Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kolejny przereklamowany grajek który trafia do Realu z dużą szansą na zmarnowanie sobie kariery...
Stare, znałem
3
Zamienił średniaka na jeszcze większego średniaka.
3
https://www.pudelek.pl/dramat-25-latki-musiala-kupic-wiekszy-samochod-bo-ma-za-duzy-biust-dostaje-komentarze-ze-posunelam-sie-za-daleko-7178214379121184a
Ja musiałem kupić większy samochód bo miałem za dużego siusiaka...
5
Franco by już rozstrzelał...
2
@Colon gdzieś Ty był, jak Cię nie było?
:D
7
Dokładnie rok temu, 14 lipca 2024 roku - Yamal, Pedri, Olmo, Ferran i Termin zostali Mistrzami Europy. Bramkę na wagę tytułu zdobył Mikel Oyarzabal, zawodnik na codzień grający w Realu Sociedad :)
1
@Popitek12
To Cristiano nie może być :(
0
@D10SLEO hahahaha :D Nawet jak by kiedyś był pierwszy w kulach, to i tak to by nic nie dało. Mimo, że Mariusz tanio skóry nie sprzeda..
1
@Aragorn33
Tak w skrócie, to o to, że HD jeszcze nie miały swojej 18stki :D
15
Na zdjęciu z tego newsa wygląda jak by się bił z Pepem :D
1
@fart
Dżamal nie wygra bo zrobił imprezę osiemnastkową :/
4
Jeśli Pogacar znowu wygra TdF - zostanie głównym faworytem do zdobycia ZP.
1
@Popitek12
Obrońca nie ma szans, mimo że gra bardzo solidnie
0
@Faro serio? To powinna być jakaś kara za to dla Lucho...
2
Walka o ZP będzie bardziej wyrównana. Ciekaw jestem rankingu The Athletic po dzisiejszym meczu. Moim zdaniem szanse Vitinhi wzrosły bo ma sukces z Reprezentacją w tym roku
1
Co się dzieje? Nie oglądam meczu a widzę po komentarzach, że jakieś dymy? :D
1
Barca Flicka zrobiłaby remontadę nad Chelsea ;)
1
@Popitek12
Rui Patricio czy Rui Costa?
1
@Popitek12
Ech Ci Portugalczycy....
0
@Colon nooo ma te kocie ruchy ;) ale jak widać wciąż głowa nie dojeżdza w najważniejszych momentach.
0
@PIWOSZ89
Nooo też wygląda to słabo, ale mój komentarz dotyczy Dembele a nie Yamala. Poza tym Yamal nie grał w Finale LM oraz w KMŚ, pucharu Francji, finale LN więc nie mógł zdobyć w nich bramki. Dembele gral :)
0
@Walpiano podałem półfinał LN oraz mecz o 3 miejsce LN. Podałem najważniejsze mecze w 2025 roku o czym napisałem w swoim pierwszym komentarzu. Skoro PSG zagrało finał LM to jest to najważniejszy mecz turnieju a nie półfinał. 2 asysty w 5 meczach decydujących o trofeach. Nieźle :D
Zauważyłeś, że napisałem o Dembele w kontekście piłkarza decydującego o losach najważniejszych meczów w sezonie?
0
@Walpiano ile asyst w finale KMŚ oraz pozostałych wymienionych rozgrywkach?
8
Dembele ZP. Okazal się najbardziej decydujacy w 2025 roku w najważniejszych meczach:
- 0 goli w Finale LM
- 0 goli w Finale KMŚ
- 0 goli w Finale Pucharu Francji
- 0 goli w półfinale LN
- 0 goli w meczu o 3 miejsce LN
Jest ogień :D
2
Nie oglądam meczu. Wszedlem na flashscore i zastanawiam się, co muszą teraz czuć HD...
:D
2
@Adran360
Niby spoko, ale Trump salutujacy do hymnu w rozpiętej marynarce to jednak jest sprzeczność
1
@July_6_BcN
"Uśmiecha się, ale czy jest szczęśliwa?" - rzecz jasna nie chodzi mi o jej chorobę tylko o życie w królrwskiej rodzinie. A ja prosty chłopok ż Polski :)
7
Księżna Kate 10/10
6
Brawo Sinner! Pokonał Djokovica w półfinale, teraz Alcaraza w finale.
Zasłuzony triumf (pierwszy Wimbledon w swojej karierze) i zasłużona pozycja nr 1 na świecie.
Brawo także dla pokonanego. Kawał świetnego tenisa Alcaraza i walka do końca. Ale na Włocha dziś nie starczyło...
0
@Lewangoalski Niesamowite.