Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Finom trzeba obniżyć belkę...
12
Finlandia nie raz w życiu mnie sponiewierała... Ale nigdy po 30 minutach :D
20
Lewy by to obronił...
1
Hahahahaha :D :D
8
W tym miejscu warto wspomnieć, że liczy się dobro Reprezentacji
2
Ten opalony Fin wygląda jak Jimmy Floyd Hasselbaink
3
Kontra jak za Xaviego :D
0
Vamos Polska!
Jazda z Finolami!
23
Jane Ahonen i Mati Hautameki bedą dziś robić niezły wiatr na skrzydłach...
1
https://www.fcbarca.com/user/Mateo46/komentarze
Ja tam nic nie sugeruję... :D
Ale zachęcam do lektury komentarzy
Nie jest dużo - tylko 21, ale za to jakie obiektywne :D
0
Kazik pieprzony Nostradamus :D
2
Probierz Probierzem, Lewy Lewym...
Ale o 20:45 hit dzisiejszych eliminacji do Mistrzostw Świata czyli Wyspy Owcze vs Gibraltar!
Transmisja na żywo w Polsat Box Go.
1
Teraz to już musi coś przeskoczyć Zielińskiemu...
0
Czekamy na wypowiedź Pana Jana Tomaszewskiego, że za trenera Górskiego byłoby to nie do pomyślenia...
0
Myślicie, że Probierz miał romans z Lewym?
4
@Danny Gaucho
Chyba nasza dyskusja o tym, czy Lewy zdobędzie 100 bramek dla Reprezentacji Polski - przestaje być aktualna :D
2
Chciałbym pogratulować @Popitek12 zdobycia przez Portugalię po raz drugi w historii pucharu za towarzyskie rozgrywki. Osobiście nie wierzyłem w to. Ale w odpadnięcie Portugalii z Maroko na Mundialu w 2022 też nie wierzyłem. Kto wie, może na na kolejnym Mundialu, Portugalia też odpadnie z Maroko? (Jeśli rzecz jasna obie drużyny tam zagrają). Gratulacje.
Zdjęcie Cristiana Ronalda odnoszącegi trofeum zdobi dziś okładki wszystkich hiszpańskich gazet. A nie, czekaj! :D
0
Jednak szkoda, że z Finlandią nie gramy na Narodowym. Do wtorku mało czasu, ale moglibyśmy pozać zdanie kibiców na temat Lewego i Probierza
5
Tymczasem Leo Messi:
https://i.postimg.cc/4NbS6p2H/1749420646775.jpg
9
Niunio Mendesz wygrał w tym sezonie wszystko, co mógł wygrać. Zarówno w klubie, jak i Reprezentacji.
Zobaczymy, który będzie w klasyfikacji ZP.
13
Swoją drogą, to De La Fuente niemiłosiernie przestrzelił ze zmianami w tym meczu.
1
@Culer9002 ostatnio ponad miesiąc temu jak Barca przegrała z Interem. To ich największe sukcesy w tym roku :D
3
Ale znowu wypełzly HD i podszyweczki.
Piękne żniwa sję szykują...
2
Kolejny sukces HD i podszywek w tym roku:
- Yamal bez Ligi Narodów.
:D
4
Ronaldu ma już na swoim koncie 2 puchary Tymbarku.
Złota Piłka kwestią godzin.
7
Zmęczył mnie ten mecz....
1
Przecież jak Morata strzeli zwycieską bramkę dla Hiszpanii, to się chyba zesram ze śmiechu :D
1
@barcelonaLM
Oni jeszcze nie zaczęli eliminacji :D
0
Biedny ten Żewlakow. Co się go Laskowski pyta o jakiś mecz na Mundialach, to Żewlakow odpowiada "ja nie komentowałem tego meczu".
:D
2
De La Fuente oszczędza zawodników Barcy na kolejny sezon. Fajnie z jego strony