- siedzący, jak już coś, ciężko chodzić z laptopem i się napinać:D
0
Chudini-nie mów mi tylko, że tak wielki klub jak real, z tak wielkimi piłkarzami i tak wielkim trenerem na ławce -odpuszcza walkę o mistrzostwo kraju, reprezentując przy tym stolicę tego kraju...
0
@venti-a ja myślałem, że Barca już zawsze będzie wszystko wygrywać...tak mam we FIFI13 na amatorze oczywiście, bo tao jest prawdziwy świat, anie tam jakiś sport, jak Ty to nazywasz:D
0
Przeczytaliście "kibice"?????
0
@Chudini- kiedy real odpuścił sobie ligę?
0
Fake69- jaką masz pewność, żeby tak było? ŻADNĄ! Co Bielsa Pokazał w tym sezonie? NIC
0
@venti- no i po co prowokujesz?:D
0
Cvzx- dlaczego tak myślisz?
0
Suavemente- zdarza!!!!!:D
0
@Suavemente- fakt, 2010:)
@gaspar- nic dwa razy się nie zdarza? Czas, żeby się zdarzyło!:)
0
Gaspar- też nie jestem artystą, ale historia sportu zna takie przypadki:) W kontekście tylko naszej romowy na ten temat. 29.11.2011r. na CN przyjeżdża ówczesny lider La Liga...Reszta, to już historia:)
0
Gaspar- nadzieja nie umiera nigdy:)
0
@EdB- już to pisałem kiedyś, że letnie okienko transferowe zapowiada się bardzo ciekawie...
0
@EdB- myślę, że większość z nich, jest już syta sukcesami. Nie można już dojść dalej. A patrząc na to z przymrużeniem oka, to Barca nie musi płacić tzw. "zmiennych" Cescowi, Alexisowi i jeszcze tam komuś, bo tam była taka opcja za zdobycie LM;)
0
@EdB - Z resztą, Barca przez kilka dobrych lat dawała mi tak wiele radości, że nawet taka porażka nie zmienia dla mnie nic. I dlatego nawet, jeśli jest to klęska, to łatwa dla mnie do przełknięcia. No i nie zapominajmy, że były pewne zespoły, które dostały "piątkę" na CN;)
0
EdB- to zależy, jak często idziemy za głosem rozumu:)
0
Ja tam wierzę dalej:)
0
Visca el Barca!
0
Czy od dzisiaj będą już zawsze informacje z "marki" odnośnie kontrowersji sędziowskich, bo do tej pory jakoś nie było...
0
Nie marki, tylko marci...
0
cochise,ale ja nic nie pisałem o Xavim...:)
0
Poza tym,jak mogę wstydzić się czy to za grę Barcy,czy Reprezentacji Polski,skoro wiem,że sam nie zagrałbym ani lepiej,ani nawet tak samo.
0
dobry-proste,że śpiewałem. Nawet byłem na meczu z Czechami i uwierz mi,że nie tylko ja śpiewałem. Z drużyną jest się na dobre i na złe. Jeżeli czujesz wstyd,to czuj dalej. Ja,jak i większość tutaj żywi do Barcelony dużo mocniejsze uczucia,niż wstyd nawet po takiej porażce,jak dzisiaj. To się nazywa miłość do klubu. I wstyd jest w tym momencie nieistotny.
0
Alba misses next match.
0
Zaskakujące,jak dużo ludzi,nie potrafi pogodzić się z porażką w sporcie...
0
Trzeba przyznać,że Bayernowi należy się LM.
0
cochise- napiszę tak: Barca sama na tego konia weszła i sama z tego konia spadła,a że ten koń przez kilka ostatnich lat nieźle poszedł w górę,to już inna bajka.