Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Lionel_Messi10
Hahah, króciutko z patusami :D
2
@FCB_dimiC I znowu kłamiesz. Albo wstaw ten mój komentarz i wyjdź na idiotę bo nie potrafiłeś go przeczytać ze zrozumieniem albo zamilcz bo nie piszesz na temat. Wybór pozostawiam tobie.
Dyskusja została usunięta przez m.in. twoje wycieczki osobiste.
2
@FCB_dimiC Dlaczego kłamiesz?
Przy okazji żartowanie z mordercy własnego dziecka zawsze na propsie!
7
Za powielanie fejk newsów na temat tego mordercy spod Limanowej, powinny być permbany.
2
Ciekawe, w której minucie dzisiejszego meczu, Marciniak przekręci Juventus...
2
Połowa 2025 roku za nami. A dopiero co tańczyłem na Sylwestra do kawałku Modern Talking "You're my heart, You're my soul"..
:D
1
Oby tylko nasi się nie pomylili i nie zapłacili klauzuli za Łoniakiego...
:D
0
Szybko poszło :D
18
Cafe raport: 29/06/2025, 0:00 - 23:59
Liczba komentarzy: 0
[*]
Ta ostatnia niedziela...
https://media.tenor.com/F3zk1i2YHQQAAAAM/najman-ludzie.gif
:D
26
Kawał historii Barcy na tych filmikach i zdjęciach...
6
Gdyby ktoś tęsknił za depresyjną jesienią i nostalgiczną zimą, to na Polsat 2 zaczyna się właśnie "Dług" Krzysztofa Krauzego.
1
Za chwilę na Eleven Sports 3 - druga połowa El Clasico z października 2024. Do przerwy na Bernabeu 0:0. Ciekawe, jak się skończy. Jeżeli tak samo, jak niedawno skończony pojedynek Interu Miami z PSG (świezym zwycięzcą Ligi Mistrzów), to będzie beka w huj :D
3
Do najbliższego meczu Barcy pozostały 4 tygodnie.
Niby człowiekowi brakuje tych emocji w meczach ekipy Flicka, ale z drugiej strony mega cieszę się, że chłopaki odpoczywają sobie teraz w róznych zakątkach świata :)
5
Opowiem Wam teraz nieśmieszny dowcip...
Szymon Marciniak sędzią pojedynku pomiędzy realem a Juventusem :D
Jak to dobrze, że do tej pory nie obejrzałem ani jednego meczu tego śmiesznego turnieju :D
13
PSG 5:0 Inter Mediolan
PSG: 4:0 Inter Miami
Inter Mediolan < Inter Miami
4
Jakie to jest piękne uczucie, gdy wchodzisz na notatnik a tam debile cisną bekę z Messiego bo jego zespół przegrywa 0:4 ze wycięzcą Ligi Mistrzów sprzed miesiąca...
Po czym uświadamiasz sobie, że w zakończonym niedawno sezonie to wielki Real Madryt wyłapał minimum 4 bramki od Barcy w trzech z czterech z Klasyków, w tym trzykrotnie w jednej tylko połowie...
HD to stan umysłu :D
8
Swoje już Messi wybiegał 2,5 roku temu ;)
Mistrzostwo Świata, MVP turnieju, 7 bramek, 3 asysty.
Od tego momentu wszystko pozostałe to już tylko dodatki :D
Ps. Dzięki za oznaczanie. Czasem znikam z wirtualnego świata i dzięki wam panowie @blakkudium @Adran360 @mekston @Lionel_Messi10
wiem co się dzieje :D
4
...
Diego się nie pierdzielił z tymi leszczami
6
@Comentateiro i jeszcze ta skosnooka żona z peło, która wiedziała co się święci i akurat w tym roku wyszła za niego za mąż...
1
@Karol145 @Safrani
Nie chcę Wam psuć zabawy :D
Ale wrzuciłem linka do sytuacji, w której pijany traktorzysta góral miał 8 promili... :D
5
@Pomimo27
Pewnie kolejny ból dupy u pisowców i konfiarzy :D
To oczywista oczywistość!
1
https://www.pap.pl/aktualnosci/mial-8-promili-alkoholu-w-organizmie-traktorzysta-bez-uprawnien-?staranowal-szope
...
https://www.rmf24.pl/regiony/zakopane/news-traktorzysta-z-osmioma-promilami-staranowal-drzewo-i-szope,nId,7990682
Ileeeeeeeee????
:D
1
@LambiPL Nie ma czegoś takiego jak niemarna podszywka. Wszystkie podszywki są marne :D
5
Dobrego dnia dla Was :)
No chyba, że jesteście HD albo marnymi podszywkami to wtedy nie :D
1
Leć Sławosz, Leeeeeeeeć!
:)
2
@blakkudium w Bayernie mu niezbyt poszło...
3
Kto następnym trenerem Al Nassr?
@mekston
@blakkudium
@Adran360
0
@OBSERWATOR2021
Jak już cytuhesz moją wyoowiedź, to cytuj dokładnie
"Swoim postem pokazałem tylko to, jak obłudne i pełne hipokryzji jest PIS. A w zasadzie to nie ja pokazałem lecz samo PIS
Przykro mi bo sam się wykouczyleś z dyskusji.
Pominę już fakt, jakim jest to, że w pierwszym moim komentarzu wrzuciłem konkretne linki do wypowiedzi najważniejszych osób PIS czyli merytoryczne dowody. Ty nationiast powielasz frazesy typu "jest to podejrzane" itp.
Czyli fakty vs przemyślenia
Komentarz, w którym były przytaczane wypowiedzi Kaczyńskiego i Sasina to czysty i jawny przykład hipokryzji i obłudy wśród PIS. I to jest tematem a nie zadawanie pytań czy w PO jest inaczej.
1
Jako kibic Sociedad, już od dawna wiem, że Athletic Bilbao to stan umysłu :D
1
@Smrodek
Swoim postem pokazałem tylko to, jak obłudne i pełne hipokryzji jest PIS. A w zasadzie to nie ja pokazałem lecz samo PIS
Przy okazji, w którym miejscu artykułu, do któtego link tutaj wrzuciłeś - jest napisane, że tego fałszerstwa dokonała Koalicja Obywatelska?