Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Juventus to klub mem
0
@Szklaner Po liczbie odpowiedzi do mojego komentarza, wychodzi na to, że jednak temat nieważny. Wiadomo, gdyby to był Somalijczyk, który ukradł w sklepie w Marsylii batona - byłaby to kolejna gorąca dyskusja. A tak to zamiecione pod dywan. Norma
2
Masakra, jaka ta Barcelona Flicka jest słaba... Dzisiaj i jutro Liga Mistrzów a Barca nie gra :/
1
@FCB24 Ja stawiam 31 goli strzelonych
19
Barcelonie do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii wystarczy wygrać następne 14 meczów w La Liga.
5
https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-krzywdzil-dzieci-ruszyl-proces-duchownego-z-sosnowca-7255394118588864a
Prawo i sprawiedliwość (nie mylić z partią: Prawo i Sprawiedliwość - która chroni tą mafię) dopadła kolejnego zwyrola w sutannie...
2
Czy La Rambla zwolniła już Flicka?
Bo nie jestem na bieżąco...
2
Teraz gramy 3 mecze z rzędu na Camp Nou. W sam raz na odbudowanie morale i zaufania kibiców. Lekko nie będzie, ale ogarniemy! :)
5
And the Winner is...
https://i.postimg.cc/pr7hJGv4/1771282262677.jpg
Mamy dopiero połowę lutego, ale tytuł dzbana 2026 już przyznany.
5
Suchar na dobranoc:
Typowy hiszpański kibic Realu w poczekalni porodówki:
- jak będzie syn - nazwę go Sotogrado.
- jak córka - to Munuera
7
Madrycki as:
https://as.com/futbol/primera/las-polemicas-del-girona-barca-jornada-24-de-laliga-ea-sports-todos-los-penaltis-expulsiones-y-jugadas-controvertidas-f202602-n/
- rzut karny powinien być powtórzony
- gol na 2:1 dla Girony nie powinien być uznany
1
https://www.fcbarca.com/user/SigmaBoyEssaYamal
Mamy pierwszego!
1
@SigmaBoyEssaYamal
Ja mam nadzieję, że szybko stąd wylecisz
0
@Consigliere Soto grado niczym Laguna?
3
Teraz wiem, co czuje @July_6_BcN
Pedri wróć!
5
Sędziowie mylą się w obie strony.
Kilka razy na korzyść realu
Kilka razy na niekorzyść Barcy.
2
Jak myślicie, kto dostanie majowe El Clasico do prowadzenia? :D
3
Może i dla was to był słaby mecz Barcy, ale dla mnie zaczynają się żniwa :D
@norbi77
1
Ok, przegraliśmy mecz, ale pomyślcie sobie jak wyjątkowo będzie smakować Mistrzostwo Hiszpanii, w sezonie w którym Real Madryt ma najwięcej karnych w historii i największą pomoc sędziów w historii.
16
Soto grado i wszystko jasne.
0
Koncentracja na poziomie 5latka...
0
Gol Cubarciego asysta Kounde.
Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał :D
FORCA BARCA!!!
8
To jest idealny mecz do tego żeby wszedł Lewy, spierdzielił dwie setki, nie strzelił karnego a Joan Garcia popełnił babola :D
0
Mbappe podchodziłby już do karnego...
1
Może i w ataku gramy kuoę. Ale za to w obronie jakie piękne wylewy :D
2
Co się stało z moją Barceloną...
Tu mogło być 2:0 ale Raphina i Yamal mają inny pomysł na ten mecz :D
2
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16560070#comment-16560070
...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16559834#comment-16559834
Pozdrawiam cieplutko :D
@MessiForeverTheBest
0
@MessiForeverTheBest
Nooo, śmiesznie wyszło :D
4
Sprzedać tego Wąska, póki jeszcze coś jest wart...
1
Jak chłopaki zdobedą medal to Pan Prezes Małysz wpadnie w alkoholizm :D