3

@Starrk aaa to zmienia postać rzeczy. Zajebisty mecz!

0

@Starrk a to nie zaczęli o 17:00?

0

Co to za Leszcze grają teraz na Wimbledonie? Wczoraj Iga wygrała swój mecz w 57 minut, a tu widzę dopiero pierwszy set wygrany przez Alcaraza w ponad godzinę ...

1

@NeroTFP1
Prafdziwi Polacy nie muszom znać zasat jenzyka polskjego. Warzne, rze dla nih to bendzie jusz 19 lipiec w ih rzyció! :D

29

Pomyślcie sobie, że za 3 lata - Leo Messi, Gerard Pique, Pedro będą panami po 40stce, David Villa i Andres Iniesta w połowie 40stki, Xavi przed 50tką, a Carles Puol panem w wieku 50 lat...
Masakra jak ten czas zapindala...

0

Czego się nie robi dla wyswietleń...

https://www.tiktok.com/@cybermarianpl/video/7391896729479662881
...
Ostatnie 20 sekund skeczu Kabaretu Moralnego Niepokoju (polecam cały skecz)



"... Jeśli kopiuję to tylko w punktach ksero
Gdy ktoś powiela kogoś, uważam go za zero.." - Paktofonika "Ja to ja"

27

Dzisiaj swoje 10 urodziny obchodzi Kamil Gala.

1

Zapowiedź 5 sezonu "The Office PL" :)

https://satkurier.pl/news/244931/5-sezon-the-office-pl-nowe-watki.html

Która postać z tego serialu jest dla was najlepsza?
Dla mnie Darek, ale Sebastian też top :D

1

@FcPortoFan1999 Ooo, to tego nie wiedziałem :) a czy jesteś dumny z tego, że Bracia Mroczek urodzili się w Twoim mieście? :D

0

@FcPortoFan1999
Przyznam, że nigdy nie byłem.
Kropliczanka i Pogoń Siedlce to pierwsze skojarzenia ;)

0

@Prorokk A wystarczylo przeczytać ze zrozumieniem..
Ale znowu ci nie wyszło :D

0

@FcPortoFan1999
Nie oznaczałem Cię, bo już od jakiegoś czasu w tych Siedlcach coś niedobrego się dzieje. I nie mam tu na myśli kleru

6

0

Do najbliższego meczu Barcy pozostały 2 tygodnie:)

0

@4drian0
Dziękuję. Lubię dzielić się z La Ramblą swoimi odczuciami.

6

Największym zwycięzcą KMŚ jestem ja.
Nie obejrzałem ani jednego meczu tego szitu i jest mi z tego powodu bardzo przyjemnie :D

4

Pamiętaj aby dzień święty święcić

26

Lata mijają a GOAT wciąż to ma :)

2

Niezdecydowany Don Andres :)
Nankatsu Tsubasy czy Toho Kojiro..

10

Sławosz w kosmosie.
Iga triumfatorką Wimbledonu
Probierz wyebany.

To jest na serio dobry rok dla Polski :D

0

@D10SLEO
Z tym wklejaniem ciekawostek z wikipedii to nie zawsze jest tak oczywiste. Iga jest pierwszą zawodniczką w historii, która wygrała finał Wimbledon 2 razy po 6:0 w formule OPEN.

2

I pomyśleć, że Lewy nie wie o historycznym triumfie Igi, bo na imprezie u Yamala nie można mieć telefonów...

0

Ale czopke to by Iga mogła ściągnąć...

* Z cyklu "do czego tu by się przypierdolić"

11

VAMOS IGA;
6:0, 6:0!
MEJK POŁLEND GREJT EGEJN!!

Jazda z ruską amerykanką!
Sabalenka też by nawet nie pierdła przy takiej formie Polki!

2

Ledz goł Iga lec goł!

7


Kiedys to były 18stki...
Chociaż sądząc po komentarzach na temat imprezy Yamala - chyba wciąż takie są..
:D

1

@Jakchcesz granicę z rosją :D

4

@pioz123 Mistrzowie remontad w końcu. A 90 minut na Bernabeu to bardzo długo. Przekonała się o tym w zeszłym sezonie Barcelona i Arsenal...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?