13

I powiedzcie mi, czyż nie jest przyjemniej na La Rambli bez HD i podszywek (tzn. obiektywnych kibiców piłki nożnej)??
Gracias Xabi!
Gracias Arbeloa!
:D

0

Carvajal będzie grającym asystebtem Arbeloi. Już znalazł sposób na to, jak wprowadzić zawodników szkółki do pierwszego składu.
Otóz wystarczy, że pierwszy skład...wymrze:
https://i.postimg.cc/85zYDzj3/1768456008604.jpg

8

Tryplet Realu Madryt zdobyty w 2026:
- 11 stycznia - porażka w Finale Superpucharu Hiszpanii z Barceloną
- 12 stycznia - Xabi Alonso out
- 14 stycznia - odpadnięcie w1/8 Pucharu Hiszpanii z Albacete, zajmującym 14 miejsce w tabeli Segunda Division.

Un, Dos, Tres!
Haha Madrid!
:D


3

Arbeloa nie jest głupi.
Real odpadając już w 1/8 PK z drugoligowcem walczącym o utrzymanie, będzie miał więcej czasu na przygotowanie się do meczu o trofeum Bernabeu przeciwko Legii

7

4

Pique miał rację...
Arbeloa po swoim pierwszym oficjalnym meczu:
https://remiza24.pl/images/pacholek-gumowy-50cm-remiza24.jpg

2

"Chcę żeby Winicjusz znowu tanczył"
https://i.postimg.cc/DycPCZb2/1768428393992.jpg

Zdrowia, szczęscia, pomarańczy - niech ci nagi Vini tańczy!
:D

4

Gdyby Real chciał, to by wygrał. Ale mu się nie chciało więc nie wygrał

3

0

@nieprzysiadalnosc
Ciężko nie pamiętać czegoś, w czym się brało udział godzinę wcześniej :D

13

- porażka w Finale Superpucharu Hiszpanii z Barceloną
- Xabi wyjebany na zbity pysk
- odpadnięcie w 1/8 Pucharu Hiszpanii z 14 zespołem Segunda Division

Karnawał 2026 jest dojebany :D

1

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16437070#comment-16437070

@kamilomes123
Ale co się podnieciłes tym, że inni się podniecili jednym golem Albacete, to twoje :D

14

No to narrację HD już znamy.
1. Puchar Króla to nic nieznaczące trofeum
2. Będą mogli się skupić już tylko na Lidze i Lidze Mistrzów
3. Negreira
:D

4

Oficjalnie:
Real Madryt w ciągu 124 lat swojego istnienia, nie zdobył ani razu trypletu.
:D

4

Łunin nadaje się na front a nie do poważnej piłki.

0

@Czajka90 Skoro Rudy to pewnie gra jako fałszywa 9tka :D

0

Gonzalo Garcia
Zapamiętajcie to nazwisko!
Asysta masterclass :D

0

Ironią losu byłoby, gdyby Pepe (zawodnik Albacete, który przed wszedł na boisko) strzelił gola, dającego awans Albacete...
:D

0

@Dzogurt92
Wyobrażam sobie. Można też mieć życie i zajęcia, które mimo wszystko pozwalają być czesto na tej stronie.
Wyobrażam sobie też, że jak ktoś ma czas w końcu coś napisać to może napisać na temat ostatniego triumfu Barcelony nad Realem zamiast płakać o to, co umieszcza redakcja. Życie to sztuka wyboru

2

@Bolton eee, pod tym kątem, to ostatnio się badałem w listopadzie. Wymacany zostałem dokładnie

3

Coś mnie swędzi lewe jajko. Chyba real zaraz strzeli gola...

6

Nie łudźcie się
93 minuta i Víctor García Verdura (sędzia dzisiejszego spotkania) strzela zwycięską bramkę na 2:1 dla Realu.

3

@Dzogurt92
Można upaść jeszcze niżej. Nie napisać nic na temat ostatniego zwycięstwa Barcy nad Realem, które dało Superpuchar Hiszpanii, ale zamiast tego rzucać fochem bo na stronie jest informacja na temat naszego ostatniego przeciwnika....

1

@SinMistico
Idzie po tryplet

3

@kamilomes123 A dlaczego mieliby się nie podniecić golem 14 drużyny Segunda Division przeciwko najbardziej obrzydliwemu klubowi na świecie, któremu kibicują tylko ofiary losu?

1

Real idzie po tryplet.

11

"Puchar Króla to nic nieznaczące trofeum"

4

@July_6_BcN
Na tym świecie są zarówno kobiety, które byłyby wspaniałymi matkami, ale nigdy tego nie doświadczą, jak również kobiety, które są matkami, ale nigdy nie powinny nimi być...

17

Dzisiaj całym sercem za Albacete!

6

Oyarzabal....
Ja pier...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?