Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Prorokk Po raz kolejny pokazujesz, że nie potrafisz przeczytać prostego tekstu ze zrozumieniem.
Mój wpis nie dotyczył telewizji Republika pasku i bakiewicza. Nie manipuluj, jak to masz w zwyczaju.
4
@tomek8756 Ja nigdy nie obejrzałem ani jednej walki fame MMA. Z szacunku do prawdziwych fighterów
25
Króciutko z patusami.
4
Wisła Kraków 5:0 ŁKS Łódź
ŁKS Łódź 5:0 Polonia Bytom
W Łodzi niezła karuzela :D
0
https://i.postimg.cc/LsrND2pk/1754079531613.jpg
Pdf? PDW!
3
...
Też świetna piosenka :)
1
Hymn Polski acapella jest piękny
0
Tę piosenkę, tę jedyną...
2
Piękny koncert w Warszawie. Oczy się zaszkliły, nie powiem.
Wiem, że Panu Dudzie i Panu Nawrockiemu jest nie po drodze z Panem Trzaskowskm i, że wszyscy są obecni na obchodach ze względu na swoje funkcje (Prezydent RP, Prezydent Elekt, Prezydent Warszawy), ale ich pojawienie się też ma wymiar "geograficzny". Trzaskowski rodowity Warszawiak, Duda Krakus a Nawrocki Gdańszczanin.
4
@Danny Gaucho
Senator Polak, to Ty?
0
@JanZagloba I tu się mylisz. Wstydziłbym się chodzić w takiej koszulce. A tym bardziej wrzucać to atencyjnie na social media żeby robić sobie zasięgi
1
@Prorokk Dzisiaj jest taka piękna i zarazem tragiczna rocznica. A ty skamlasz o Tusku.
Znamienne.
3
Jedna z najpiękniejszych i zarazem najsmutniejszych piosenek...
1
@JanZagloba
A gdzie jej koszulka z napisem "Jezus Pan"?
1
Czuwaj wiaro i wytężaj słuch...
2
@Prorokk
Pokazali prawdę. Prawda nie może oczerniać.
5
TVP 1 - "Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki" - koncert z okazji 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Na koncercie wśeód widzów m.in. Prezydent RP Andrzej Duda oraz Prezydent Elekt - Karol Nawrocki.
Republika TV - przemawia towarzysz Bąkiewicz o tym, że trzeba zmienić rząd Tuska, bo sprowadza imigrantów, a na czerwonym pasku:
"NIEMCY OKRADLI POLSKĘ "
2
Nie obejrzałem ani jednego meczu KMŚ i nie żałuję :D ale widzę, że omineło mnie też taki motyw.
Fajnie jakby Mike Buffer w swoim jedynym i niepowtarzalnym stylu zapowiadał za rok Finał Mistrzostw Świata :)
0
Co prawda na zapleczu Ekstraklasy dzisiaj rozpoczęła się dopiero 3 kolejka, ale niepokojąco wygląda Wieczysta na 1 miejscu w tabeli :D
2
Szybka ankieta odnośnie meczu 1 kolejki nowego sezonu:
https://strawpoll.com/NoZrz74oXZ3
2
@lajcior
Karamba i "Pocałuj mnie"
0
@July_6_BcN
No to polej! :D
0
Ansu, Ty weź się nie wygłupiaj :D
5
There is a city that stops for one minute every year...
...
...
...
Cześć i Chwała Bohaterom!
5
Kiedyś to były materiały o Adrianie. Tępa i nachana propaganda w tvpis do dziś zbiera swoje żniwa...
1
Piątek piąteczek piątunio! :)
1
Akwarela za dużo Yamala się naoglądał i też chciał dośrodkować pewniakiem. Tylko, że nie pykło :D
19
126 bramek do 1000 bramek w karierze
114 asyst do 500 asyst w karierze.
Brzmi nieprawdopodobnie, ale to Messi więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby to zrobił w te 3 lata :D
8
Przegrywać 0:1 z FCB to nie wstyd
0
Marciniak by uznał ;)