Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Chlory Chlory Man Junajted!
Oficjalnie Memczester Junajted dołącza do Realu Madryt i AC Milan jako największe przegrywy i pośmiewiska kończącego się sezonu.
:D :D
2
Tymczasem Al Hillal zdobywa wicemistrzostwo Arabii Saudyjskiej, zapewniając sobie tym samym awans do Azjatyckiej Ligi Mistrzów.
W tych jakże prestiżowych rozgrywkach Arabię Saudyjską oprócz Al Hillal reprezentować będą: Al Ittihad (mistrz) oraz Al Ahly (triumfator obecnej Azjatyckiej Ligi Mistrzów).
Al Nassr z Cristianem Ronaldem na czele Azjatycką Ligę Mistrzów obejrzą przed swoimi telewizorami
1
Vamos Tottenham!
:)
1
@blakkudium
No i jak ten bebzon Laporty ma być mniejszy...
2
@Cochise
Szpitale
https://www.o2.pl/informacje/trzaskowski-wygral-w-tworkach-nawrocki-w-choroszczy-7158302069713632a
1
@Astad
Hahaha :D
Trochę ta porażka z Villarrealem skomplikowala temat. Bo remis z żółtą łodzią podwodną i remis z Bilbao przy jednoczesnych zwycięstwach Realu z Sevillą i Sociedad - spowodowałby 3 pkt. na koniec sezonu. Wtedy walkower byłby zajebisty bo zrównalibysmy się punktami z Realem.
Teraz na nowo trzeba robić wyliczenia :D
8
Trzaskowski minimalnie wygrał w Tworkach.
Nawrocki ze znaczną przewagą wygrał w Choroszczy.
#KażdyGłosSięLiczy
2
Widzę, że Mascherano musi zacżąć braç korepetycje u Scalonego. Inaczej wyleci z Miami szybciej niż myślał
5
Ptaszki ćwierkają, że Jose Mourinho, który zaliczył kolejny sezon w swojej karierze bez żadnego trofeum - ma zostać nowym Selekcjonerem Reprezentacji Portugalii.
Byłoby super nie zobaczyć Portugalców na Mundialu za rok :D
0
@takisobiektos taka sytuacja...:(
0
Bamos Cristiano!
1
Witajcie w piękny poniedziałek, w którym to Barca jest Mistrzem Hiszpanii a Milan nie zagra nawet w Lidze Konferencji :D
1
Derby Florydy czas zacząć!
Go Go Miami!
Vamos Leo! Vamos Amigos!
0
@directedbyfcb to wtedy kolejny smaczek! Przy jednoczesnym zwycięstwie Realu Madryt i walkowerze Barcy - jesteśmy Mistrzem Hiszpanii, który o 1 pkt. wyprzedził ich w tabeli.
Dla mnie sytuacja win-win :D
3
Pewnie na Sam Mames, Flick wystawi Barcę U-15 :D ale jest kilka "smaczków" jeżeli chodzi o zawodników Barcy:
- Lewemu brakuje 1 bramki, by osiągnąć liczbę 100 bramek dla Barcy.
- Yamalowi brakuje 1 bramki, by jako pierwszy i być może jedyny zawodnik w La Liga zdobył double-double (dodajmy, w wieku 17 lat)
- Raphini brakuje jednej asysty, by też jako pierwszy i jedyny zawodnik W La Liga zdobył double-double.
- Olmo brakuje 1 bramki by osiagnąć liczbę 10 bramek w La Liga
....
Barcelonie brakuje 1 bramki by osiagnąć lizbę 100 bramek w La Liga jako jedyna drużyna w tym sezonie
21
Taka ciekawostka:
Jeżeli Kylian Mbappe strzeli w ostatniej kolejce 22 bramki - pobije rekord Leo Messiego w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie w La Liga
4
@Culer9002
BHP to podstawa
4
@blakkudium
Piękna oprawa!
Piękne pożegnanie!
Piękne upokorzenie Milanu!
0
@takisobiektos
Czyli wolisz się sam pogrązyć, niż miałbym to po raz kolejny z tobą zrobić ja.
Piękne :D
3
Myśalem, że Manchester United to jest klub mem, ale Milan ich dziś przebił :D
Ale upokorzenie
0
@takisobiektos wycieczki osobiste zdemaskowanej już dawno przeze mnie podszywki.
Stare. Znałem.
Na twoim miejscu się uważałbym nad doborem słów i poradami
3
Jeszcze tylko Juventus żeby za tydzień dołączył do Milanu i wyoadł z TOP 4 dającym udział w przyszłorocznej LM u będzie git :)
0
@takisobiektos co ma do tego Barca i Sociedad?
Jestem kibicem Barcy zarejestrowanym na stronie o Barcelonie.. jak już szczekasz - to nie zapominaj, gdzie szczekasz. Bo to ty jesteś podszywka, udajacą kibica Milanu, będąc kibicem Realu Madryt, zarejestrowanym na stronie o Barcelonie.
Chcesz żeby pogrążyć cię bardziej?
3
Milan piękna lepa na ryj od Romy i nastęony sezon nie zobaczymy ich w żadnych europejskich rozgrywkach!
Cięzki sezon dla pewnego HD udającego na tej stronie kibica Milanu :D
7
Przedostatnia kolejka Serie A > wybory prezydenckie w Polsce
1
Antonio Conte z czerwoną kartką :D
8
Peeeeeedroooo!!! Peeeeedrooo!!! Peeeeedriiitttoo!!! Jaja ze stali!!
Pomścił Barcelonę!
Dublet sympatycznego Hiszpana i 2:2 na Giuseppe Meazza!
2
Tam była ręka obrońcy Interu w polu w karnym!!!!
4
Dumfries na 2:1. Ale moim zdaniem tam był faul
0
@norbi77 jest przecież. Na Eleven 2