Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pełna zgoda. Choroszcz ma klimat :)
1
@FCBparasiempre
Tak, Baskowie potrafią u siebie być niewdzięcznym przeciwnikiem. Może i umiejętności nie starcza, ale wola walki jest.
Matarazzo dla mnie był totalnym zaskoczeniem jeśli chodzi o wybór trenera. Nie ukrywam, że w ogóle nie kojarzyłem gościa. Nie ma jakiegoś wybitnego CV. I w ogóle nie jest zwiazany z Hiszpania, La Liga. Nie kojarzę też żadnych powiązań Sociedad z nim. Po cichu liczyłem na powrót Philippe Montaniera. To od jego czasów zacząłem kibicować Sociedad (magiczny sezon 2012/2013).
A co do hetafe - jakoś tak fajnie mi się pisze w ten sposób. Podobnie jak Żirona :D
2
@marcin62
Było ŚLIZGO i koniec.
4
https://wiadomosci.wp.pl/brutalny-atak-w-pociagu-pkp-intercity-konduktor-uderzony-piescia-w-twarz-7241842856573920a
Był tu taki jeden i nie powiem, zbierało mu się już od dłuższego czasu...
4
Pellegrino Matarazzo zalicza swoje pierwsze zwycięstwo jako trener Realu Sociedad. Tydzień temu remis z Atletico, a dzisiaj zwycięstwo nad hetafe. To pierwsza wygrana Sociedad od 22 listopada...
Za tydzień Sociedad podejmie u siebie Barcelonę, a jeszcze w tygodniu Puchar Króla. Jeżeli Baskowie wygrają w 1/8 z Osasuną, to będą na fali wznoszącej i na Anoeta mogą być ciężary, patrząc od strony kibica Barcy, bo mimo, że dopiero 2 mecze pod wodzą nowego trenera, to jednak widać różnicę w grze Basków
6
GOOOOOIIIOOOOLLLLLLL
ARAMBURUUUUUUUU 2:1!!!!!!!!!!
hetafe u siebie w dupkę po golu w 96 minucie! Brawo Sociedad!!!
Jest pięknie!!!!
1
Ech... Juanmi na 1:1 w 90 minucie :/
1
@FcPortoFan1999 Oglądam. Sociedad strasznie kaleczy w ataku. Szarpany mecz i Nyom z getafe z żółtą kartką
0
Oyarzabal... Matko Boska... Co to było...
3
OJO!
Inter Miami, z Leo Messim na czele, 8 lutego zagra towarzyski mecz z Barceloną!
https://www.flashscore.pl/mecz/pilka-nozna/barcelona-sc-pCMG6CNp/inter-miami-0AheRyBg/?mid=bL5Ybzal
7
Brais Mendez!!!!! GOOOOOLAAAAAZOOOOO!!!!
36 minuta i Sociedad prowadzi 1:0 na wyjeździe z hetafe :)
2
@Starrk
Zakonczy karierę ze zdobytym Mundialem, mając na koncie 999 bramek, ale żadnej w fazie pucharowej Mundialu :D
12
Gratulacje. Czekamy na pojawienie się tego newsa na notatniku :D
30
Atletico króciutko z patusami.
6
Tymczasem w lidze beduinów Al-Taawon wygrywa 2:0 z Al Shabab i po 13 kolejkach, mając 31 pkt. zrównuje się punktami z Al Nassr, zajmującym 2 miejsce.
Na czele tabeli Al Hillal z 35 pkt.
@mekston
@Adran360
@blakkudium
4
No to siup!
1
@clyde
Tak.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR8AQomUGbdNK8tI_LdCa2GIz0zje15HgepnNto7zDXDFrRlviuSaPW6Wk&s=10
...
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,29785633,nadziewal-paczki-swoim-nasieniem-i-czestowal-mlode-dziewczyny.html
A tak poważnie, to oregano , bazylia, mięta i kolendra :)
4
Hciałbym oddać Trómpowi nagrodę "Miszcza ortografji", kturom zddobyłę w 9 klasie potstawufki.
Jósz siem niom na cieszyłę
0
Ej, widzieliście co zrobił Olmo na dzisiejszym treningu?
:O
0
@esem91
*4
Spórz powyżej :D
3
Dzisiaj w La Liga dojdzie do pojedynku maruderów. Hetafe, które ostatni raz wygrało w lidze 28 listopada podejmie u siiebie Real Sociedad, który ostatni raz w lidze wygrał 22 listopada...
To będzie mecz dla koneserów @FcPortoFan1999
Transmisja na żywo od 20:55 w Eleven Sports 2
Vamos Baskowie! ;)
9
Z cyklu: "Niewyjaśnione zagadki La Rambli"
https://i.postimg.cc/nhffVF6B/1767959352437.jpg
...
https://i.postimg.cc/Z5zzYb18/1767959405672.jpg
...
https://i.postimg.cc/CxppMhWH/1767959255873.jpg
...
@July_6_BcN
:D
3
Dzisiaj (9 stycznia) Panama obchodzi Dzień Winicjusza :)
http://iberoameryka.com/dzien-meczennikow/
11
Tymczasem elfujarek na notatniku wyjaśnia komus, że dostał miesięcznego bana za krytykowanie realu i jak ma zamiar dalej to robić to są różne portale społecznościowe od tego a nie notatnik...
Smels Luke North Korea :D
Tamten portal jest tak ułomny, że dany użytkownik nie dostaje informacji za jaki komentarz dostał bana :D
3
W poniedziałek, 12 stycznia dojedzie do pojedynku na szczycie jeśli chodzi o ligę beduinów
Lider Al Hillal podejmie u siebie Al Nassr, zajmujące 2 miejsce w tabeli. Zwycięstwo gospodarzy spowoduje, że będą mieć aż 7 pkt. przewagi nad Al Nassr.
@mekston
@blakkudium
@Adran360
8
No to tak...
ZŁOTA PIŁKA FCBARCA.COM:
@blakkudium - za linki do bramek, które jeszcze nie padły w meczu, a na La Rambli można je już zobaczyć...
@misterio - za ciekawostki (nie)popularnonaukowe, które powodują, że rozsadza mi mózg oraz za fascynację anime.
@Lionel_Messi10 - Barca to Leo. Leo to Barca. Kto tego nie rozumie - nie rozumie futbolu.
DEBIUT ROKU: tu bez nominacji
SOMSIAD ROKU: no chyba was kukle swędzą, że podam tu jakieś HD albo podszywke :D
Mój głos wędruje do:
@FcPortoFan1999 9 - żaden Arsenal, żaden Liverpool, Milan. Tylko Polish Power in Porto.
CYKLISTA ROKU:
@Rastafarnianin - sztuka dla sztuki, ale to Sztuka przez duże ESZ zarówno jeśli chodzi o fotografie jak i dzieła malarzy.
@FCBparasiempre - za to, że nauczyłem się dzięki Niemu czytać długie komentarze
@kubix05 - za to, że potrafi dobić człowieka nostalgią. Kiedyś to było...
PROROK ROKU:
@Comentateiro - Koeman do grudnia, Xavi do grudnia, Flick do grudnia...
ALMA DE LA RAMBLA:
@Kessie - za czarnego hu.. mora.
Gratulacje dla Was wszystkich.
0
Stanciu co się zesrał :D
0
Hahahaha. Karny dla Genui.
Milan to klub mem :D
0
@FcPortoFan1999
Żebyś mógł zjeść obiad za darmo ;)
1
Negreira działa też w Serie A.
Nie pokazali powtórki z akcji, po której Milan mogł mieć karnego :D