Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale to musi być frustrujące i irytujące, gdy biegasz w 34 stopniowym upale a kolega na bramce odwala takie babole i tracisz 3 bramki do przerwy, mając przed sobą następne 45 minut w 10tke...
1
@Sau_Ron
No dobra, może to zwycięstwo nie będzie skromne :D
No i bramkarz Girony nie dotrwał... :D
0
Kibice Girony chcą odejścia Michela.
Po 45 minutach pierwszej połowy... pierwszego meczu nowego sezonu :D
5
Gazzaniga byłby idealnym następcą Tibo w Realu Madryt
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
4
Rayo napierdalayo!!!
1
Co zrobił Gazzaniga :D
1
@Sau_Ron Jeżeli wszyscy dotrwają do końca, to obstawiam skromne zwycięstwo Rayo :)
1
Za pół godziny, pojedynkiem Girona vs Rayo - rozpocznie się sezon 2025/2026.
Transmisja na żywo w Eleven Sports 2
Aktualna temperatura w Gironie: 35' C (odczuwalna 38)...
1
Gdyby z Ziemią skontaktowały się Ufoludki i chciały rozmawiać z jednym Ziemianinem, który miałby reprezentować cały glob, to według Was kto by to był?
5
@ProvocadoAvocado
Nikt tak nie asymiluje z La Ramblą, jak @wpwelement
9
@Luciano99
Bez przesady, tylko raz Ci napisałem
1
@Lionel_Messi10
Nie no, ja akurat lubię upalne lato, ale 45 stopni przez miesiąc to byłoby wyzwanie :D
0
Kibice Rakowa zaatakowali Izraelczyków
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1204402/policja-potwierdza-polacy-zaatakowali-izraelczykow
1
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-al-aziziyah,cId,1679213
Ktoś się wybiera?
1
W końcu, w ten weekend jest niezła szansa pozbyć się bezpowrotnie sporej kasy na bukmacherce
@Luciano99 wchodzisz?
1
@Hshdhrhdh On nie tylko nie jest nocnym moderatorem, ale nawet nie jest nocnym kochankiem
8
A co, jeśli @RoberDzik jest dziełem sztucznej inteligencji?
8
Pozdrawiam fanów 40 stopniowych upałów.
2
@Popitek12 Mówię mu: "Penalty a favour del Real Madrid!!" I Cristiano odwołuje to, co powiedział...
1
Przemówienie Prezydenta Nawrockiego trochę za długie, ale całkiem spoko.
1
@Vurt
https://www.fcbarca.com/user/YAMAL
Ma, ma
4
Pierwsza Dama całkiem spoko kreacja. Nawet bym powiedział, że taka MILF...
3
...
Jedne z najpiękniejszych wykonań, jakie słyszalem
1
O której dziś "Znachor" w telewizji?
3
@mekston
A tam więcej odpoczynku...Boją się Cristiana Ronalda i jego 5 bramek w ostatnich dwóch meczach towarzyskich z ogórkami
0
Łukasz Kadziewicz w "Pytaniu na śnaidanie". Myślałem, że w roli gościa a tu Pan Łuaksz jest wspólprowadzącym...
1
@Comentateiro
Bo nam Polakom wolno pisać wszystko i na wszystkich! Wolnosć słowa!!! Ale jak ktoś inny napisze coś w swoim kraju na Polaków - to wtedy kłamstwo!!! Jedwabne? Kłamstwo! Polacy tylko i wyłącznie pomagali Żydom. Komory gazowe w Oświęcimiu? Fejk!
Czego nie rozumiesz?
Aaaa!!! I dlaczego życzysz kontuzji piłkarzowi Realu? :D
1
@Popitek12
Ale ty masz silną psychikę
1
https://pogoda.interia.pl/prognoza-szczegolowa-palma,cId,68460
Jutro nasze chłopaki rozpoczną mecz przy 32/33 stopniach...
Ambitnie