Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@VamoSBarca88
Szon rajt Filips
6
@VamoSBarca88
Szon Konery
Szon Pen
2
@Hosh tak z 3 razy lekko
6
Sędzia dzisiaj robi wszystko by utrzymać posadę Xabiego
1
@macio_944 co widać po złapanej w mig podszywce powyżej :D
Jak nisko upadł ten klub, że nie tylko w każdym meczu tak bezczelnie żebra o karnego, ale ich kibice zakładają tutaj konta, podszywając się pod kibiców Barcy, oglądając i komentując mecz swoją kochanej drużyny...
3
@Messinino
Szybko poszło.
https://i.postimg.cc/Vkmrw0Z0/1767541005657.jpg
5
Boże, jak nisko upadł ten klub, żeby w każdym meczu tak bezczelnie żebrać o karnego ...
1
https://www.instagram.com/reel/DRVKGE0Dgjj/
Na dziś koniec internetu zdecydowanie :D
1
Japoniec bije Japońca po kasku...
3
Janne Ahonnen, na następnych zawodach Cię pokonam!
0
Domen już się skończył.
0
Przy takich skokach, to Domen będzie zaraz startował bez rozbiegu...
2
Kacper przed Joju...
#PolishPower!
0
Zanosi się na łatwe zwycięstwo Madrytu. Na ławce Betisu: Pau López, Bellerín, Diego Llorente, Valentín Gómez, Junior Firpo, Altimira, Lo Celso, Riquelme, Chimy Ávila a nie zagra dziś Isco, Sofyan Ambrabat, Chuckueze i Abde.
Jeżeli Betis urwie dziś punkty to Pellegrini będzie Giga Chadem.
Jednak zarówno kibice zebrani na Bernabeu, jak i sędziowie poprowadzą Real do zwycięstwa.
0
@Popitek12 Nie no zawsze fajnie jest się pośmiać z United, ale ja wolę zaczekać do zakończenia meczu :D
0
Fajne te śmichy chichy z Manchesteru.
Takie trzyminutowe :D
3
@macio_944
@Kessie był już bezrobotny jak Jaruzelski był u władzy
8
Niedzielny obiadek. Odpalam Dom Wolnego Słowa. A tam na dużym czerwonym pasku: WRÓCIŁ TUSK, WRÓCIŁA BIEDA I BEZROBOCIE.
Pamiętaj abyś dzień święty święcił...
:D
2
@Safrani
Tiry na tory a politycy i urzędnicy do łopat!
3
Dziś zakończyła się seria 37 zwycięstw z rzędu koszykarzy Realu we własnej hali.
Zgadnijcie dzięki komu się skończyła?
:D
2
@Cochise Dobra, dobra. Gdyby to grał jakiś przepocony grubas a nie kuso ubrana Azjatka, to byś przeskrolowal dalej ten filmik :D
7
Oblak stawia wszystko na jedną kartę. Wygrał z Kubackim, ale o 21:00 gra mecz na Anoecie z Sociedad i gdyby awansował do 2 rundy, to może nie zdążyć. Tym bardziej, że przytrzymali go już sporo na belce...
Ryzykowne posunięcie Słowweńca.
4
@July_6_BcN
Piękne pożegnanie ze skocznią
1
@Czajka90 odpoczywałem od toksycznego świata ;)
2
Domen, długo długo nic, a potem reszta skoczków :D
4
@MateS
Zakrywa literkę V na bandzie reklamowej ;)
0
@tomek8756
Zwłaszcza, że nie jest pierwszym dzieckiem, które urodziło się w 2026...
Oto Miłosz:
https://www.mjakmama24.pl/aktualnosci/newsy/przyszedl-na-swiat-jako-pierwsze-dziecko-w-polsce-w-2026-r-jego-imie-znaczy-umilowany-aa-g9Mp-5eeb-Ky4k.html
I Adaś:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/adas-koziol-to-pierwsze-dziecko-w-polsce-urodzone-w-2026-roku-przyszedl-na-swiat-w-kielcach-mama-jest-z-pinczowa/ar/c14p2-28310551
Znając życie, to ten troll dodający swój komentarz, nie ma dzieci albo jego dzieci urodziły się w Konstancinie i mają na imię Kevin i Dżejsika :D
4
@gumaz
Bez internetu wytrzymałem 4 miesiące. Ciężej czasami mi się wysrać.
3
Pewniaczek na dziś:
Rzut karny i czerwona kartka w meczu Real vs Betis.
Kurs: 9
Grzech nie skorzystać.
https://i.postimg.cc/ZYB7GhZs/1767526854923.jpg
18
Dzisiaj całym sercem za Realem...
Vamos Real Betis Balompié!!!