0

@marcin62 a jeszcze nie wspomniałem o grillu pełnym kiełbasek :D

6

Jakiś czas temu była tu namiętna dyskusja o koszeniu trawy w niedzielę. Dzisiaj piątek, więc można smiało kosić jak coś ;)

1

Legio - spieprzyliście nam Święto Matki Zielnej...

2

@shinthps ja wiem i uwielbiam upalne lato :) Ale zobaczysz ile będzie dziś marudzenia na La Rambli :D

0

@Kapitan hawk
Ale upał! Mogłaby już przyjść zima!

0

Spoiler w odpowiedzi na ten komentarz:

0

No to jutro jeszcze odpadnięcie Legii, Jagi i Rakowa i można zaczynać nowy sezon w Europie:D

2

@Adran360 i oby tak zostało w jego nowym klubie :D

6

Wystarczyło, że mapet odszedł z PSG i ci zdobyli w 2025 roku 5 trofeów
- Liga Mistrzów
- Liga Francuska
- Puchar Francji
- Superpuchar Francji
- Superpuchar Europy

#talizman

5

17 w tabeli zeszłego sezonu Tottenham zdobył w 2025 więcej trofeów od Realu Madryt

7

Finały w wykonaniu Dembele w 2025:
- Superpuchar Europy: 0 bramek, 0 asyst,
- Finał KMŚ: 0 bramek, 0 asyst
- Finał LM: 0 bramek, 2 asysty
- Finał Pucharu Francji: 0 bramek, 0 asyst
- Finał Superpucharu Francji: 1 bramka, 0 asyst.

Fakty pokazują, że Dembelnie nie był kluczowy we wszystkich rozgrywkach a twierdzenie, że był kluczowy jest zwykłym kłamstwem

1

@Barca_Big_Moment
Karły już się szykują :D

0

@adamek20151 możę, możę ;)

2

Yamalek coraz bliżej Złotej Piłki ;)

0

Ile lat?

6

Już nie mogę doczekać się meczu z Mallorcą...

2

O 18:00 na Eleven Sports 1 - powtórka majowego El Clasico w La Liga.
Ciekawe czy ii w tym meczu Barca strzeli 4 bramki, jak to ma w zwyczaju z ogórkami

4

Dobry sprzedawca to taki, który Eskimosowi sprzeda lodówkę a w 35stopniowy upał - futro...

3

Ktoś, kto wymyślił klimę w aucie - powinien dostać Nagrodę Nobla :)

0

@KidusFCB Dokładnie. Księga skarg i zażaleń na ten miesiąc jest zspełnions moimi wpisami a jeszcze nie mamy połowy sierpnia :D

5

Ktoś, kto wymyślił możliwość chodzenia na basen od 6:00 - jest geniuszem! :)

2

@blakkudium
Pasuje tam idealnie :D

7

Za Dudy, Lech potrafił awansować do następnej rundy w kwalifikacjach LM
Za Nawrockiego Lech odpada z kwalifikacji do LM

Nie ma przyoadków. Są tylko znaki...

0

Trzeba powtórzyć mecz bo przegramy

1

Determinację, zaangażowanie i wolę walki, by odwrócić losy meczu/dwiemczu danego zespołu często widać po liczbie żółtych kartek.
W 80 minucie Lech, grający z przewagą jednego zawodnika, dostał pierwszą żółtą kartkę w meczu... Za pyskówkę do sędziego.

Dziękuję, dobranoc :D

5

Po odpadnięciu Lecha, Barca będzie miała łatwiej w następnej edycji LM

3

Apel do Pana Mateusza Borka:

2

Jak dobrze, że już w sobotę Barca zaczyna nowy sezon :)

0

Legia poległa
Lech zdechł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?