1

@vangoor
Coś w tym jest

2

@FcPortoFan1999 I ma więcej włosow niż w czasach, gdy był piłkarzem.

1

@BulaKG Burgos to ten gruby?

4

Dziś na ławce Sociedad debiutuje trener Pellegrino Matarazzo, Ale co teraz ciekawostkę sprzedał Komentator na Eleven to maskara
Otóz Pellegrino Matarazzo to 209 trener, z którym mierzy się Cholo Simeone, prowadząc Atletico.

Też czujecie się staro? :D

3

@Lionel_Messi10
W dodatku Al Hillal to jedyna drużyna z ligi wielbłądów, która nie doznała jeszcze porażki. A mamy rozegranych już 12 kolejek.

3

Jak coś, to mecz Real Sociedad vs Atletico Madryt leci na Eleven Sports 2

1

@TridenteMSN
Tak, ale jako wychowanek Sociedad, po strzeleniu im bramki, zrobił cieszynkę na Anoeta. Baskowie pamietają takie rzeczy.
Zobaczymy dziś

1

@Cochise
Jeszcze był noostres. Wtedy to było banowanie :D

1

@blakkudium
Ciekaw jestem przywitania Sorlotha i ew. Griezmana i Le Normanda, jeśli wejdą z ławki. Chociaż powinno być ok. Mimo, że Griezmanowi zdarzyło się cieszyć po zdobytej bramce przeciwko Sociedad już...

13

https://i.postimg.cc/Qd10fdfM/1767553678510.jpg

@Robertinho Pamiętamy!
Pomyśleć, że La Rambla ma więcej lat niż większość kibiców Realu Madryt...

0

@Popitek12 dobrali się jak w korcu maku...

0

@FcPortoFan1999
Albo będziesz nakurfial jeszcze więcej komentarzy bo będziesz miał Jej dość :D

0

Czy @FcPortoFan1999 ma szansę, jako pierwszy w historii użytkownik fcbarca.com osiągnąć liczbę 1 miliona komentarzy?
No offense oczywiście.

0

W związku z zainteresowaniem Girony Ter Stegem - zespół z Katalonii notuje póki co pierwszy mecz od 6 spotkań bez straty gola...
Mareczek Talizman :D

1

Nie łudźcie się.
Obstawiłem, że Haaland strzeli bramkę więc będzie tak obijał słupki i poprzeczkę do końca meczu :D

0

@Norkusik ale pod Oceanem Atlantyckim @Popitek12 zrobi przekop :D

0

Ciekawe ile Real zapłacił za dzisiejsze zwycięstwo 5:1 nad Betisem. Przecież to Liga synów Negreiry...

0

@Popitek12 z Mongolii będziesz miał dalej.

2

@Popitek12
Ale dlaczego akurat z RPA?

0

@Norkusik no no tak samo. Bo z nami przegrali 2 bramkami a z Realem 4

0

@Kubsoleon
Pozdrawiam :D

6

Po 19 kolejkach La Liga, Real ma na koncie 2 manity
- dzisiejsza Manita nad Betisem
- wrześniowa Manita od Atletico

0

Liverpool :D :D

4

@Luciano99
Mądrego to i miło poczytać

12

16 mecz Viniciusa z rzędu bez bramki.
Jest moc!

2

Riquelme.... To byłby game changer...

0

Hindus pozazdrościł fawelarzowi i też zaliczył piękne padolino :D

3

Winicjusz jak zwykle padolino i żebranie o wolny a potem kontra i Kuczo ośmieszajacy Real.
Piękne to było :D

2

Winicjusz nie strzelił bramki nie strzelił już od 3 miesięcy albo jak toś woli od15,5 spotkań, albo jak ktoś inny woli od 1140 minut.
Ma jeszcze 45 minut bo Xabi prędzej się zesra na środku boiska, niż go ściągnie wcześniej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?