5

Miss Universe. Wchodzicie na swoją odpowiedzialność :D

https://www.instagram.com/reel/DLJnU5QIIcI/

1

@Pnog37
Czekaj, jesteśmy na stronie fcbbarca.com i dziwi cię wyśmiewanie kibiców realu, którzy nie mają jaj i podszywają się pod kibiców Barcy? kazdy przejaw pojawiania się podszywek traktuję w jeden sposób. Już napisałem, że z MOJEJ strony zasługują na potępenie. Ty możesz im przyklaskiwac, ja nie. Być może jesteś jedną z nich. Tego jeszcze nie wiem.

Twoje słowa: "Można to ładnie ubrać w słowo 'ciekawostka', ale robisz to wyraźnie z intencją wyśmiania, piętnowania czy prowokacji. Wszyscy to widzą, więc nie rób z siebie kronikarza forum"

Używanie zwrotów "wszyscy" ma ci pomóc w przyznaniu sobie racji? :D
Logicznie - nie mogą tego widzieć wszyscy. Kolejna sprawa - nie robię z siebie kronikarza forum.
Przepraszam bardzo, kim ty jesteś żeby pisać mi, co mam pisać albo kogo (kronikarza) mam z siebie nie robić??
Otóż nikim. Serio masz jakieś niekontrolowane wybuchy emocji. Piszesz komuś w sieci jak ma pisać . Hmm... Strażnik? :D
A zarzucasz to mnie :D
Nie, nie odpowiadam za ludzi, którzy interpretują sobie po swojemu słowa jakiegoś nołnejma w sieci. W dodatku skoro wkleiłes cały kontekst i moje zdanie już wtedy na ten temat. To jest twój wybór i innych w tej dyskusji jak sobie to interpretujecie. Musisz z tym żyć. Z logicznego punktu widzenia przecież gdybym miał na myśli, że życzę mu kontuzji, to napisałbym " życzę mu kontuzji". Rozumiem, że jak napiszę, że "mam pistolet" to ty zrozumiesz to tak, że chcę cię zastzelić :D
A potem uzansz, że wyraziłem to w zły sposób :D Moderacja też mogła różnie go zinterpretować po czym podjęła decyzję o usunięciu całej dyskusji.

5

@blakkudium
W Finale Mundialu by trafił...
A nie, czekaj! :D

1

@Pnog37
No i znowu :D
Gdybym był albo uważał się za sędziego, to napisałbym, że "podszywki zasługują na potępienie". Ale uwaga, napisałem: "podszywający zasługują na potępienie z mojej strony". Czyli czystko i dobitnie artykułuję MOJE podejście i stosunek do podszywek. Mówisz kontekst, ton - spoko. Ale przyjmujesz to za pewnik. Podczas, gdy tylko ja, jako autor danego komentarza,wiem co miałem na myśli. Nikt, nawet ty, nie wie, co miałem na myśli. Jest to tylko interpretacją i przypuszczeniem. To logiczne. Podobnie jak to, że ja też nie wiem co masz na myśli czy ktokolwiek inny. Jest to logiczne myślenie bo np. dla osoby wierzącej - tylko Bóg zna myśli drugiego człowieka. Drugi człowiek nie zna. Nazywasz swoją interpretację prawdą a moją czyli autora komentarza - błędem. Hm...

Dobrze, że wrzuciłeś ten link teraz.
Każdy może napisać sobie o mnie co chce, skoro ja wrzucam link do czyjegoś konta albo robię screeny. Róznica diametralna jest taka, że jeżeli już to robię, to poświęcam temu nowy wątek rozpoczynając potencjalną dyskusję. Ty i twoi koledzy z tej dyskusji pierwsi zasmiecili dyskusję o powielanych fejkach na temat mordercy spod Limanowej i szybko swoje jakże buntownicze nastawienie skierowali na inny tor :D mianowicie na temat mojej osoby.
Wklejanie linków do takich kont bądź screenów z komentarzami jest z mojej strony czystą ciekawostką. Na zasadzie jaka ta La Rambla jest niejednowymiarowa.
Są kibice Barcy, kibice Realu, ale też HD i podszywki.
Podobnie jak zwykła ciekawostka jest mój "Cafe Raport" czyli liczba komentarzy z całego dnia na czymś co miało być notatnikową odpowiedzą na La Ramblę.
No i jeszcze jedno... A co jeśli "łapanie podszywek" to tak na serio "praca" innych użytkowników, którzy dzielą się ze mną na priv swoim "materiałem" a nie chcą się z tym ujawniać? Interpretacji jest wiele. Prawda tylko jedna.

