Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145
Wiesz, ale jak przychodził Olmo - to też budził skrajne uczucia w związku z jego kontuzjami. Pamiętam do dziś jakie szambo tu wybiło po transferze a później po jego pierwszej kontuzji bodajże po 4 kolejce. Zgodzę się, że mieliśmy potencjał w pomocy, ale to głównie zasługa Flicka, że ten potencjał potrafił wydobyć. Myślę, że i poukłada obronę.
Tak, jak napisałem wyżej - takie sytuacje często pozwalają narodzić się nowemu bohaterowi.
I oby w tym wypadku tak było
0
@Zbyszard
Często w takich sytuacjach rodzi się nowy "bohater". Ktoś musi wziąć odpowiedzialność na swoje barki. Ok, z Inigo w składzie byliśmy spokojniejsi jako kibice, Le pewnie piłkarze też. Ja wierzę jednak, że Flick odbuduje Araujo.
Ciężko nam się pogodzić z odejściem Inigo, bo wiadomość gruchneła tak sobie z dupy. Ale może to nam wyjdzie na dobre
0
@Kgorecki2500
To fejk. Słuchałem osstanio Brauna.
4
Prawie rok temu o tej porze płakaliśmy za 33-letnim Gundoganem. Dzisiaj praktycznie już nikt o nim nie pamięta...
Coś się kończy, coś się zaczyna.
Oby w przypadku Inigo, ktoś potrafił wejść w jego buty.
1
@FcPortoFan1999
Jakieś predykcje, co do rozpoczynającego się dziś nowego sezonu w Portugalii?
1
KPO = PKO
Jedni i drudzy złodzieje
0
Lewy kontuzja, ale dopiero się tu szambo wyleje, jak (oby nie) Olmo dostanie kontuzji.
2
Słowo się rzekło
2
Piątek, poąteczek, piątunio!! :)
4
I niby ten Papszun miał być selekcjonerem Reprezentacji Polski?
Wolne żarty! :D
0
@Katalończyk 99
W sumie ja rozumiem jego decyzję. 34 lata na karku, morderczy sezon w Hiszpanii a przed nami kolejny, który zakończy się Mundialem. Myślę, że jednak nie dałby rady grać z taką intensywnością Z drugiej strony Barca dała mu pierwsze w jego karierze Mistrzostwo Hiszpanii i myślałem, że mimo wszystko zostanie.
0
@Katalończyk 99
Ok, ale odejść po niecałych 5 miesiącach od podpisania przedłużenia?
0
Każda mierda to stan umysłu. Nawet to coś.
1
https://www.fcbarca.com/123915-oficjalnie-inigo-martinez-przedluzyl-kontrakt-z-barcelona,dyskusja-15413308.html
Hmm....
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15928260#comment-15928260
Aktualizacja:
Dzień 2 - Legia przegrywa 1:4 w eliminacjach do Ligi Europy.
1
Legia solidarnie z Lechem :D
6
Dzień Pierwszy prezydentury Karola Nawrockiego - Lech Poznań przegrywa u siebie 1:3 z Crveną Zvezdą w w eliminacjach do Ligi Mistrzów.
...
Dzień drugi prezydentury Karola Nawrockiego - z Barcelony odchodzi za darmo Inigo Martinez
Nie ma przypadków. Są tylko znaki.
Do końca kadencji prezydenta Nawrockiego pozostało 1826 dni...
1
Ter Stegen - 33 lata
Inigo - 34 lata
Lewy -37 lat
Nic nie trwa wiecznie. A czas jest bezlitosny. Inigo swoje zrobił. Inigo może odejść. Kawał serducha i zdrowia zostawił w Barcelonie i za to wielki szacun.
1
@Eoren
@wpwelement
https://i.postimg.cc/02z57q3t/Screenshot-20250807-185029.jpg
#KtoNiePodbijaTenZaRealem
1
https://www.instagram.com/reel/DLjHNTgoKnf/
...
Wie ktoś, gdzie można kupić ich płytę?
11
Ktoś wie, dlaczego Real Madryt nie znalazł się w gronie najlepszych drużyn za zeszły sezon?
Przecież zdobyli 2 najważniejsze trofea w historii futbolu....
Ach ten Negreira razem z szejkami znowu ich wydymali :/
5
Karol Nawrocki prezydentem i od razu żegnamy się z Ligą Mistrzów. Przypadek? Nie sondze!
2
Im więcej syfu u nich, tym lepiej dla nas. Tak więc... Tańcz Vini tańcz! :D
1
Na Eleven Sports 1 - 60 minuta meczu Atletico vs Barcelona z zeszłego sezonu. Póki co 1:0 dla Atleti.
Ten mecz to był game changer
5
Wzorem nowego Pana Prezydenta RP - wybaczam wszystkim tę pogardę i obelgi kierowane w moją stronę
0
@July_6_BcN czyli jednak coś innego niż księża, głoszący na codzień słowo boże, udzielający sakramentów takich jak spowiedź/pokuta i będący powołani przez Pana Boga
0
@July_6_BcN To też jacyś księża?
0
@July_6_BcN
Lubię wiele tematów. Ale pogadajmy na temat, który rozpocząłem.
1
@michal26
https://czluchow.naszemiasto.pl/byly-proboszcz-z-sasina-zniknal-pieniadze-parafian-rowniez-duchowny-pozyczal-je-pod-roznymi-pretekstami/ar/c1p2-27736025
Dobrze, że nie pozyczał na "chorom curke"...
1
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,189662,32152011,list-gonczy-za-ksiedzem-z-sasina-do-samego-konca-byl-lubiany.html
W mafii po staremu...