2

Lech:
w 88 minucie na 1:1
w 90 minucie na 2:1
w 93 minucie na 3:1
w 94 minucie samobój na 3:2

Tak to widzę

2

Gumny < Zagumny
Kościellny > Zakościelny

0

@Lucyffffer1922
Stary, lubię Cię, ale pożycz słownik od kogoś i zamknij mi japę i innym niedowiarkĄ ;)

0

@michalgajdek

Pytanie: Ile razy kibice Realu Madryt wejdą na fcbarca com i i będą płakać o sędziowanie?

Odpowiedź: Po każdym meczu Realu Madryt w sezonie 2025/2026

1

@FanBarcy22
I wszystko się zgadza :D
Teraz doczytałem, że te aktualnie trwające Mistrzostwa Narodów Afryki - to Turniej owszem dla reprezentacji z Czarnego Lądu, ale tylko i wyłącznie mogą tam grać piłkarze grający na codzień w swoich rodzimych ligach. Z tym, że np. Piłkarz reprezentujący np. Nigerię, który gra w jakimś zespole z dajmy na to kenijskiej ligi, to nie może brać udziału w tych Mistrzostwach. Ale jak gra w jakim zespole ligi nigeryjskiej to już tak :D
Puchar Narodów Afryki odbywa się się na przełomie grudnia i stycznia i mogą tam brać wszyscy reprezentanci danego kraju z Afryki. I tak - często w Europie jest o to dym :D

1

Nie śledzę za bardzo afrykańskiej piłki. Ale Sudan prowadzący 4:0 w 65 minucie z Nigerią w Mistrzostwach Narodów Afryki to chyba coś nie teges?

0

1

W meczach Barcelony takie wbiegnięcie kibica na murawę jest tylko dodatkiem, zwykłą ciekawostką do meczu.
W meczach Realu takie wbiegnięcie kibica na murawę jest głównym wydarzeniem bo na boisku wieje nudą

To są właśnie te detale...

7

@Lionel_Messi10
Jemu ta klepka się odklejała od dawna... Ale odpadła 18 grudnia 2022 ;)

2

@cules100pro
Rubiales też tak wspierał kobiecy futbol ;)

4

@PatrychoO u mnie w piwnicy lajtowe 18 stopni :)

0

@Dyrman007 nie wiemy co by było gdyby. Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji, to wtedy możemy się dowiedzieć, jak zareaguje Barca

1

Lech dzisiaj powalczy w Belgradzie? Czy jednak dostanie "dwa szybkie' i do domu?

5

Zatopić Żółtą Łódz w Hiszpanii zawsze to lepiej niż zatopić Żółtą Łódź Podwodną w Miami.
Ale Real Madryt jest ostatnią drużyną na świecie, która może o tym decydować, gdzie ma zagrać Barca.

5

@Lewangoalski Dałem ci dobrą radę. Dyskusja dotyczy tematu ZP. Radzę ci nie zmieniać tematu dyskusji na temat mojej osoby bo potem będzie płacz

10

@clyde
Dzięki. Nie powiem ciekawy profil
Umie docenić klasę największego rywala, ale jedzie po rzekomo własnym klubie, ich zawodnikach i kibicach :D

6

@Lewangoalski
Pisząc do kogoś "dzieciaczki", albo "dziecko" - z automatu nie stajesz się dorosłym. Dam ci dobrą radę. Zważaj nas słowa

4

Cholera, nie zdążyłem zhejtować i wylać żółci na Gaviego, Fermina oraz ich partnerki, a już gównonews zniknął ze strony katalońskiego Sportu....
Czyżby wpłynął pozew dla pseudo dziennikarzyny? :D

8

Ale żeby HD na notatniku miały ból dupy o ewentualny mecz Barcy z Villarrealem w Miami, to nawet ja jestem w szoku :D
Na ich miejscu cieszylbym się bo Barca w trakcie sezonu będzie musiała lecieć do Stanów na jeden głupi mecz. Tymczasem ich argumentacją (którą powtarzają jak mantrę) jest to, że Barcelonie odpadnie jeden trudny teren. I tu taka ciekawostka:
W ciągu ostatnich 5 lat Barca zagrała z Villarrealem na wyjeździe 6 razy. Odniosła 6 zwycięstw. Bilans bramkowy: 19:7.
Oni na serio są jacyś ebnięci :D

2

@blakkudium
Fajnie. Wydoi go na kasę i odejdzie do młdszego Jao Felixa

0

@MaziFCB
Bo mają swój własny Disneyland

2

@Criss18Barca
Giba zdecydowanie

7

Zawsze jak wchodzę na stronki danej sieci elktromarketów, to mam wrażenie, że "Wietrzenie magazynów" trwa 12 miesięcy w roku, przez 365 dni :D

1

Kiedyś im wyjdzie sezon życia...

3

Ale bym sobie taką Barcę przeciwko Como obejrzał...

2

Zdobyte Puchary w sezonie 2025/2026:
Barca: 1
Real Madryt: 0

3

Byle do piątku...
Dobrego dnia La Ramblo :)

1

5 bramek, 20 zmian i sędzia nic nie dolicza... Ciężki to będzie sezon....
Ale najważniejsze 3 pkt.

1

Wiadome, że przeciwnik to przeciętniak, ale cieszą aż 4 bramki do przerwy :)
Bramka na 3:0 po świetnej akcji.
Raszwordzik za bardzo chciał strzelić bramkę i pięknie spartolił. Cieszy, że po tej jego zmarnowanej akcji, kibice skandowali jego nazwisko, dodając mu wsparcia :)
Z minusów - trochę wystraszyłem się tej sytuacji z nakladką na Ericu z końcówki...Po za tym klimat słaby jeśli chodzi o kibiców. Uroki stadionu na 6tyś. No i oczywiście sędzia Burgonetxea musiał coś odjebać i uznał bramkę na 4:0 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?