1

@shinthps
O jejku :( i co teraz?

13

Marciniak w wyjściowym...

1

@Pnog37
Twierdzisz, że to już nie jest dyskusja. Ale zaraz czy tematem dyskusji nie był ten komentarz:

"Za powielanie fejk newsów na temat tego mordercy spod Limanowej, powinny być permbany."
To nie ja sprowadziłem tą dyskusję na temat mojej osoby, w której ty inni się ożywili, de facto pisząc nie na temat. To po pierwsze
Po drugie: Uwypuklam twoje kłamstwa na temat mojej osoby. Kłamstwa należy nazywać kłamstwami. Kłamstwa nie należy nazywać łapaniem za słówka.
Po trzecie. Nigdy nie zastanawiałem się nad tym, jak to można nazwać. Większość użytkowników wkleja tu różne rzeczy. Ja też wklejam różne rzeczy. Na tym polega internetowe forum jakim jest La Rambla.
Po czwarte - na temat podszywek napisałem to, jaki mam do nich stosunek i to co spotyka ich z mojej strony. To nie oznacza, że jestem strażnikiem, "łapaczem" itd.

1

@Pnog37 I znowu... Serio, masz ewidentny problem z rozumieniem tekstu. Przed chwilą napisaleś " Skoro piszesz, że tropisz podszywki, to kim jesteś, skoro nie strażnikiem? Jak to nazwiesz?"
Nigdzie nie napisałem, że tropię podszywki. To są twoje słowa temat mojej osoby. Masakra :D
To już jest kolejny raz w tej dyskusji, kiedy przypisujesz mi słowa, które z mojej strony nigdy nie padły. I tak, jest to kolejny przykład twoje konfabulacji.
Jesteś nołnejmem, ja jestem nołnejmem. Praktycznie każdy tutaj jest nołnejmem.
I podkreślę po raz kolejny - spędzam swój wolny czas, tak jak tego chcę. Równie dobrze, mógłbym stwierdzić, że spędzasz swój czas na głupoty - pisząc ze mną i przypisując mi wypowiedzi, które z mojej strony nie padły.
Tylko widzisz. Ja nie czuję takiej potrzeby :)

1

@Czajka90 Nie zaprzeczam :) Pamiętaj jednak o rozpoczynania zdania wielką literą ;)

0

@Vegeta88 Tematem newsa i mojego komentarza nie jest obecny rząd. Nie zasmiecaj

10

Króciutko z patologią! :)

0

@draxidox
No ty raczej nie, bo i tak nie zrozumiesz :D

0

@Pnog37
Czyli sarkazm w ogóle nietrafiony bo nie uważam się za najlepszego kibica Barcelony. Podobnie jak nie uważam się za strażnika. Są to twoje słowa na mój temat. Wychodzi na to, że używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz...
Nie jestem też żadnym autorytetem. Spędzam swój wolny czas tak jak chcę. W przeciwieństwie do ciebie nie czuję potrzeby oceniania cię, kim jesteś i jak spedzasz swój wolny czas i definiowania tego jako głupota. Rozumiem jednak, że ty usilnie czujesz taką potrzebę :D
Spoko. Mam nadzieję, że ci to jakoś pomaga. Pisz za każdym razem, gdy poczujesz taką potrzebę ;)
Jeżeli czujesz się urazony tym, że jesteś dla mnie nołnejmem w sieci, jak z resztą każdy inny użytkownik to w tym ci już nie pomogę. Myslę, że to zadanie dla psychologa i przerobienie tematu poczucia własnej wartości, ale mogę się mylić.
Nastepne pytanie proszę :)

1

Komentarz usunięty

1

@draxidox Następny.
Ciesze się, że dodałeś ten komentarz. Nawet nie wiesz, jak bardzo :D

