7

Finom trzeba obniżyć belkę...

12

Finlandia nie raz w życiu mnie sponiewierała... Ale nigdy po 30 minutach :D

20

Lewy by to obronił...

1

Hahahahaha :D :D

8

W tym miejscu warto wspomnieć, że liczy się dobro Reprezentacji

2

Ten opalony Fin wygląda jak Jimmy Floyd Hasselbaink

3

Kontra jak za Xaviego :D

0

Vamos Polska!
Jazda z Finolami!

23

Jane Ahonen i Mati Hautameki bedą dziś robić niezły wiatr na skrzydłach...

1

https://www.fcbarca.com/user/Mateo46/komentarze

Ja tam nic nie sugeruję... :D
Ale zachęcam do lektury komentarzy
Nie jest dużo - tylko 21, ale za to jakie obiektywne :D

0


Kazik pieprzony Nostradamus :D

2

Probierz Probierzem, Lewy Lewym...
Ale o 20:45 hit dzisiejszych eliminacji do Mistrzostw Świata czyli Wyspy Owcze vs Gibraltar!
Transmisja na żywo w Polsat Box Go.

1

Teraz to już musi coś przeskoczyć Zielińskiemu...

0

Czekamy na wypowiedź Pana Jana Tomaszewskiego, że za trenera Górskiego byłoby to nie do pomyślenia...

0

Myślicie, że Probierz miał romans z Lewym?

4

@Danny Gaucho
Chyba nasza dyskusja o tym, czy Lewy zdobędzie 100 bramek dla Reprezentacji Polski - przestaje być aktualna :D

2

Chciałbym pogratulować @Popitek12 zdobycia przez Portugalię po raz drugi w historii pucharu za towarzyskie rozgrywki. Osobiście nie wierzyłem w to. Ale w odpadnięcie Portugalii z Maroko na Mundialu w 2022 też nie wierzyłem. Kto wie, może na na kolejnym Mundialu, Portugalia też odpadnie z Maroko? (Jeśli rzecz jasna obie drużyny tam zagrają). Gratulacje.
Zdjęcie Cristiana Ronalda odnoszącegi trofeum zdobi dziś okładki wszystkich hiszpańskich gazet. A nie, czekaj! :D

0

Jednak szkoda, że z Finlandią nie gramy na Narodowym. Do wtorku mało czasu, ale moglibyśmy pozać zdanie kibiców na temat Lewego i Probierza

5

9

Niunio Mendesz wygrał w tym sezonie wszystko, co mógł wygrać. Zarówno w klubie, jak i Reprezentacji.
Zobaczymy, który będzie w klasyfikacji ZP.

13

Swoją drogą, to De La Fuente niemiłosiernie przestrzelił ze zmianami w tym meczu.

1

@Culer9002 ostatnio ponad miesiąc temu jak Barca przegrała z Interem. To ich największe sukcesy w tym roku :D

3

Ale znowu wypełzly HD i podszyweczki.
Piękne żniwa sję szykują...

2

Kolejny sukces HD i podszywek w tym roku:
- Yamal bez Ligi Narodów.
:D

4

Ronaldu ma już na swoim koncie 2 puchary Tymbarku.
Złota Piłka kwestią godzin.

7

Zmęczył mnie ten mecz....

1

Przecież jak Morata strzeli zwycieską bramkę dla Hiszpanii, to się chyba zesram ze śmiechu :D

1

@barcelonaLM
Oni jeszcze nie zaczęli eliminacji :D

0

Biedny ten Żewlakow. Co się go Laskowski pyta o jakiś mecz na Mundialach, to Żewlakow odpowiada "ja nie komentowałem tego meczu".
:D

2

De La Fuente oszczędza zawodników Barcy na kolejny sezon. Fajnie z jego strony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?