Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko ja mam wrażenie, że gdyby Bartomeu był prezesem, to Fati trafiłby dziś do Lyonu a nie do Monaco?
:D
1
@blakkudium
Myślalem, że pójdzie do Bilbao w związku z możliwym odejściem Nico. Albo do Villarreal. Ale Ajax też dobra opcja bo futbol ofensywny i w Holandii raczej drużyny usposobione są też ofensywnie.
Dzięki za info :)
7
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwSjczR1NTWDlEUjAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9.WSlC7iUq2msmdOOEuz-KbrfoU_RvKfWWxv9HQ6G8xHQ&source=SB
#ZbieramNaOlympicLyon
:D
4
Na Eleven Sports 3 początek meczu Barcy z espaniolem na Montjuic z listopada 2024 :)
0
@July_6_BcN
Nie żeby coś, ale "z dużej litery" to rusycyzm. Co w połączeniu z sympatią do Konfederacji i jej przedstawicieli, pozwala jednak zrozumieć u niektórych ten błąd...
;)
0
@July_6_BcN
Juliio, a czy czasem zdania nie należy zaczynać od wielkiej litery?
:D
3
@Jakchcesz
Co to za leszcz, co nie umie auta rozpędzić do 400km/h...
5
Super, że dziś 2 mecze KMŚ o 21:00.
Będzie to mecz nr 37 i 38 tego turnieju, którego świadomie nie obejrzę :D
28
W dniu 38 Urodzin Największego piłkarza w historii futbolu, warto przypomnieć słowa redaktora naczelnego pewnego portalu:
1
@blakkudium
Dziurę po Le Normondzie trzeba jakoś załatać..
3
@GeneralXavi
Ale już to @Moderacja to robi. Wtedy jest płacz rzekomo dorosłych facetów o usuwane komentarze :D
8
@GeneralXavi
Czy też powinno się zdelegalizować pisowskich oszołomów z tutejszego forum? Czy tylko peowskich? A może zostawić tylko oszołomów z konfy, którzy ślepo wierzą i powtarzają jak mantrę" jak skonczy się PO-PIS, to może się coś zmieni :D
18
Ależ to była kompromitacja PIS i Kaczyńskiego...
https://tvn24.pl/polska/pis-twierdzi-ze-wybory-sfalszowano-politycy-pytani-o-dowody-milcza-ra493366-ls3420712
...
https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/837844,kaczynski-w-sejmie-wybory-sfalszowane.html
Tymczasem Sasin wczoraj:
"To, co dzisiaj robi Donald Tusk pod dyktando Giertycha, kwestionując wynik wyborów – to pokazuje, w którym miejscu już są nasi polityczni oponenci: jakiegoś kompletnego szaleństwa, kwestionowania absolutnych podstaw demokracji, obrażania milionów Polaków, którzy zdecydowali w tych wyborach. Z tej drogi trzeba zawrócić"
https://wpolityce.pl/polityka/733187-sasin-tusk-obraza-miliony-polakow-podwazajac-wynik-wyborow
...
https://m.300polityka.pl/live/2025/06/23/sasin-w-2014-roku-nie-mowilismy-o-sfalszowaniu-tylko-o-wypaczeniu-wyniku-wyborow/
5
@Pomimo27
Na szczęście zyskał je Winicjusz
12
Kto by pomyślał, że Inter Miami - ten rzekomo najsłabszy uczestnik KMŚ, grający w lidze kowbojów, gdzie takie Al Nassr zdobywałoby Mistrzostwo co sezon - awansuje szybciej do fazy pucharowej turnieju od samego wielkiego Realu Madryt?
Wszystkiego Najlepszego Leo w Dniu Urodzin! :)
7
Na Eleven Sports 3 druga połowa El Clasico z października 2024 i zaraz Lewy rozpocznie gwałt Barcy nad Realem :)
1
Jak mi przykro...
6
Dawać mnie już tego Nico!
6
Na TVP 1 "To ja złodziej" :)
1
Nicko cho do nas!
;)
4
@Pomimo27 Dokładnie. Wychodzi na to, że farmerami są piłkarze Realu Madryt :D
1
@wojopancer
Factos nie wnioski
2
@Maciej1078
https://i.postimg.cc/Z54cfrZF/1750282437335.jpg
polecam z powrotem schować się do jaskinii.
1
@Criss18Barca
Czy sprawdzenie wyniku na flashscore też się do tego zalicza?
:D
33
Niezły paradoks:
Real Madryt ma tyle samo punktów, co rzekomo najsłabszy na tym turnieju Inter Miami.
Real Madryt odniósł tyle samo zwycięstw na tym turnieju, co FC Barcelona
15
"Spieprzyliście nam Boże Ciało"
:D
2
Kiedy zdjęcie wyraża więcej niż tysiące słów...
:D
0
@Matiasio
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15790685#comment-15790685
Zgadza się :D
Nie od dziś wiadomo, że gdzie Real nie może - tam sędzia pomoże
3
Prawda jest taka, że gdyby Real chciał to by wygrał ten mecz. Ale mu się nie chciało.
1
@Barceloniarz987
Piękna wędka :D
Jestem z Ciebie dumny!