1

@Pnog37
I znowu twoja nadinterpretacja. To jest właśnie twój problem. Nigdzie nie napisałem, że jestem najlepszym kibicem Barcelony. Znowu kłamiesz. Po raz kolejny masz wobec mnie urojenia. Nie można tego inaczej nazwać. Zadajesz mi pytania. Ja ci na nie odpowiadam. Nie akceptujesz moich odpowiedzi i zaczynasz swoje przemyślenia i konfabulacje. Jesteś pewien, że to ze mną jest problem? Napisałem tylko, że jestem zarejestrowany tutaj od ponad 12 lat. A ty już w amoku :D przez te 12 lat sporo widziałem na tym portalu, równiez takie jednostki jak ty. Niczym mnie nie zaskakujeez. Ot, kolejny zapieniony na moimi punkcie internetowy nołnejm. Żądasz kultury, ale nie potrafisz zachować jej sam. Wciąż piszesz że jestem "strażnikiem" i piszesz o tym jaki powinien być strażnik. chociaż ja napisałem, że nim jestem. Nie możesz wziąć przykładu z tej pół strony (wyliczone ze wzoru Hajty zapewne) i brać mni na niepoważnie? :D
Co do mojego życia prywatnego robię rzeczy, które pozwalają mi na spędzanie wolnego czasu, w taki jaki chcę. Mam nadzieję, że cię usatysfakcjonowałem :D
Ale napiszę jeszcze real z małej litery że by mieć +100 do samopoczucia :D

1

@Pnog37
Widzisz, to znowu jest bardzo proste. Jestem zarejestrowany na tym portalu od ponad 12 lat. Przypomnę, że to portal fcbarca.com. Bycie kibicem tego klubu to zaszczyt i powód do dumy. Jeżeli ktoś podszywa się pod kibica mojego ukochanego klubu to zasługuje z mojej strony na szczególne potępienie.
Tak zwana miłość albo braterstwo "po szalu". Ty możesz bratać się z takimi podszywkami i wynalazkami. Ja nie. Nie robię z siebie szeryfa. Nigdy nie będzie zgody pomiędzy kibicami realu i Barcy. Dla mnie ten portal przede wszystkim jest o Barcelonie.
Zapytałem cię o wiek, bo nie wierzę że powiedzmy 30letni facet może tak przejmować się zdaniem innych w sieci na swój temat

1

@Pnog37 No i co z tego. Mam się przejmować zdaniem jakiego nołnejma w sieci i odbierać jego słowa, że życzy mi źle bo napisał, "ale by się porobiło, gdyby do domu Kapitana Hawka wtargnęło 5 włamywaczy"...
No nie życzysz nic złego.
Zyczyłbyś, gdybyś napisał: ”życzę ci, żeby do twojego domu wtargnęło 5 włamywaczy".
A i tak nie zrobiło na mnie to żadnego wrażenia. No bo, powtarzam, napisał to jakiś nołnejm w sieci :D
Ile ty masz lat? :D

1

Komentarz usunięty

1

@ROBSSSON Szkoda, a odpisałeś. Prawie ci uwierzyłem :D

1

@Pnog37 Nooo, masz urojenia. Bo wpierasz, że zyczę komuś kontuzji chociaż nigdzie tak nie napisałem.
Tak. W tym przypadku to jest wyjście na idiotę bo ani ty ani twój kolega nie potrafi podać moich słów, w których rzekomo zyczę komuś kontuzji, mimo że macie pełen kontekst tamtej wypowiedzi
Bardzo dobrze, że piszesz pełna kultura. Twoje ostatnie wycieczki osobiste pod moim adresem to niepełna kultura. A w zasadzie jej brak.

1

@ROBSSSON
Jest i HD.
Szybko poszło :D

1

@FCB_dimiC
Ponowie pytanie. W którym miejscu napisałem, że zyczę komuś kontuzji? Co usilnie i bezskutecznie mi wpierasz?

1

@Pnog37 w którym miejscu go wyzywam? Kolejny raz prosty tekst, który cię przerósł i nie potrafiłeś go przeczytać ze zrozumieniem :D
Powtórzę pytanie. W którym miejscu przytoczonych przez ciebie screenów - życzę komuś kontuzji wrzuciłeś cały kontekst. Słucham

1

@FCB_dimiC
No, wychodzisz. Bo nigdzie nie twierdziłem, że zyczę mu kontuzji. Podałem powód takiego zapytania. Ale, że nie zatrybiles, to trzymasz się tego dalej :D

1

@Pnog37
Ale ja sobie nic nie usuwałem .
Tak, urojenia.
No bo w którym momencie napisałem, że życzę mu kontuzji?
:D
Serio, za twoje wyobrażenia i urojenia nie mogę odpowiadać

6

@Lionel_Messi10
Marciniak już gwizdek przedmuchał na tę okoliczność :D

4

@Kessie
Sytuacja win-win

1

@FCB_dimiC Została usunięta całą dyskusja. Gdyby coś było nie tak z moim komentarzem - dostałbym bana. Proste. Radzę się zastować do zasady pisania na temat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?