2

W Norwegii zmiana zawodnika. Wchodzi Haaland...

3

Odwołać 3 rundę! I mamy srebro!!!
;)

0

@esem91
Jak karny to tylko penalty a favour del Real Madrid!

1

@adi7adi8 też odwołać! :D

2

I teraz wichura i śnieżyca nad skocznią i odwołana 2 seria i mamy brązowy medal!
Tak to widzę ;)

2

Historia dzieje się na naszych oczach!
https://i.postimg.cc/Qd9srK0x/1771265379447.jpg
;)

0

Kaczyńskiego znowu odkleiło?
Stare, znałem...

2

@FCBparasiempre
Walka o wpływy, odcinek kolejny. Chyba tylko Gamper był nieskazitelnie czysty :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PawkoFCB
Z krótkiej analizy - zazwyczaj zwracam uwagę na live jak jest gdzieś czerwo i jest +80 minuta meczu. Ty było 1:1. Sprawdziłem na flashscore tabele i serie obu drużyn. Real Union to lider.Gral na wyjeździe. Najpierw strzelił na 1:0, potem czerwo. Potem 1:1. Popatrzyłem na kurs - loteria. Ale czasami takie mecze wchodzą. Bo w tym wypadku pomyślałem, że gospodarz, grający przed własną publicznością będzie chciał utrzeć nosa liderowi a grając w przewadze ostatnie 15 minut - ma szansę na 2:1 ale lider to lider i może zrobić coś szalonego. No i padł gol na 2:1 dla Realu Union w 90 minucie :D

2


Chinka z Ej Aj wysłała Lebrona na emeryturę :D

1

@Luciano99 Ja zaczynam zabawę jak kurs jest ponad 10 :D

2

Ania Twardosz żegna się z konkursem.
Szybko poszło.

3

Szczerze, to jakoś mocno nie czuję tych Zimowych Igrzysk Olimpijskich.
Ale jeżeli dojdzie do Finału Hokeja mężczyzn pomiędzy Kanada a USA to obejrzę z wypiekami na twarzy :)

3

We francuskiej Ligue 1, Le Havre (zajmujące przed tą kolejką 15 miejsce) wygrało dzisiaj 2:1 z Touluse (8 miejsce przed tą kolejką). Warto dodać, że gospodarze grali w 10tke już od 2 minuty bo z czerwem za brutalny faul wyleciał ich zawodnik - środkowy obrońca Sangante. Trener Le Havre mimo to nie zdecydował się na korektę w składzie :D

3

https://tvrepublika.pl/skontaktuj-sie-z-nami#goog_rewarded

Ależ tu można puścić wodze fantazji...
:D

8

Rayo ma jeszcze 10 minut + doliczony czas gry na doprowadzenie do dogrywki...

5

Atletico zapłacilo rachunek...

2

@AmigoBlancos
Grasz łamaka? Kurs 8,5 na live

1

Komentarz usunięty

2

Czy skoro w niedzielę latem nie można kosić trawy to czy w niedzielę zimą można odsnieżać?

Zapraszam do kulturalnej dyskusji.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@xXFanBarcyXx
Barca ich wypompowała.

0

Komentarz usunięty

4

@FCBparasiempre
Nooo, 40-45 lat to jednak jest trochę czasu :D

0

@mkord No chyba tak. Miałbym inne tematy do rozmów. Próbuj dalej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?