2

Komentarz usunięty

0

Spokojnie. Benfica ich wyjaśni ;)

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@Baratheon Gdyby mnie bolało to założyłbym konto na notatniku i tam wylewał swój jad i zółć, ubierając to w bycie obiektywny.
Radzę przeczytać całą wypowiedź Flicka oraz tego, że dotyczyła ona ataków na sędziów w tym na ich rodziny - ze strony kibiców realu i RMTV. Gdzie tu hipokryzją?

2

@Safrani
Ciekawe czy Tarczyński jest zazdrosny o Trumpa po takich słowach Marianny?

13

https://www.fcbarca.com/user/Baratheon

Mamy kolejnego! :D
Obiektywny znaczy się...

1

@Baratheon
Sędziowie La Liga: Musimy chronić Real Madryt.
Przy okazji, żyjesz wspomnieniami?
https://i.postimg.cc/sxVd5R2s/1771148557897.jpg

2

Nadpłata podatku! Starczy na niedoplatę za wodę :D

1

@Rastafarnianin
Ciekawe co na to Prawa i Sprawiedliwa Marta Kaczyńska :D
Zawsze jest jakiś wybór w końcu :D

2

@Chimera Czyli dajmy na to politycy PIS i ich sympatycy, którzy przywołują wypowiedzi i poglądy dzisiejszej koalicji rzadzacej sprzed 20 lat czy nawet kilkunastu lat są nienormalni? W końcu się tym interesują...
Ale masz rację, to zależy od człowieka:

https://i.postimg.cc/BZwq9XY2/1771147298784.jpg
...
https://i.postimg.cc/gGxxJP3n/1771147315718.jpg

1

@Chimera A dlaczego zależy od człowieka a nie od samych słów czy czynu danej osoby?

1

@Chimera
Nie, nie napisaleś. Czyli dokładnie ile?
Bo znajdę ci wypowiedzi polityków PIS i funkcjonariuszy TVP z lat 2015-2023, którzy w swojej nachalnej i prumitywnej propagandzie często przywoływali sytuację własnie sprzed 20 czy kilkunastu lat wstecz.
Nie wspomnając o "dziadku Tuska z Wermachtu'...

1

@Chimera a nie znając mnie?

1

@Chimera
Do ilu lat sprzed można się przyczepić zatem? Tak tylko pytam

13

Jest Dynamo Zagrzeb, Dynamo Bukareszt, Dynamo Moskwa, nawet Dynamo Tbilisi
Ale wczoraj Dymano San Sebastian...

15

Dzisiaj całym sercem za Realem.
VAMOS SOCIEDAD!!!

0

@tadzik447 Jeżeli tylko są HD albo podszywkami, to tak :D

1

Wszystkiego dobrego dla Wszystkich Zakochanych! Kochajcie i dbajcie o swoje drugie połówki nie tylko dzisiaj ;)

3

Po tym meczu upadło kilka mitów wśrod HD na notatniku
1. Synowie Negreiry dalej pomagają Barcelonie
2. Atletico rozkłada nogi przed Barceloną i standardowo się podkłada a z Realem grają jak o życie
3. Puchar Hiszpanii to nic nie znaczące trofeum i ponad 450 komentarzy głównym newsie na temat meczu 1/2 PK.

0

@Kapitan hawk
Nie no, żartuję! :D

2

Jan Tomaszewski miał rację
Flick out!

6

Przestańcie się mazać. Chłopaki nie płaczą ;)
Nie ma się co łamać. Zawsze mogliśmy odpaść z Albacete - 17 zespołem Segunda Division...

0

@Kubajnos345
+ Słownik ortograficzny do tego...

3

Dla Was hujowy mecz a dla mnie zaczynają się żniwa :D
Na przykład :D
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16546395#comment-16546395

9

Czy wygrywasz, czy nie
Zawsze ja kocham cię
W moim sercu Barca!!!
I na dobre i na złe :)

0

5

Ja tam wierzę w 6:1 na Camp Nou!
I to nie mając Sergi Roberto ;)

2

Doping na stadionie Atletico a doping na stadionie Barcy to 2 różne światy

2

Ter Stegen by zdążył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?