Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 a jeszcze nie wspomniałem o grillu pełnym kiełbasek :D
6
Jakiś czas temu była tu namiętna dyskusja o koszeniu trawy w niedzielę. Dzisiaj piątek, więc można smiało kosić jak coś ;)
1
Legio - spieprzyliście nam Święto Matki Zielnej...
2
@shinthps ja wiem i uwielbiam upalne lato :) Ale zobaczysz ile będzie dziś marudzenia na La Rambli :D
0
@Kapitan hawk
Ale upał! Mogłaby już przyjść zima!
0
Spoiler w odpowiedzi na ten komentarz:
0
No to jutro jeszcze odpadnięcie Legii, Jagi i Rakowa i można zaczynać nowy sezon w Europie:D
2
@Adran360 i oby tak zostało w jego nowym klubie :D
6
Wystarczyło, że mapet odszedł z PSG i ci zdobyli w 2025 roku 5 trofeów
- Liga Mistrzów
- Liga Francuska
- Puchar Francji
- Superpuchar Francji
- Superpuchar Europy
#talizman
5
17 w tabeli zeszłego sezonu Tottenham zdobył w 2025 więcej trofeów od Realu Madryt
7
Finały w wykonaniu Dembele w 2025:
- Superpuchar Europy: 0 bramek, 0 asyst,
- Finał KMŚ: 0 bramek, 0 asyst
- Finał LM: 0 bramek, 2 asysty
- Finał Pucharu Francji: 0 bramek, 0 asyst
- Finał Superpucharu Francji: 1 bramka, 0 asyst.
Fakty pokazują, że Dembelnie nie był kluczowy we wszystkich rozgrywkach a twierdzenie, że był kluczowy jest zwykłym kłamstwem
1
@Barca_Big_Moment
Karły już się szykują :D
0
@adamek20151 możę, możę ;)
2
Yamalek coraz bliżej Złotej Piłki ;)
0
Ile lat?
6
Już nie mogę doczekać się meczu z Mallorcą...
3
https://www.wprost.pl/kraj/12097480/warszawa-ksiadz-ryszard-l-oskarzony-fikcyjne-darowizny-na-20-mln-zl.html
W mafii po staremu...
2
O 18:00 na Eleven Sports 1 - powtórka majowego El Clasico w La Liga.
Ciekawe czy ii w tym meczu Barca strzeli 4 bramki, jak to ma w zwyczaju z ogórkami
4
Dobry sprzedawca to taki, który Eskimosowi sprzeda lodówkę a w 35stopniowy upał - futro...
3
Ktoś, kto wymyślił klimę w aucie - powinien dostać Nagrodę Nobla :)
0
@KidusFCB Dokładnie. Księga skarg i zażaleń na ten miesiąc jest zspełnions moimi wpisami a jeszcze nie mamy połowy sierpnia :D
5
Ktoś, kto wymyślił możliwość chodzenia na basen od 6:00 - jest geniuszem! :)
2
@blakkudium
Pasuje tam idealnie :D
7
Za Dudy, Lech potrafił awansować do następnej rundy w kwalifikacjach LM
Za Nawrockiego Lech odpada z kwalifikacji do LM
Nie ma przyoadków. Są tylko znaki...
0
Trzeba powtórzyć mecz bo przegramy
1
Determinację, zaangażowanie i wolę walki, by odwrócić losy meczu/dwiemczu danego zespołu często widać po liczbie żółtych kartek.
W 80 minucie Lech, grający z przewagą jednego zawodnika, dostał pierwszą żółtą kartkę w meczu... Za pyskówkę do sędziego.
Dziękuję, dobranoc :D
5
Po odpadnięciu Lecha, Barca będzie miała łatwiej w następnej edycji LM
3
Apel do Pana Mateusza Borka:
2
Jak dobrze, że już w sobotę Barca zaczyna nowy sezon :)
0
Legia poległa
Lech zdechł