0

ACMmateusz-ale za to jak ładnie upokorzył i weliminował Milan na CN. I nawet Super Mario zamknął buźkę:-D

0

@Unique-dokładnie 4600;)

0

Critter-oficjalną wiadomość musi podać klub,za pośrednictwem rzecznika prasowego,bądź zarządu. The suny,marci,skye,bildy,fakty,superexpresy nie są oficjalnymi źródłami.

0

myślę,że mou nie odejdzie. On zostanie wyrzucony!:-D

0

@Mateć-według mnie jest to zawodnik do planu B czyli,szybkie,techniczne kontry.

0

Kogo by real nie kupił,to nie wiadomo jak sobie poradzą z nowym trenerem.

0

Tomo-z tą różnicą,że Senna nie dawał oznak życia. Ale kasa musi się zgadzać.

0

Tomo-faktycznie. Do dziś nie rozumiem,dlaczego nie przerwano wtedy wyścigu.

0

MESSIah16-dokładnie. W necie jest filmik z konferencji prasowej,po wyścigu,gdzie Schumi dostaje pytanie odnośnie wygrania większej ilości od Senny. Schumi płacze tam jak dziecko. A wracając do piłki...To piłkarze Brazylii zadedykowali Sennie wtedy mistrzostwo świata zdobyte na Mundialu w USA. Ale wróćmy już do teraźniejszości:)

0

MESSIah16-taa, Razenbergher zginał podczas treningów. W kokpicie bolidu,w w którym zginął Senna znaleziona zwiniętą flagę Austrii-skąd pochodził Razenbergher. A wyścig wtedy normalnie dokończono:/i wygrał młodziutki Schumi.

0

MESSIah16-w środę mineło 19lat od wypadku na Monzy...

0

Neymar i ronaldo w jednej drużynie? To mogło by pójść w stronę Senny i Prost'a

0

florek81-tytuł newsa jest o realu i Neymarze. A Ty piszesz o laniu Barcelony przez Bayern. Ale pamięć mam dobrą. Na własne oczy widziałem manitę na CN.

0

real znowu wyda przez 4 lata ponad 400mln na transfery i znowu nie dojdzie nawet do finału LM,nie mówiąc o wygraniu go.

0

Jedno jest pewne: czeka nas wszystkich(nie tylko Barcelonę) najbardziej gorące letnie okienko transferowe od lat...

0

@Chudini- wlejmy w siebie trochę empatii...Zauważ, że jest to także test, pierwszy od wielu lat test- dla kibiców:)

0

matix- przypominam, że Borussia traci do Bayernu 20pkt.

0

Niech w niedzielę wygrają z Betisem, to mi poprawią humor:)

0

Wracaj Leo wracaj jaj najszybciej

0

A ja tam igłę lubię:)

0

może im ej jarek obiecał choinkę zapachową do malucha albo plakietke "ochroniarz"w klubie? Na mnie minusy nie robią wrażenia.

0

Czego potrzebuje Barcelona? Zdecydowanie lepszych kibiców,którzy nie są wiecznymi malkontentami... Visca el Barca!

0

Brawo Adminie! Jesteś szybszy od naszego Cesca.;)

0

Tristan87-przy okazji Przepraszam za moje dywagacje z fernandotoresem.tym kibicom realu trzeba wszystko tłuamaczyć:-D

0

panzuo jak tam zdrowie?

0

Po prostu mu nie odpisujcie.

0

Witamy cie Gameboyu. Twoje IP zostało zarejestrowane.

0

Progressive-co nie? I jest szansa,że wyjdzie w podstawowym składzie:-D

0

Napisałeś o konkretnych osobach to Ci odpisałem o konkretnym dokonaniu. Nie odbieram mou sukcesów,nie mniej taki klub,jak real powinien osiągać więcej,niż za czasów mou i nie w taki sposób(zachowanie mou). Rejestrując się tu,stajesz się cząstką tego portalu,a nie dla ego,że coś piszesz. Obraziłeś pracowników strony,którzy pozwolili ci się tu zarejestrować i pisać komentarze. Takich rzeczy się nie robi.

0

4czerwca jest w Krakowie pożegnalny mecz Dudka. I być może zdziwię niektórych z Was-dostał powołanie:-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?