5

Chlory Chlory Man Junajted!
Oficjalnie Memczester Junajted dołącza do Realu Madryt i AC Milan jako największe przegrywy i pośmiewiska kończącego się sezonu.
:D :D

2

Tymczasem Al Hillal zdobywa wicemistrzostwo Arabii Saudyjskiej, zapewniając sobie tym samym awans do Azjatyckiej Ligi Mistrzów.
W tych jakże prestiżowych rozgrywkach Arabię Saudyjską oprócz Al Hillal reprezentować będą: Al Ittihad (mistrz) oraz Al Ahly (triumfator obecnej Azjatyckiej Ligi Mistrzów).
Al Nassr z Cristianem Ronaldem na czele Azjatycką Ligę Mistrzów obejrzą przed swoimi telewizorami

1

Vamos Tottenham!
:)

1

@blakkudium
No i jak ten bebzon Laporty ma być mniejszy...

1

@Astad
Hahaha :D
Trochę ta porażka z Villarrealem skomplikowala temat. Bo remis z żółtą łodzią podwodną i remis z Bilbao przy jednoczesnych zwycięstwach Realu z Sevillą i Sociedad - spowodowałby 3 pkt. na koniec sezonu. Wtedy walkower byłby zajebisty bo zrównalibysmy się punktami z Realem.
Teraz na nowo trzeba robić wyliczenia :D

8

Trzaskowski minimalnie wygrał w Tworkach.
Nawrocki ze znaczną przewagą wygrał w Choroszczy.

#KażdyGłosSięLiczy

2

Widzę, że Mascherano musi zacżąć braç korepetycje u Scalonego. Inaczej wyleci z Miami szybciej niż myślał

5

Ptaszki ćwierkają, że Jose Mourinho, który zaliczył kolejny sezon w swojej karierze bez żadnego trofeum - ma zostać nowym Selekcjonerem Reprezentacji Portugalii.
Byłoby super nie zobaczyć Portugalców na Mundialu za rok :D

0

@takisobiektos taka sytuacja...:(

0

Bamos Cristiano!

1

Witajcie w piękny poniedziałek, w którym to Barca jest Mistrzem Hiszpanii a Milan nie zagra nawet w Lidze Konferencji :D

1

Derby Florydy czas zacząć!
Go Go Miami!
Vamos Leo! Vamos Amigos!

0

@directedbyfcb to wtedy kolejny smaczek! Przy jednoczesnym zwycięstwie Realu Madryt i walkowerze Barcy - jesteśmy Mistrzem Hiszpanii, który o 1 pkt. wyprzedził ich w tabeli.
Dla mnie sytuacja win-win :D

3

Pewnie na Sam Mames, Flick wystawi Barcę U-15 :D ale jest kilka "smaczków" jeżeli chodzi o zawodników Barcy:
- Lewemu brakuje 1 bramki, by osiągnąć liczbę 100 bramek dla Barcy.
- Yamalowi brakuje 1 bramki, by jako pierwszy i być może jedyny zawodnik w La Liga zdobył double-double (dodajmy, w wieku 17 lat)
- Raphini brakuje jednej asysty, by też jako pierwszy i jedyny zawodnik W La Liga zdobył double-double.
- Olmo brakuje 1 bramki by osiagnąć liczbę 10 bramek w La Liga
....
Barcelonie brakuje 1 bramki by osiagnąć lizbę 100 bramek w La Liga jako jedyna drużyna w tym sezonie

21

Taka ciekawostka:
Jeżeli Kylian Mbappe strzeli w ostatniej kolejce 22 bramki - pobije rekord Leo Messiego w liczbie strzelonych bramek w jednym sezonie w La Liga

4

@Culer9002
BHP to podstawa

4

@blakkudium
Piękna oprawa!
Piękne pożegnanie!
Piękne upokorzenie Milanu!

0

@takisobiektos
Czyli wolisz się sam pogrązyć, niż miałbym to po raz kolejny z tobą zrobić ja.
Piękne :D

3

Myśalem, że Manchester United to jest klub mem, ale Milan ich dziś przebił :D
Ale upokorzenie

0

@takisobiektos wycieczki osobiste zdemaskowanej już dawno przeze mnie podszywki.
Stare. Znałem.
Na twoim miejscu się uważałbym nad doborem słów i poradami

3

Jeszcze tylko Juventus żeby za tydzień dołączył do Milanu i wyoadł z TOP 4 dającym udział w przyszłorocznej LM u będzie git :)

0

@takisobiektos co ma do tego Barca i Sociedad?
Jestem kibicem Barcy zarejestrowanym na stronie o Barcelonie.. jak już szczekasz - to nie zapominaj, gdzie szczekasz. Bo to ty jesteś podszywka, udajacą kibica Milanu, będąc kibicem Realu Madryt, zarejestrowanym na stronie o Barcelonie.
Chcesz żeby pogrążyć cię bardziej?

3

Milan piękna lepa na ryj od Romy i nastęony sezon nie zobaczymy ich w żadnych europejskich rozgrywkach!
Cięzki sezon dla pewnego HD udającego na tej stronie kibica Milanu :D

7

Przedostatnia kolejka Serie A > wybory prezydenckie w Polsce

1

Antonio Conte z czerwoną kartką :D

8

Peeeeeedroooo!!! Peeeeedrooo!!! Peeeeedriiitttoo!!! Jaja ze stali!!
Pomścił Barcelonę!
Dublet sympatycznego Hiszpana i 2:2 na Giuseppe Meazza!

2

Tam była ręka obrońcy Interu w polu w karnym!!!!

4

Dumfries na 2:1. Ale moim zdaniem tam był faul

0

@norbi77 jest przecież. Na Eleven 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?