Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedać Rashforda jeszcze w tym okienku! Fati wróć!
4
Cesc ma lepszą sylwetkę teraz, niz jak grał w Barcelonie :D
7
Ter Stegen by wpuscił
2
Forca Barca!!!
Vamos a Gannar!!!
2
ON znowu miał rację!!
https://i.postimg.cc/T3FbF9vC/1754851645198.jpg
...
Al Nassr vs 6 zespół Segunda Division zeszłego sezonu:
https://i.postimg.cc/SKY6xPfB/1754852233820.jpg
3
https://www.youtube.com/live/AWfthXX9NwE
Mecz będzie tutaj
Link pochodzi z tego newsa::
https://www.fcbarca.com/128468-prezentacja-kadry-przed-meczem-o-puchar-gampera-ogladaj-na-zywo.html
A także z tego:
https://www.fcbarca.com/128472-barcelona-como-1907-znamy-sklady.html
I tego:
https://www.fcbarca.com/128431-gdzie-bedzie-mozna-obejrzec-mecz-o-puchar-gampera.html
Niech żyje fcbarca.com (bez La Rambli)
:D
2
@Lucerfi pewnie ukradł wcześniej auto Polakowi jak to imigrant. Polacy w niedzielę nie piją...
1
@RivaldoVitorBorba
Jak zwykle :D
0
@Lucerfi Tego nie wiem, ale skłanialbym się w stronę ataku na Chrzescijan
@UriBoyka - 54 letni kierowca miał ponad 1,3 promila alkoholu. Zatem raczej imigrant
0
@UriBoyka
Do wyboru do koloru
0
https://wydarzenia.interia.pl/lodzkie/news-samochod-wjechal-w-pielgrzymow-wsrod-rannych-dziecko,nId,22173542
To już się dzieje w Polsce!!!
Republika już odpala swój wóz transmisyjny za 500 000 zł :D
4
Chipsy przygotowane na mecz Barcy - już zjedzone..
Piwko schłodzone na mecz Barcy - już wypite...
Jak żyć?
6
Pięknie Liverpool zaczyna nowy sezon :D
0
Jedynie sędzia może jeszcze uratować Liverpool.
1
No i po ZP dla Salaha...
2
Śmiem twierdzić, że Crystal Pałace postawiło się bardziej Liverpoolowi niż Manchester City z tamtego sezonu...
3
@Sulimo
Uwielbiam niedzielne zesrańsko w internecie Polek i Polaków :D
1
Andrei Coubis - remember that name!
https://i.postimg.cc/sxM4YSDQ/1754835778846.jpg
:D
3
Do meczu Barcy pozostało 5 godzin :)
57
32latek o rozumie 12latka.
Real Madryt ma niesamowitą zdolność do przyciągania ameb umysłowych. Zarówno wśród piłkarzy, jak i wśrod swoich kibiców
0
@Katalończyk 99
Ja właśnie staram się patrzeć na sytuację z Inigo z róznych stron.
Pisałem już o tym wcześniej. 34 lata na karku, Barcelona gra wysokim pressingiem i wyoką linią obrony. Gdy pułapka ofsajdowa nie zadziałala wtedy Inigo zostawał w tyle. Nadrabiał walecznością i nieustępliwością ale szybkość już nie ta. Nie powiem, że przez chwilę przeszla mi myśl przez głowę, że jego odejście do wynik jakiś konfliktów w drużynie (być może o Ter Stegena i opowiedzenie się po którejś stronie konfliktu).
Natomiast jako kibic także Sociedad - odbieram sytuację z Inigo trochę inaczej.
0
@LukaszFan
@Katalończyk 99
Wychowanek Sociedad, spędzający w tym klubie blisko 10 lat, przechodzi bezpośrednio do największego rywala zza miedzy, deklarując wcześniej, że nigdy nie przejdzie do Bilbao. To do zawodnika należy ostateczna decyzja czy chce grać dla kogoś innego i w przypadku Inigo mówimy niestety o złych decyzjach
0
https://i.postimg.cc/3rVdV36X/1754814366354.jpg
No nie wiem, czy taki więcej niż kolega ...
;)
5
@Kessie
A taki był spokój...
2
Anczelotii wygrał dzisiejszy etap TdP!
1
Podjazd Harnaś i Bukowina w Gliczarowie to jest samobójstwo w takie słonce. A jeszcze zrobić to 3 azy, to wielki szacun!
0
https://echodnia.eu/podkarpackie/byly-proboszcz-parafii-w-jezowem-przed-sadem-gdzie-podzialo-sie-600-tysiecy-zlotych/ar/c1p2-27850481
KPO po bożemu...
25
Jak można nie lubić upalnego lata...
1
Do najbliższego meczu Barcy pozostało 36 godzin :)
2
https://www.instagram.com/p/DNG0aAXPlh-/
Nie żyje kot Igi Świątek...