Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
widocznie muszę ci wklejać punkty regulaminu.
0
lełomeśi, 16 minut temu:
" ale Radek spokojnie, dopóki nie naruszam regulaminu, mogę tu przebywać tak jak inni"
0
witam ukrytych sympatyków vcelidera na tej stronie:)
0
4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.
Tematem newsa jest NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ BARCELONY, a nie zeszłoroczna porażka realu.
0
hahaha:D nikt tutaj niczego nie tuszuje. Piszę, że naruszasz regulamin. Czyż tak nie jest?
0
lełomesi- dlaczego przywołujesz tamten sezon? Tytuł newsa jak i jego treść i komentarze pod nim tyczą się tego sezonu. Piszesz nie na temat. Czyżby naruszenie regulaminu?
0
@fcbarca veb- mnie tam nie prowokuje, wręcz przeciwnie, mam się z kogo pośmiać:D
0
Przegrać z Bayernem 4:0, który w lidze w 31 meczach strzelił 90 bramek, a stracił tylko 14 to nie wstyd. Przegrać 4:1 z Borussią, która traci do Bayernu 20pkt w lidze, to już wstyd.
0
Damir Skomina sędzią w meczu Barcelona- Bayern
0
no to stary, będziesz musiał się nauczyć żyć bez reki.
0
no i co w związku z tym?
0
Tito powinien zostać
0
Obie remontady bardzo,bardzo trudne,ale nie niemożliwe.Jeżeli w finale LM zagrają obie niemieckie drużyny,to my kibice Barcelony będziemy i tak dumni,bo Barca odpadnie z LM później od realu;)
0
jeden liczył,to sie zes*ał:)
0
A po remisie wku...rzeni!:)
0
Też się nie mogę przyzwyczaić:-D
0
Duma-to pierwsze odczucie,gdy słyszę: Barcelona!
0
MESSiah16-myślę,że w środę późnym wieczorem będę mógł Ci już odpowiedzieć:) Wtedy wyjaśni się bardzo dużo.
0
5meczów(3 u siebie)po 4bramki i jest git:-D
0
Tito powinien...ZOSTAĆ!:)
0
@Suavemente-podziwiam cierpliwość:D
0
@suavemente-jak żeś to policzył?:-D
0
na prawdę:)
0
Cochise-ponad miesiąc temu byłem na Mistrzostwach Polski amatorów m kick-boxingu. Co tam chłopaki wyprawiały,to masakra...
0
Ale puchar taki,że nie ma lipy!
0
Suavemnte-Najman zamawia teraz browara w barze:-D
0
@cochise-masz moje poparcie:)
0
Tak to jest,jak się chce zarobić hajs. Dlaczego Koksu nie dostał czerwa?
0
Cyrk Zalewski do tej walki to się umywa:-D
0
Dali by polityków z po i pis,to by się lali:-D