Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@JohnKennedy
Śmierc w Wenecji
2
Do najbliższego meczu Barcy pozostały 24 godziny :)
1
"Absolwent" z 1967 r. w reżyserii Mike'a Nicholsa i rola Dustina Hoffmana oraz Anne Bancroft to jest pieprzone arcydzieło! I jeszcze ta muzyka...
Ten film ma blisko 60 lat.
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
7
@TR3YWAY
Ja poszedłem se do kościoła a tam takie coś
1
Dokładnie 24 lata temu, 3 sierpnia 2001 roku, w Sosnowcu odbył się pogrzeb Edwarda Gierka.
2
https://satkurier.pl/news/245316/transmisje-nhl-dostepne-globalnie-w-dazn.html
DAZN powoli się rozkręca
5
Dajcie jeszcze Piechniczka i jego wywód o leśnym dziadku Messim :D
1
@blakkudium A dwa lata temu Isak...
1
@blakkudium Ciekawi mnie jak będzie wyglądało Sociedad bez Imanola. Ten sezon będzie ciężki i znalezienie się w pierwszej połowie tabeli na koniec rozgrywek będzie sukcesem
1
@Adran360
Zerknąłem tylko...
6
Przecież jak Laporta przesadzi z kimchi, to mu tak bebzol wywali, że masakra :D
0
@UriBoyka
A gdzie Bąkiewicz? :D
4
Cordoba - ładne hiszpańskie 300-tysieczne miasto w Andaluzji. Ale jechać tam w sierpniu to istne samobójstwo...
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-kordoba,cId,50623
No dobra. Tych poniżej (Libia) jeszcze bardziej... POGRZAŁO! :D
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-al-aziziyah,cId,1679213
4
@KRISU77
Tego nie wiem, ale myślę, że warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
I jeszcze Ballack :)
7
Polska gurom!!
0
@cules100pro
Jemu wolno bo gra w zespole, który zdobył 15 LM!
0
https://sport.interia.pl/kolarstwo/news-oficjalnie-rafal-majka-zegna-sie-z-peletonem-piekna-przygoda,nId,22171165
Dzięki Majka za wszystko!
Zwłaszcza za kawałek "A ja wolę moją mamę" na Woodstocku :D
4
https://i.postimg.cc/2y88Qv8b/1754123806414.jpg
Swój swego zawsze pozna :D
2
@Lanosss
Fog, łot De Fog?!
Mieczysław Fog zawsze na propsie
7
Z cyklu: "Najważniejsze"
https://i.postimg.cc/fWxb6z0g/1754122926907.jpg
...
Przy okazji tego tematu...
https://i.postimg.cc/WzP1hKxn/1754122891774.jpg
Można by rzec, że poszukiwania okazały się skuteczne :D
1
Jak najbardziej jestem za zdrową rywalizacją w zespole. Rekin ma swoje atuty by zagrać na 9tce. Lewy też ma swoje atuty. Tu już rola Flicka żeby to odpowiednio ogarnąć. W przypadku Hansiego jestem jednak spokojny o plan A, plan B a nawet plan C :)
1
Przewidywana pogoda w Daegu w poniedziałek o godzinie 19:00 czasu lokalnego:
Temperatura: 29 stopni Celsjusza, odczuwalna... 34
Deszczowo.
Oj nasze chłopaki się trochę spocą...
2
@LambiPL
Wszystkie Hala dzieci nasze są...
:D
1
2 sierpnia w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Pamięci o Zagładzie Romów.
https://www.gov.pl/web/uw-lodzki/miedzynarodowy-dzien-pamieci-o-zagladzie-romow2
5
@July_6_BcN
Skąd klikasz? :D
5
@gumaz pewnie się puszczał. Zwykły szon
4
Do pierwszego ligowego meczu Barcy w nadchodzącym sezonie pozostały 2 tygodnie :)