12

@JohnKennedy
Śmierc w Wenecji

2

Do najbliższego meczu Barcy pozostały 24 godziny :)

1

"Absolwent" z 1967 r. w reżyserii Mike'a Nicholsa i rola Dustina Hoffmana oraz Anne Bancroft to jest pieprzone arcydzieło! I jeszcze ta muzyka...
Ten film ma blisko 60 lat.

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

7

@TR3YWAY
Ja poszedłem se do kościoła a tam takie coś


1

Dokładnie 24 lata temu, 3 sierpnia 2001 roku, w Sosnowcu odbył się pogrzeb Edwarda Gierka.

5

Dajcie jeszcze Piechniczka i jego wywód o leśnym dziadku Messim :D

1

@blakkudium A dwa lata temu Isak...

1

@blakkudium Ciekawi mnie jak będzie wyglądało Sociedad bez Imanola. Ten sezon będzie ciężki i znalezienie się w pierwszej połowie tabeli na koniec rozgrywek będzie sukcesem

1

@Adran360
Zerknąłem tylko...

6

Przecież jak Laporta przesadzi z kimchi, to mu tak bebzol wywali, że masakra :D

0

@UriBoyka
A gdzie Bąkiewicz? :D

4

Cordoba - ładne hiszpańskie 300-tysieczne miasto w Andaluzji. Ale jechać tam w sierpniu to istne samobójstwo...

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-kordoba,cId,50623

No dobra. Tych poniżej (Libia) jeszcze bardziej... POGRZAŁO! :D

https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-al-aziziyah,cId,1679213

4

@KRISU77
Tego nie wiem, ale myślę, że warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
I jeszcze Ballack :)

7

Polska gurom!!

0

@cules100pro
Jemu wolno bo gra w zespole, który zdobył 15 LM!

0

https://sport.interia.pl/kolarstwo/news-oficjalnie-rafal-majka-zegna-sie-z-peletonem-piekna-przygoda,nId,22171165

Dzięki Majka za wszystko!
Zwłaszcza za kawałek "A ja wolę moją mamę" na Woodstocku :D

4

2

@Lanosss
Fog, łot De Fog?!
Mieczysław Fog zawsze na propsie

7

Z cyklu: "Najważniejsze"
https://i.postimg.cc/fWxb6z0g/1754122926907.jpg
...
Przy okazji tego tematu...
https://i.postimg.cc/WzP1hKxn/1754122891774.jpg

Można by rzec, że poszukiwania okazały się skuteczne :D

1

Jak najbardziej jestem za zdrową rywalizacją w zespole. Rekin ma swoje atuty by zagrać na 9tce. Lewy też ma swoje atuty. Tu już rola Flicka żeby to odpowiednio ogarnąć. W przypadku Hansiego jestem jednak spokojny o plan A, plan B a nawet plan C :)

1

Przewidywana pogoda w Daegu w poniedziałek o godzinie 19:00 czasu lokalnego:
Temperatura: 29 stopni Celsjusza, odczuwalna... 34
Deszczowo.

Oj nasze chłopaki się trochę spocą...

2

@LambiPL
Wszystkie Hala dzieci nasze są...
:D

1

2 sierpnia w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Pamięci o Zagładzie Romów.
https://www.gov.pl/web/uw-lodzki/miedzynarodowy-dzien-pamieci-o-zagladzie-romow2

5

@July_6_BcN
Skąd klikasz? :D

5

@gumaz pewnie się puszczał. Zwykły szon

4

Do pierwszego ligowego meczu Barcy w nadchodzącym sezonie pozostały 2 tygodnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?