Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JORD10
Szanuję za avatar ;)
0
@Starrk
https://eurosport.tvn24.pl/lekkoatletyka/16-letni-japonczyk-sorato-shimizu-z-nowym-kosmicznym-rekordem-swiata-do-lat-18-na-sto-metrow_sto23205965/story.shtml
Tu jest potencjał
3
Kwaśniewski w Papamobile > Putin w "Bestii"
1
@MonteChristo
No własnie utknąlem na informacji, że jeszcze nie podjęli decyzji w sprawie odwołania się do najwyższej instancji.
2
Joan broniący karnego w 92 minucie i gol Marcusa po kontrze, dający zwycięstwo Barcelonie w ostatniej akcji meczu - tak to dzisiaj widzę :)
1
@tomek8756
Być w Lublinie i nie zjeść Cebularza, to tak jak być w Wadowicach i nie zjesć kremówki ;)
0
Ktoś wie może, czy Osasuna złozyla w końcu jakieś odwołanie w sprawiie ośmieszenia się na temat walkoweru?
0
@MessiForeverTheBest
1
https://geekweek.interia.pl/geekextra/news-labubu-lapie-za-serca-i-portfele-wyjasniamy-fenomen-popularn,nId,22174161
Labubu przejmują kontrolę nad światem...
0
@MonteChristo
No i sam sobie odpowiedziałeś Nie ma to nic wspólnego z czystym sportem tylko z biznesem.
Dziwadła biorące w tym udział. Czynny na macie/ringu/klatce oraz bierny - ludzie, którzy płacą za to żeby to oglądać i się jarać "walką" np. Kazimierza Marcinkiewicza albo Piotra Świerczewskiego :D
Nazywanie tego "zjawiska" patologią - nie jest frustracją. Przykład wypowiedzi samego Adamka. Bo sam nazwał to patologią a nie sportem. Teraz wynika, że sam nie dośc, że jest patusem biorącym udział w czymś takim, to jeszcze frustratem, bo nazywał to patologią...
Nieźle :D
0
@MonteChristo
Materla - 41 lat
Adamek - 48 lat
Ty piszesz o Fame, ja piszę o Freak.
Ale ok. Fame płaci pieniądze? Na tym polega fame bo przyciąga widzów, którzy będą oglądać bo ktoś jest znany a nie dla poziomu sportowego. Nie powiesz mi, że Marianna Shrieber, Fagata, Kapela, czy inne tego typu wynalazki prezentują jakikolwiek poziom sportowy.
Co do porownania z KSW - sam Kawulski kiedyś się wypowiadał, w która to stronę idzie i będzie się cieszył jeśli powstaną inne organizacje. Ważne żeby promowały sport a nie celebrytówów.
0
@MonteChristo No dziwadeł. Zwłaszcza wspomniany przez ciebie Adamek, który zarzekał się, że nie zniży się do poziomu freak bo to śmiech na sali i nie zalicza tego czegoś do sportu.
Panowie w kryzysie wieku średniego, którzy potrzebują pieniążków.
4
@clyde
@damian16161212
Poznajcie się :D
7
Witamy w Hiszpanii Marcus :D
0
Ale, że jeszcze żadna organizacja Freak show nie zaprosiła Putina i Trumpa do walki freak MMA w oktagonie, to jestem w szoku. Wczorajsze spotkanie tych dwóch wszak nie odstaje poziomem od walk dziwadeł
1
FC Barcelona - klub, w którym nie ma nudy :D
2
Nowy sezon, nowe wyzwania, nowe mozliwości! Forca Barca!!!
8
Blisko 41letni Santi Cazorla wchodzi na boisko :)
1
Liverpool że zwycięstwem w Lidze Mistrzów w sezonie 2025/2026.
0
Waldek King - 2 mecze, 1 pkt. bilans 0:2
0
@pikass14 Ty chyba nie lubisz tego dziecka...
0
@Tasde
https://i.iplsc.com/-/000KV92PUTJBXT9U-C325-F4.webp
#ZnsjdźRóżnicę
1
Gej z bramką. Villarreal 2:0
0
@Dari0G Jeszcze dużo rzeczy nie wiesz
1
Na razie w każdym meczu La Liga padła bramka, sędzia podyktował rzut karny i pokazał czerwoną kartkę :D
5
@Shad0wK1ng
Matka Teresa też ma swoje za uszami... Laureatka pokojowej Nagrody Nobla.
3
Dwóch przywódców największych zbrodniczych państw na świecie podało sobie ręce na czerwonym dywanie ..
3
Rayo Vallecano liderem La Liga!!
@Eoren
1
@LeszekFCB i pan były prezes TVP...
0
Pan Prezydent musi być dumny z Lechii