5

Nico Wiliams czyszczony jak moje konto w pijacki weekend :D

3

Oyarzabal....
Matko Boska Baskijska...

3

Czas na Derby Kraju Basków!
VAMOS Baskowie z San Sebastian!
JAZDA z Baskami z Bilbao!
:D
Jak coś, to transmisja na żywo na Eleven Sports 2

10

Tymczasem hetafe remisuje bezbramkowo u siebie z Celtą, notując przy tym serie 9 meczów bez zwycięstwa (8 w La Liga + 1 w PK).
Po 22 kolejce zajmują 16 miejsce w tabeli La Liga, mając tylko 2 pkt. do strefy spadkowej. Warta uwagi jest też liczba strzelonych bramek, która wynosi 16

#BordalasZostań!

5

Penalty a favour del Real Madrid!

3

Papszun: "W co ja się wyebałem..."
:D

1

Legia vs Widzew
Piękna historia pojedynków obu tych drużyn.
Od następnego sezonu: pojedynek spadkowiczów z Ekstraklasy :D

11

Jesteście pewni, że gdyby real prowadził 1:0 to sędzia też by doliczył 9 minut?
:D

14

Trzeba być obiektywnym.
Sędziowie mylą się w obie strony.
Raz na korzyść realu.
Raz na niekorzyść przeciwnika realu.

0

@1976kol daj spokój Radko. Nie rób sobie nadziei na nowym koncie.

38

Każdego dnia dziękuję Bogu za to że nie zostałem kibicem Realu Madryt...
Dziękuję Panie Boże!

3

Mapet jaki gangus po tym penalty się zrobił :D

5

Real nie może?
Sędzia pomoże!
A w ogóle to Negreira, Overbo i hu wie kto jeszcze

2

0

Tak na dobrą sprawę, to winicjusz też już powinien być w szatni. Za wszystkie symulki w dzisiejszym meczu co najmniej jedną zołto się należało.

0

Diobeł, diobeł wcielony!

2

Teraz najlepszy czas na obstawianie zwycięstwo Realu na zakładach live.
Wygra - macie kasę
Nie wygra - macie satysfakcę

1

Na miejscu trenera Rayo, ściągnąłbyn Ratiu. Spartolona setka i praktycznie każde zagranie źle w jego wykonaniu od dłuższego czasu

1

Czy pachołek Arbeloa weźmie winę na siebie za ten strzał mapeta w poprzeczkę?

1

@BulaKG To był Ratiu. Kloc

1

Ja pierdole... To była ta akcja :/

2

Czarnemu się Gavi włączył :D

5

Eminem 60 minut i zjazd do bazy

4

2 x żebranie o karnego w ciągu 5 minut. Idą na rekord skurczybyki :D

2

Jaaaaaaazdaaaa Rayoooo!!!

1

W odpowiedzi do tego komentarza, wpisujcie minutę meczu, w której sędzia podyktuje rzut karny dla realu.
Zobaczymy, kto trafi :D
Ja zacznę:
- 54

0

W studio pewnie będą piertolić, jaki to Real cudowny i wspaniały bo ma kontrolę w tym meczu od 1 minuty.
:D

4

Mapet no penalty no party.

17

Meczycho to dopiero dzisiaj będzie wieczorem!
O 21:00 Derby Kraju Basków! :)

26

Tak mi przykro, że aż wcale.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?