0

widocznie muszę ci wklejać punkty regulaminu.

0

lełomeśi, 16 minut temu:

" ale Radek spokojnie, dopóki nie naruszam regulaminu, mogę tu przebywać tak jak inni"

0

witam ukrytych sympatyków vcelidera na tej stronie:)

0

4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.
Tematem newsa jest NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ BARCELONY, a nie zeszłoroczna porażka realu.

0

hahaha:D nikt tutaj niczego nie tuszuje. Piszę, że naruszasz regulamin. Czyż tak nie jest?

0

lełomesi- dlaczego przywołujesz tamten sezon? Tytuł newsa jak i jego treść i komentarze pod nim tyczą się tego sezonu. Piszesz nie na temat. Czyżby naruszenie regulaminu?

0

@fcbarca veb- mnie tam nie prowokuje, wręcz przeciwnie, mam się z kogo pośmiać:D

0

Przegrać z Bayernem 4:0, który w lidze w 31 meczach strzelił 90 bramek, a stracił tylko 14 to nie wstyd. Przegrać 4:1 z Borussią, która traci do Bayernu 20pkt w lidze, to już wstyd.

0

Damir Skomina sędzią w meczu Barcelona- Bayern

0

no to stary, będziesz musiał się nauczyć żyć bez reki.

0

no i co w związku z tym?

0

Tito powinien zostać

0

Obie remontady bardzo,bardzo trudne,ale nie niemożliwe.Jeżeli w finale LM zagrają obie niemieckie drużyny,to my kibice Barcelony będziemy i tak dumni,bo Barca odpadnie z LM później od realu;)

0

jeden liczył,to sie zes*ał:)

0

A po remisie wku...rzeni!:)

0

Też się nie mogę przyzwyczaić:-D

0

Duma-to pierwsze odczucie,gdy słyszę: Barcelona!

0

MESSiah16-myślę,że w środę późnym wieczorem będę mógł Ci już odpowiedzieć:) Wtedy wyjaśni się bardzo dużo.

0

5meczów(3 u siebie)po 4bramki i jest git:-D

0

Tito powinien...ZOSTAĆ!:)

0

@Suavemente-podziwiam cierpliwość:D

0

@suavemente-jak żeś to policzył?:-D

0

na prawdę:)

0

Cochise-ponad miesiąc temu byłem na Mistrzostwach Polski amatorów m kick-boxingu. Co tam chłopaki wyprawiały,to masakra...

0

Ale puchar taki,że nie ma lipy!

0

Suavemnte-Najman zamawia teraz browara w barze:-D

0

@cochise-masz moje poparcie:)

0

Tak to jest,jak się chce zarobić hajs. Dlaczego Koksu nie dostał czerwa?

0

Cyrk Zalewski do tej walki to się umywa:-D

0

Dali by polityków z po i pis,to by się lali:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?