Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@pioz123 ja już wydałem swoje całe kieszonkowe...
0
@luna666moon otóż nie
5
https://asset.indosport.com/article/image/q/80/213006/captain_tsubasa-169.jpg?w=750&h=423
Z całą ekipą dostaliśmy bilety za free na dzisiejszy mecz Barcy z Visel Kobe.
A wy spamujcie dalej na La Bambie o linki do strumyka :D
4
16letni Japończyk Sorato Shimizu przebiegł na zawodach 100 m w czasie 10 sekund.
6
A co tu taka atmosfera jak by Lech wypisał się z walki o Mistrzostwo już w drugiej kolejce?
#KiedyśToByło...
8
@gumaz Ja wpłacę 500 000 zł i zażądam transmisji na wyłączność tylko dla mnie
3
@NeroTFP1
Wystarczyło poczekać kilka dni. Ale lepiej szerzyć i powielać fejki.
Zawsze to kilka rubli wpadnie na konto :D
3
https://informacje.wp.pl/zdrowie/szczecin-to-nie-byla-cholera-sa-wyniki-badan-chorej-stargardzianki-7182493810256001a
Ten nielegalny imigrant, (którego przewoził z Niemiec Tusk w bagażniku swojego niemieckiego auta), co ją zaraził tym wirusem, to jednak jej nie zaraził.
0
@robsons23
Niestety nie.
0
Do najbliższego meczu Barcy prawdopodobnie pozostało mniej niż 24 godziny ;)
1
@blakkudium
Który to Laporta? :D
0
https://www.instagram.com/reel/DIYWPMDIX_E/?igsh=aHZhZmcwenJvYTJv
Jeździłby :)
0
Meczu Vissel Kobe - FC Barcelona nie będzie można zobaczyć w Polsce - został wycofany z ramówki DAZN.
@satkurier
10
Dzięki Pau za wszystko! Powodzenia :)
5
https://www.o2.pl/informacje/zwloki-w-lasopolu-zarzut-zabojstwa-dla-ksiedza-przyznal-sie-do-winy-7182208431172192a
@gumaz - oto tajemnica wiary...
28
Winicjusz. na wylocie!
https://i.postimg.cc/05J34Snm/1753448425860.jpg
0
@gumaz
Dzieci im się znudziły to znaleźli nowe hobby. Podpalanie ludzi...
6
Pululu to za niedługo będzie miał pomnik w Białymstoku.
0
Mocna ekipa się tam na górze zbiera.
Ozzy, Hulk..
14
Nawet śliny szkoda na tego sprzedawczyka
7
Powoli nie nadążam już z tym przebukowywaniem biletów do Kobe...
3
@Lionel_Messi10
Po prostu jest skromny i nie uważa się za gwiazdę ;)
1
@pioz123
I strasznie się opalił w tym Miami .
2
Messi bez klubu!!
https://www.transfermarkt.pl/enguene-junior-messi/profil/spieler/240545
1
Z cyklu: "Znajdź różnicę"
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/7/70/20160319_U17W_GERSUI_9186.jpg/250px-20160319_U17W_GERSUI_9186.jpg
...
https://d-art.ppstatic.pl/kadry/k/r/1/2a/8f/63e527cebb0a3_o_medium.jpg
0
W ostatnim sezonie mieliśmy 4 sparingi z Realem Madryt i wszyscy byli zadowoleni. No, może poza kibicami Realu :D
1
Jeden z moich ulubionych kawałków Ozziego
2
Witaj Marcus na pokładzie najwspanialszego klubu na świecie!
Powodzenia:)
0
@zgiru
Na podstawie tego:
https://m.facebook.com/reel/973266394266497/?referral_source=external_deeplink
13
Cafe Raport: 23/07/2025, 0:00 - 16:00
Liczba komentarzy: 1
[*]
Czuwaj!