Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Nico Wiliams czyszczony jak moje konto w pijacki weekend :D
3
Oyarzabal....
Matko Boska Baskijska...
3
Czas na Derby Kraju Basków!
VAMOS Baskowie z San Sebastian!
JAZDA z Baskami z Bilbao!
:D
Jak coś, to transmisja na żywo na Eleven Sports 2
10
Tymczasem hetafe remisuje bezbramkowo u siebie z Celtą, notując przy tym serie 9 meczów bez zwycięstwa (8 w La Liga + 1 w PK).
Po 22 kolejce zajmują 16 miejsce w tabeli La Liga, mając tylko 2 pkt. do strefy spadkowej. Warta uwagi jest też liczba strzelonych bramek, która wynosi 16
#BordalasZostań!
5
Penalty a favour del Real Madrid!
3
Papszun: "W co ja się wyebałem..."
:D
1
Legia vs Widzew
Piękna historia pojedynków obu tych drużyn.
Od następnego sezonu: pojedynek spadkowiczów z Ekstraklasy :D
11
Jesteście pewni, że gdyby real prowadził 1:0 to sędzia też by doliczył 9 minut?
:D
14
Trzeba być obiektywnym.
Sędziowie mylą się w obie strony.
Raz na korzyść realu.
Raz na niekorzyść przeciwnika realu.
0
@1976kol daj spokój Radko. Nie rób sobie nadziei na nowym koncie.
38
Każdego dnia dziękuję Bogu za to że nie zostałem kibicem Realu Madryt...
Dziękuję Panie Boże!
3
Mapet jaki gangus po tym penalty się zrobił :D
5
Real nie może?
Sędzia pomoże!
A w ogóle to Negreira, Overbo i hu wie kto jeszcze
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16505967#comment-16505967
Nikt nie trafił, ale @gumaz byłeś najbliżej :D
0
Tak na dobrą sprawę, to winicjusz też już powinien być w szatni. Za wszystkie symulki w dzisiejszym meczu co najmniej jedną zołto się należało.
0
Diobeł, diobeł wcielony!
2
Teraz najlepszy czas na obstawianie zwycięstwo Realu na zakładach live.
Wygra - macie kasę
Nie wygra - macie satysfakcę
1
Na miejscu trenera Rayo, ściągnąłbyn Ratiu. Spartolona setka i praktycznie każde zagranie źle w jego wykonaniu od dłuższego czasu
1
Czy pachołek Arbeloa weźmie winę na siebie za ten strzał mapeta w poprzeczkę?
1
@BulaKG To był Ratiu. Kloc
1
Ja pierdole... To była ta akcja :/
2
Czarnemu się Gavi włączył :D
5
Eminem 60 minut i zjazd do bazy
4
2 x żebranie o karnego w ciągu 5 minut. Idą na rekord skurczybyki :D
2
Jaaaaaaazdaaaa Rayoooo!!!
1
W odpowiedzi do tego komentarza, wpisujcie minutę meczu, w której sędzia podyktuje rzut karny dla realu.
Zobaczymy, kto trafi :D
Ja zacznę:
- 54
0
W studio pewnie będą piertolić, jaki to Real cudowny i wspaniały bo ma kontrolę w tym meczu od 1 minuty.
:D
4
Mapet no penalty no party.
17
Meczycho to dopiero dzisiaj będzie wieczorem!
O 21:00 Derby Kraju Basków! :)
26
Tak mi przykro, że aż wcale.