Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Kubica Pierwszy
Jan Paweł II
Leon XIV
Benedykt XVI
8
Za rządów PIS, Kubica nie wygrał Łe Mans
1
https://wiadomosci.radiozet.pl/bydgoszcz/ksiadz-z-bydgoszczy-urzadzal-terapie-seksualna-ofiary-wylapywal-podczas-spowiedzi
Słowo na niedzielę czyli u zwyroli po staremu.
5
Zapach świeżo skoszonej trawy, obok zapachu wypiekanego chleba o 2ej w nocy w piekarnii - są moimi ulubionymi zapachami wakacji z dzieciństwa :)
0
W gorącym słońcu Casablanci...
0
Kolejny przehajpowany grajek, któremu Real może zniszczyć karierę, jak to ma w zwyczaju.
6
Fajnie, że Real Madryt ściąga Mastodonta. W Finale Mistrzostw Świata 2026, Argentyna vs Portugalia, HD będą mogli spokojnie kibicować Argentynie, gdyż będzie tam grał ich zawodnik.
;)
13
@marcin62
Polak Patriota Katolik: nikt nam nie będzie mówił jak mamy żyć we własnym kraju!
Polak Patriota Katolik za granicą: Zdjemuj tą gejowską flagę nędzny Finie!
20
Idealnie dobrane zdjęcie :D
2
Piątek, piąteczek, piątunio!
0
Jeden celebryta tłumaczy drugiemu celebrycie na czym polega futbol
5
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15763848#comment-15763848
@Danny Gaucho
@mekston
@gumaz
@Lanosss
@FcPortoFan1999
Zapraszam do dyskusji :D
2
"Na szata zdobi człowieka" - idealne powiedzenie odnośnie Probierzinia...
Swoją drogą, kto by się spodziewał, że Probierz wyleci szybciej od Pana Slawosza...
:D
2
@mekston w końcu jako aktualny Zdobywca ZP, Winicjusz musi utrzymywać poziom top
0
Grzegorz Braun to taki polski Jozsef Szajer.
3
https://www.instagram.com/reel/DEFxU46J2Tr/?utm_source=ig_web_copy_link
@Danny Gaucho
@mekston
@blakkudium
@Adran360
@Comentateiro
Braaaaziiiillll!!!
1
Ale bym sobie obejrzał teraz mecz Reprezentacji Polski...
3
Głupich nie sieją, ale trzeba przyznać, że Real Madryt jak magnes przyciąga debili.
0
Wichniarek teraz ładnie pojechał...
0
Jak tak dalej pójdzie, to z Probierzem będą się kojarzyć tylko kamizelki od Lancerto :D
38
Kamil Glik jeszcze nie napisał "Brawo!"?
0
https://wmeritum.pl/wp-content/uploads/2018/06/comment_BD4t9Y9S1eqeVI0MSeEO8i4Q528gqs76.jpg
"I nie zmienia się nic"
0
Poszło 100 zł na gola Polaków.
0
Mimo wszystko cieszy gol Kiwiora bo ten sezon w Arsenalu miał dobry i widać, że mu się chce
1
Gollllazzzooooo!!!!
Polska Mistrzem Polski!!!
2
I to uczucie, kiedy bardziej ucieszy Cię bramka Finów na 3:0, niż bramka Polaków na 1:2...
2
@Sulimo
Jebaniutki, co przewidział :D
3
Nie dosć, że Finlandia to w 63 minucie wchodzi swieże Alko
0
Ciekawe czy jak Finowie walną sobie samobója, to Świderski z ławki zrobi swoją cieszynkę..
1
Najlepsze 2 minuty Reprezentacji Polski w tym meczu.