Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czuję czerwoną kartkę w tym meczu
1
Nico Wiliams już podaje naszym.
Nie ma przypadków. Są tylko znaki ;)
1
Raphinha z 10 asystą w La Liga. A to oznacza, że jest pierwszym zawodnikiem całej ligi hiszpańskiej, który w tym sezonie osiągnął double - double.
Czekamy na gola Yamala i będziemy mieć dwóch zawodników Barcy z double -double
0
Leeeeeewyyy!!! 2:0!!
2
Ej, wypindalajcie z tym meczem Barcy.
Człowiek chce se podyskutować o piwie u Mentzena, to się musi przebijać przez spam na temat meczu...
:/
17
A pamiętacie Aritza Aduriza?
1
@Comentateiro drogie te orgazmy...
11
Bilbao na 18 meczów u siebie przegrało tylko 1 raz w tym sezonie w lidze.
Nasze chłopaki już wyjebka, ale:
Jeśli ktokolwiek z Barcy strzeli dziś gola, to będzie to gol nr 100 Barcy w La Liga w tym sezonie
Jeżeli Lewy strzeli bramkę, to będzie to jego bramka nr 100 w barwach Barcy.
Jeżeli bramkę strzeli Yamal - będzie to jego 10 bramka w La Liga w tym sezonie i tym samym osiągnie double -double, jako pierwszy i jedyny zawodnik La Liga w tym sezonie
Jeżeli asystę zaliczy Raphinha - osiągnie w ten sposób double -double, jako pierwszy i jedyny zawodnik La Liga w tym sezonie.
No chyba, że Raphinha z asystą do Yamala, to już będzie w ogóle miodzio.
Jeżeli Olmo strzeli bramkę - to będzie to jego 10 trafienie w sezonie w La Liga.
Tak więc motywacja i cele są ;)
A zatem po raz ostatni w tym sezonie:
FORCA BARCA!!!
VAMOS A GANAR!!!
:)
4
@Luciano99
Zgłoś się z drugiego konta i po sprawie
0
Lewy dziś 6 bramek i wszyscy zadowoleni. No może oprócz HD i marnych podszywek :D
1
Cesc znowu na 9tce...
8
Tych portugalców to się nie da lubić.
Muł, boski Żigolo z Madery, Pepe psychol, wczśniej figo, ostatnio Pulo Sousa, Fernando Santos, teraz Feio.
Niezła śmietanka :D
3
Do ostatniego meczu Barcy w tym sezonie pozostały 2 godziny :)
0
@Kubsoleon to już nie mój problem.
3
@tbas powinien jeszcze dostać żółtko za symulkę
1
Z nowym trenerem Realu Madryt mam same dobre wspomnienia. To jedno z nich:
2
W sporcie gdybanie nie ma sensu.
Nie mniej jednak Leganes zabrakło 1 pkt. do utrzymania się. (40 pkt ) Sevilla utrzymała się (41 pkt ) kosztem Ogórków.
Dla La Liga to lepiej, ale Sevilla zanotowała koszmarny sezon
0
Ciekawe, który kierowca byłby najlepszy na wstecznym?
6
Sorloth z hattrickiem! Tym samym wyprzedził Raphinhe w klasyfikacji strzelców La Liga w tym sezonie.
20 bramek w sezonie 2024/2025 w barwach Atletico.
23 bramki w sezonie 2023/2024 w barwach Villarrealu.
Bardzo solidny grajek z Norwega trzeba przyznać
2
Świat się kończy. Lenglet z bramką :D
5
Sorloth 18 bramka w tym sezonie w La Liga. Wszedł z ławki w 62 minucie, strzelił w 68.
Simeone ogarnął potężnego Jokera
6
@krystus48
Żebyś mógł wejść i skomentować.
5
@ninja81 Ale jest, kliknąłeś na niego i skomentowałeś
0
Jak Grand Prix Monaco to tylko Ayrton Senna
0
@MirusAmisz
Jak byś skończył rozmowę to byś dalej nie pisał. Coś nie pykło :D
Fajna ta prawda. Taka hala prawda rzekomego kibica Barcy od 2005.
XD
1
@MirusAmisz Tematem newsa jest co innego. Nie potrafisz pisać na temat - nie zaśmiecaj. Nie jesteś na notatniku. A tym bardziej nie wyzywaj innych od idiotów
0
@MirusAmisz Największy mi odpisał. Szybko poszło
XD
0
@Gall Już to kiedyś wyjaśniałem :)
W życiu nie chodzi by było ładnie tylko szczerze i uczciwie.
4
@MirusAmisz Nooo, takie ładne strzelał też w koszulce Barcelony PSG, Reprezentacji Argentyny czyli w barwach drużyn, których grał. Teraz gra w koszulce Miami i też strzela takie same ładne gole, pomimo upływających lat. Masz rację - Szanujmy się :)
0
@MirusAmisz Dziękuję :)