2

Pamiętaj aby dzień święty święcić...



Z pozdrowieniami dla fanów starego dobrego polskiego punk rocka

6

@Alo_Vi psy szczekają. Karawana jedzie dalej

8

Wszystkiego Najgorszego!

3

Salah dziś 4 bramki, Lewy dziś 6 bramek i będzie git zakończenie sezonu :)

1

@ousmanedembele10 @suszini
Musi strzelić 6 bramek żeby zdobyć Złotego Buta

4

Dzisiaj, na zakończenie sezonu w Europie rozegranych zostanie 19 meczów jeśli chodzi o TOP 5 Lig.
FC Barcelona zagra najpóźniej i jej mecz oficjalnie zamknie sezon w TOP 5 :)

14

Lata mijają. GOAT wciąż to ma!

0

@Kubsoleon
Proszę bardzo:
- jeżeli Raphinha ustrzeli dublet - zdobędzie w tym sezonie 20 bramek w La Liga.
- prawdopodobnie ostatni raz w barwach Barcy zobaczymy Fatiego i Pene
- W barwach Barcy może dziś zadebiutować kolejny gracz że szkółki
- jeżeli Barca strzeli dziś 3 bramki - osiągnie granicę 50 bramek na wyjeździe w tym sezonie La Liga, co da niesamowitą średnią bramek, strzelonych na wyjeździe czyli ponad 2,6 bramki na mecz.
Ps. Drugi pod tym względem jest Real Madryt, który zdobył 33 bramki, co daje śr. 1,7 bramki na mecz. Istna przepaść

0

@Criss18Barca
Ja obejrzę bo:
- obejrzałem wszystkie mecze Barcy w tym sezonie
- to ostatni mecz Barcy w tym sezonie.
- mecz na San Mames gdzie jest atmosfera.
- mecz drużyn, które w następnym sezonie zagrają w LM
- Pojedynki Barcy z Bilbao to kawał historii hiszpańskiej piłki, także patrząc na tło polityczne
- trenerem Bilbao jest były trener Barcelony
- w tym meczu Barca może zdobyć gola nr 100 w tym sezonie La Liga
- w tym meczu Lewy może zdobyć swojego gola nr 100 w barwach Barcelony
- w tym meczu Yamal może strzelić swoją 10 bramkę w tym sezonie w lidze, co da mu double - double (i będzie to jedyny zawodnik w tym sezonie w całej La Liga)
- w tym meczu Raphinha może zanotować swoją 10 asystę w tym sezonie, co da mu double -doubke (i będzie to jedyny zawodnik w tym sezonie w całej La Liga)
- w tym meczu Olmo może strzelić swoją 10 bramkę w La Liga

I jeszcze mógłbym wymienić wiele powodów :)

1

Do ostatniego meczu Barcy w tym sezonie pozostało 12 godzin :)

4

hetafe w swoim stylu kończy sezon z czerwoną kartką.

2

Iago Aspas wprowadza Celtę do Ligi Europy

1

Plan PSG na 2 połowę: 5 zmian i bez kontuzji

1

Odmładzają skład. Pożegnali 65latka i 40latka

1

@Adran360
Ładne to :)

3

Kiedy rozmowa Mentzena z Mentzenem?

1

Powody do radości dla kibiców Barcelony w 2025:
- 12 stycznia: zdobycie Superpucharu Hiszpanii mężczyzn po upokorzeniu Realu Madryt w Finale 5:2
- 26 stycznia: zdobycie Superpucharu Hiszpanii kobiet po upokorzeniu Realu Madryt w Finale 5:0
- 26 kwietnia: zdobycie Pucharu Króla po zwycięstwie 3:2 w Finale nad Realem Madryt.
- 28 kwietnia: Zdobycie Młodzieżowej Ligi Mistrzów mężczyzn, po zwycięstwie w Finale 4:1 nad Trabzonsporem.
- 11 maja: zdobycie Mistrzostwa Hiszpanii kobiet, po zwycięstwie 9:0 nad Betisem
- 11 maja: zwycięstwo 4:3 w ligowym El Clasico (czwarte z rzędu) i praktycznie zaklepane sobie Mistrzostwa Hiszpanii.
- 15 maja: zwycięstwo 2:0 nad espaniolem i zdobycie Mistrzostwa Hiszpanii mężczyzn
...
Powody do radości dla kibiców Realu Madryt w 2025:
- 6 maja: piłkarze Barcelony odpadają z Interem Mediolan w półfinale LM
- 6 maja: koszykarze Barcelony odpadają z Monaco i nie awansują do Finał Four Euroligi koszykarzy
https://www.realmadryt.pl/news/139282-grazie-inter-merci-as-monaco

- 24 maja: żeńska Barcelona przegrywa Finał Ligi Mistrzyń:
https://www.realmadryt.pl/news/139779-arsenal-pokonal-barcelone-w-finale-ligi-mistrzyn

- 24 maja: espaniol utrzymuje się w Primera Division.
24 maja: pożegnanie Anczelota

0

@FcPortoFan1999
No, nie powiem - trochę boli. Bo sezon miały piękny...

0

espaniol utrzymał się w La Liga.
Dziękuję, dobranoc

3

Szkoda Ewki. Przyszła tu z Wolfsburga zdobyć upragnioną Ligę Mistrzyń...
Za rok nasze dziewczyny i nasze chłopaki się zrewanżują i podniosą trofea za zdobycie Champions League!

2

"Beautiful day" U2 już mi się nie podoba...

0

@jedrek7000
I Vice versa :)

0

@kamiVeB Tylko jeden Bóg wie czy dożyjesz tego dnia. Ale tak. te 700 tysięcy ludzi oglądających rozmowę najbardziej merytoryczną ze wszystkich ever, do tego stopnia, że spędza się przed nią sobotni wieczór - z pewnością jest tego warta

0

@pt9 Ogólnie to cała Barca jest śmieszniejsza. Powinni zaorać ten śmieszny klub.

13

Ale wy jesteście pierdolnięci :D
Nasze dziewczyny przegrały w Finale Ligi Mistrzyń z Arsenalem, espaniol prowadzi 1:0 z Las Palmas i na ten moment utrzymuje się w La Liga a wy napiedalacie w klawiatury wysmiewając każde zdanie Trzaskowskiego :D

2

Walczymy dziewczyny!
Forca Barca!!!

1

Katakoi niczym Dibu w finale Mundialu 2022!

1

Salma Hayek wchodzi
Forca Barca!

3

Po pierwszej połowie espaniol w Segunda!!

1

Nasze dziewczyny przycisnęły teraz ładnie więc pewnie zaraz gol z dupy dla Arsenalu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?