2

Jeśli dziś wygra Inter to...
Real przegrał dwumecz z Arsenalem, który przegrał dwumecz z PSG, które przegrało Finał.

Jeśli dziś wygra PSG to...
Mapet okazał się zgniłym jabłkiem i jego odejście do Realu spowodowało zdobycie trypletu przez PSG

Dla mnie sytuacja win-win :D

0

Kiedyś to były wybory... I jacy kandydaci...

4

Połowa La Bamby w niedzielę o 21:00

1

@messaldo
To nie ty pisałeś miesiąc temu, że masz plan na biznes, który w 100% jest legitny i pomnożysz szybko swój stan konta?

2

W zakończonym sezonie piłkarskim o miano Frajera roku biło się kilka drużyn. Milan, Memczester United, Real Madryt... Ale dla mnie frajerem roku będzie ten, kto doda polityczny komentarz o jednym z kandydatów o 0:00 myśląc, że zdążył dodać go o 23:59.
:D

3

Karim Benzema z dubletem w Finale Pucharu Beduinów. Al Ittihad z dubletem (Mistrzostwo + Puchar).
W następnej edycji Azjatyckiej LM, Arabię Saudyjską będą reprezentować: Al Ittihad (Mistrz), Al Hillal (wicemistrz), oraz Al Ahli (triumfator tegorocznej edycji).
W odpowiedniku Ligi Europy zagra Al Nassr.
@mekston
@blakkudium
@Adran360

3

@wpwelement
Miejsce: Polska
System: samowolka

4

Sławosz Uznański - Wiśniewski, jako drugi Polak w historii poleci w kosmos. Start Misji przełozono na 9 czerwca.
Ech... Jeszcze 10 dni i La Bambą zawladną experci od Kosmonautyki...

12

@Keson To lód rzucił Rudygerem :D

0

@Alex1995 Przed więc nie należy stawiać przecinka.

21

To nie jego ręka była!
Madryt to stan umysłu.

0

@Alex1995 Nie odpowiadam za twoje urojenia.

0

Ja to mam szczęście,
że w tym momencie
Życ mi przyszło
W kraju nad Wisłą
Ja to mam szczęście...

0

@Alex1995 po raz kolejny uprzedzam, żebyś potem nie płakał. To nie jest dyskusja na mój temat.

3

W Finale Pucharu Beduinów do przerwy Al Ittihad prowadzi 2:1 z Al Quadisyia. Bramki dla Al Ittihad strzelili Karim Benzema oraz Houssem Aouar a dla Al Quadisyia - niezawodny Aubameyang. Pierwsza połowa trwała zaledwie 56 minut :D

0

@mekston
Ewentualnie Kazimierz Batyr

4

@ptrx a przypomnisz nam odpowiedź PIS SPRZED 5 lat na jego wypowiedź?

6

@Vurt nie został prezydentem :D

0

@Alex1995
Prosi to się świnia. To po pierwsze. Po drugie - ten portal daje możliwosć ignorowania komentarzy danego użytkownika. Tylko tyle a cię przerosło. Smutne, ale idealnie wpisuje się w to, że sympatycy PIS nie potrafią samodzielnie myślec...

1

@jacobFCB zobaczysz różnicę po obaleniu całej butelki :D

1

@wyrek O ile mi wiadomo, to kazdy człowiek ma prawo do wyrażania swojej opinii. A, że komuś się to nie podoba, to jego problem. Dojrzały człowiek, to taki, który nie zgadzając sięe z czyjąś opinią - nie będzie sugerował drugiej osobie, żeby zachowała swoją opinię i zdanie dla siebie. Przykro mi. Nie wiem co mówi lewica i centrolewica. Nie interesuje mnie to.

1

@Alex1995 Tematem dyskusji nie jestem ja. Nie potrafisz napisać na temat to nie zaśmiecaj dyskusji.

1

@Alex1995 Niecelna. Ponieważ nie dotyczy tematu komentarza.
Na serio sympatykom PiS trzeba wszystko tłumaczyć? Niezdolni do samodzielnego myślenia to wiadome od dawna, ale żeby aż tak?
xD

1

@wyrek Żadne. Jest tylko opinią. ale uwielbiam jak sympatycy szeroko pojętej prawicy potrafią się zesrać nawet o coś takiego. Nawet jeśli komentarz dotyczy pani Nawrockiej - to od razu idzie niecelna riposta na temat pani Trzaskowskiej
:D

1

Ewentualna Pierwsza Dama pani Nawrocka ma męskie rysy twarzy...
https://i.iplsc.com/000L3NA4KX1BKVOT-C322-F4.webp

4

Dzisiaj o 20:00 Finał Pucharu Beduinów pomiędzy Al Ittihad a Al Qadisiya. Pojedynek snajperów i legend za zycia czyli Karim vs Aubameyang.
Dziś możemy poczuć się jak Cristiano Ronaldo. Bo on też ten pojedynek będzie mógł obejrzeć w tv. Al Nassr, którego jest kapitanem odpadło z Al Tavon już w 1/8 Pucharu, w którym to nasz sympatyczny Portugalczyk nie strzelił karnego na 1:1 w 96 minucie...
Peszek.

@mekston
@Adran360
@blakkudium

0

Ale się zeszmacił. Masakra :/

24

Za bezpieczny weekend Władziu!
I pamiętajcie, że wstyd to:
- kraść
- z baby spaść
- być kibicem Realu Madryt.

1

Ciekawe w jaki sposób ośmieszy się Batyr w dniu jutrzejszym czyli w ostatnim dniu kampanii?

7

Isco jak wino.
Trochę się zeszmacił ubierając koszulkę Realu w swojej bogatej karierze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?