3

@VamoSBarca88
Szon rajt Filips

6

@VamoSBarca88
Szon Konery
Szon Pen

2

@Hosh tak z 3 razy lekko

6

Sędzia dzisiaj robi wszystko by utrzymać posadę Xabiego

1

@macio_944 co widać po złapanej w mig podszywce powyżej :D
Jak nisko upadł ten klub, że nie tylko w każdym meczu tak bezczelnie żebra o karnego, ale ich kibice zakładają tutaj konta, podszywając się pod kibiców Barcy, oglądając i komentując mecz swoją kochanej drużyny...

3

5

Boże, jak nisko upadł ten klub, żeby w każdym meczu tak bezczelnie żebrać o karnego ...

1

https://www.instagram.com/reel/DRVKGE0Dgjj/

Na dziś koniec internetu zdecydowanie :D

1

Japoniec bije Japońca po kasku...

3

Janne Ahonnen, na następnych zawodach Cię pokonam!

0

Domen już się skończył.

0

Przy takich skokach, to Domen będzie zaraz startował bez rozbiegu...

2

Kacper przed Joju...
#PolishPower!

0

Zanosi się na łatwe zwycięstwo Madrytu. Na ławce Betisu: Pau López, Bellerín, Diego Llorente, Valentín Gómez, Junior Firpo, Altimira, Lo Celso, Riquelme, Chimy Ávila a nie zagra dziś Isco, Sofyan Ambrabat, Chuckueze i Abde.
Jeżeli Betis urwie dziś punkty to Pellegrini będzie Giga Chadem.
Jednak zarówno kibice zebrani na Bernabeu, jak i sędziowie poprowadzą Real do zwycięstwa.

0

@Popitek12 Nie no zawsze fajnie jest się pośmiać z United, ale ja wolę zaczekać do zakończenia meczu :D

0

Fajne te śmichy chichy z Manchesteru.
Takie trzyminutowe :D

3

@macio_944
@Kessie był już bezrobotny jak Jaruzelski był u władzy

8

Niedzielny obiadek. Odpalam Dom Wolnego Słowa. A tam na dużym czerwonym pasku: WRÓCIŁ TUSK, WRÓCIŁA BIEDA I BEZROBOCIE.

Pamiętaj abyś dzień święty święcił...
:D

2

@Safrani
Tiry na tory a politycy i urzędnicy do łopat!

3

Dziś zakończyła się seria 37 zwycięstw z rzędu koszykarzy Realu we własnej hali.
Zgadnijcie dzięki komu się skończyła?
:D

2

@Cochise Dobra, dobra. Gdyby to grał jakiś przepocony grubas a nie kuso ubrana Azjatka, to byś przeskrolowal dalej ten filmik :D

7

Oblak stawia wszystko na jedną kartę. Wygrał z Kubackim, ale o 21:00 gra mecz na Anoecie z Sociedad i gdyby awansował do 2 rundy, to może nie zdążyć. Tym bardziej, że przytrzymali go już sporo na belce...
Ryzykowne posunięcie Słowweńca.

4

@July_6_BcN
Piękne pożegnanie ze skocznią

1

@Czajka90 odpoczywałem od toksycznego świata ;)

2

Domen, długo długo nic, a potem reszta skoczków :D

4

@MateS
Zakrywa literkę V na bandzie reklamowej ;)

0

@tomek8756
Zwłaszcza, że nie jest pierwszym dzieckiem, które urodziło się w 2026...

Oto Miłosz:
https://www.mjakmama24.pl/aktualnosci/newsy/przyszedl-na-swiat-jako-pierwsze-dziecko-w-polsce-w-2026-r-jego-imie-znaczy-umilowany-aa-g9Mp-5eeb-Ky4k.html

I Adaś:
https://echodnia.eu/swietokrzyskie/adas-koziol-to-pierwsze-dziecko-w-polsce-urodzone-w-2026-roku-przyszedl-na-swiat-w-kielcach-mama-jest-z-pinczowa/ar/c14p2-28310551

Znając życie, to ten troll dodający swój komentarz, nie ma dzieci albo jego dzieci urodziły się w Konstancinie i mają na imię Kevin i Dżejsika :D

4

@gumaz
Bez internetu wytrzymałem 4 miesiące. Ciężej czasami mi się wysrać.

3

Pewniaczek na dziś:
Rzut karny i czerwona kartka w meczu Real vs Betis.
Kurs: 9
Grzech nie skorzystać.
https://i.postimg.cc/ZYB7GhZs/1767526854923.jpg

18

Dzisiaj całym sercem za Realem...
Vamos Real Betis Balompié!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?