4

Juventus to klub mem

0

@Szklaner Po liczbie odpowiedzi do mojego komentarza, wychodzi na to, że jednak temat nieważny. Wiadomo, gdyby to był Somalijczyk, który ukradł w sklepie w Marsylii batona - byłaby to kolejna gorąca dyskusja. A tak to zamiecione pod dywan. Norma

2

Masakra, jaka ta Barcelona Flicka jest słaba... Dzisiaj i jutro Liga Mistrzów a Barca nie gra :/

1

@FCB24 Ja stawiam 31 goli strzelonych

19

Barcelonie do zdobycia Mistrzostwa Hiszpanii wystarczy wygrać następne 14 meczów w La Liga.

5

https://wiadomosci.wp.pl/ksiadz-krzywdzil-dzieci-ruszyl-proces-duchownego-z-sosnowca-7255394118588864a

Prawo i sprawiedliwość (nie mylić z partią: Prawo i Sprawiedliwość - która chroni tą mafię) dopadła kolejnego zwyrola w sutannie...

2

Czy La Rambla zwolniła już Flicka?
Bo nie jestem na bieżąco...

2

Teraz gramy 3 mecze z rzędu na Camp Nou. W sam raz na odbudowanie morale i zaufania kibiców. Lekko nie będzie, ale ogarniemy! :)

5

And the Winner is...
https://i.postimg.cc/pr7hJGv4/1771282262677.jpg
Mamy dopiero połowę lutego, ale tytuł dzbana 2026 już przyznany.

5

Suchar na dobranoc:

Typowy hiszpański kibic Realu w poczekalni porodówki:
- jak będzie syn - nazwę go Sotogrado.
- jak córka - to Munuera

7

1

1

@SigmaBoyEssaYamal
Ja mam nadzieję, że szybko stąd wylecisz

0

@Consigliere Soto grado niczym Laguna?

3

Teraz wiem, co czuje @July_6_BcN
Pedri wróć!

5

Sędziowie mylą się w obie strony.
Kilka razy na korzyść realu
Kilka razy na niekorzyść Barcy.

2

Jak myślicie, kto dostanie majowe El Clasico do prowadzenia? :D

3

Może i dla was to był słaby mecz Barcy, ale dla mnie zaczynają się żniwa :D
@norbi77

1

Ok, przegraliśmy mecz, ale pomyślcie sobie jak wyjątkowo będzie smakować Mistrzostwo Hiszpanii, w sezonie w którym Real Madryt ma najwięcej karnych w historii i największą pomoc sędziów w historii.

16

Soto grado i wszystko jasne.

0

Koncentracja na poziomie 5latka...

0

Gol Cubarciego asysta Kounde.
Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał :D
FORCA BARCA!!!

8

To jest idealny mecz do tego żeby wszedł Lewy, spierdzielił dwie setki, nie strzelił karnego a Joan Garcia popełnił babola :D

0

Mbappe podchodziłby już do karnego...

1

Może i w ataku gramy kuoę. Ale za to w obronie jakie piękne wylewy :D

2

Co się stało z moją Barceloną...
Tu mogło być 2:0 ale Raphina i Yamal mają inny pomysł na ten mecz :D

0

@MessiForeverTheBest
Nooo, śmiesznie wyszło :D

4

Sprzedać tego Wąska, póki jeszcze coś jest wart...

1

Jak chłopaki zdobedą medal to Pan Prezes Małysz wpadnie w alkoholizm :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?