1

@JORD10
Szanuję za avatar ;)

3

Kwaśniewski w Papamobile > Putin w "Bestii"

1

@MonteChristo
No własnie utknąlem na informacji, że jeszcze nie podjęli decyzji w sprawie odwołania się do najwyższej instancji.

2

Joan broniący karnego w 92 minucie i gol Marcusa po kontrze, dający zwycięstwo Barcelonie w ostatniej akcji meczu - tak to dzisiaj widzę :)

1

@tomek8756
Być w Lublinie i nie zjeść Cebularza, to tak jak być w Wadowicach i nie zjesć kremówki ;)

0

Ktoś wie może, czy Osasuna złozyla w końcu jakieś odwołanie w sprawiie ośmieszenia się na temat walkoweru?

0

0

@MonteChristo
No i sam sobie odpowiedziałeś Nie ma to nic wspólnego z czystym sportem tylko z biznesem.
Dziwadła biorące w tym udział. Czynny na macie/ringu/klatce oraz bierny - ludzie, którzy płacą za to żeby to oglądać i się jarać "walką" np. Kazimierza Marcinkiewicza albo Piotra Świerczewskiego :D
Nazywanie tego "zjawiska" patologią - nie jest frustracją. Przykład wypowiedzi samego Adamka. Bo sam nazwał to patologią a nie sportem. Teraz wynika, że sam nie dośc, że jest patusem biorącym udział w czymś takim, to jeszcze frustratem, bo nazywał to patologią...
Nieźle :D

0

@MonteChristo
Materla - 41 lat
Adamek - 48 lat
Ty piszesz o Fame, ja piszę o Freak.
Ale ok. Fame płaci pieniądze? Na tym polega fame bo przyciąga widzów, którzy będą oglądać bo ktoś jest znany a nie dla poziomu sportowego. Nie powiesz mi, że Marianna Shrieber, Fagata, Kapela, czy inne tego typu wynalazki prezentują jakikolwiek poziom sportowy.
Co do porownania z KSW - sam Kawulski kiedyś się wypowiadał, w która to stronę idzie i będzie się cieszył jeśli powstaną inne organizacje. Ważne żeby promowały sport a nie celebrytówów.

0

@MonteChristo No dziwadeł. Zwłaszcza wspomniany przez ciebie Adamek, który zarzekał się, że nie zniży się do poziomu freak bo to śmiech na sali i nie zalicza tego czegoś do sportu.
Panowie w kryzysie wieku średniego, którzy potrzebują pieniążków.

4

@clyde
@damian16161212
Poznajcie się :D

7

Witamy w Hiszpanii Marcus :D

0

Ale, że jeszcze żadna organizacja Freak show nie zaprosiła Putina i Trumpa do walki freak MMA w oktagonie, to jestem w szoku. Wczorajsze spotkanie tych dwóch wszak nie odstaje poziomem od walk dziwadeł

1

FC Barcelona - klub, w którym nie ma nudy :D

2

Nowy sezon, nowe wyzwania, nowe mozliwości! Forca Barca!!!

8

Blisko 41letni Santi Cazorla wchodzi na boisko :)

1

Liverpool że zwycięstwem w Lidze Mistrzów w sezonie 2025/2026.

0

Waldek King - 2 mecze, 1 pkt. bilans 0:2

0

@pikass14 Ty chyba nie lubisz tego dziecka...

0

1

Gej z bramką. Villarreal 2:0

0

@Dari0G Jeszcze dużo rzeczy nie wiesz

1

Na razie w każdym meczu La Liga padła bramka, sędzia podyktował rzut karny i pokazał czerwoną kartkę :D

5

@Shad0wK1ng
Matka Teresa też ma swoje za uszami... Laureatka pokojowej Nagrody Nobla.

3

Dwóch przywódców największych zbrodniczych państw na świecie podało sobie ręce na czerwonym dywanie ..

3

Rayo Vallecano liderem La Liga!!
@Eoren

1

@LeszekFCB i pan były prezes TVP...

0

Pan Prezydent musi być dumny z Lechii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?