12

Pisanie o Cristianie Ronaldzie, że im starszy tym jest lepszy, po golu w postaci dołożenia nogi na pustą bramkę, gdzie w międzyczasie Djoko awansuje do półfinalu kolejnego Turnieju Wielkiego Szlema w swojej karierze, po blisko 3,5 godzinnym pojedynku - jest nieśmiesznym żartem :D

2

W piąek pożegnanie Turbo Grosika z Reprezentacją Polski.
Jak ten czas leci...

2

@Criss18Barca Szachy

2

Ale byłoby zajebiście, gdyby Portugalia z tak mocarnym składem nie awansowała na Mundial 2026, w którym zagra 48 Reprezentacji.

10

Gol na pustaka i kopanie się po czole przez 90 minut. GOŁT!

0

@MirusAmisz Gdyby nie robiły wrażenia to byś nie odpisywał. Nie nazwałem cię czymś. Napisałem, że "pisząc o mojej mamie pokazałeś tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś". Proste a po raz kolejny cię przerosło. Od ciebie zależy czy chcesz być traktowany jako ktoś czy jako coś. Na ulicy za angażowanie w dyskusję czyjej s mamy dostałbys po ryju i nakrył nogami Masz za cienkie uszy więc pozostaje ci uciekać. Nie ty pierwszy nie ty ostatni. Jedno jest pewne - zawsze kończycie tak samo.
Ps. Łap na dobranoc:
https://www.fcbarca.com/123282-leo-messi-otrzymal-medal-od-joe-bidena-ale-go-nie-odebral,dyskusja-15163045.html#comment-15163762

:D

5

Finał Ligi Narodów > Mistrzostwo Świata.
@mekston
@Popitek12

0

@MirusAmisz
I kolejne zgłoszenie poszło. Pisanie o mojej mamie pokazuje tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś. Na mnie to nie robi wrażenia. Jedziesz dalej

0

@MirusAmisz ale to nie jest dyskusja o mnie. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Jeżeli nie potrafisz pisać na temat, to nie zaśmiecaj. A nie potrafisz.
Podobnie jak nie potrafisz ogarnąć prostej funkcji na tej stronie. Ale mnie to nie dziwi akurat. Podszywki już tak maja

3

Trzeba przyznać, że ta laska z plakatem Cristiana Ronalda i napisem GOAT - ma poczucie humoru :D

5

Ter Stegen co wybronił teraz...

0

@kuz
HD to stan umysłu

0

@MirusAmisz
Zgłoszone

0

@MirusAmisz I żyłka pękła. Szybko poszło. Ale z takimi jak ty zawsze szybko idzie.
Kolejny do kolekcji :D

0

@Pomimo27 wrecz przeciwnie. Bawi mnie nalot HD i marnych podszywek

0

@MirusAmisz tobie wciąż się to nie udało. Bycie podszywką to nie jest mentalna doroslość. Używasz pojęć, których znaczeń nie rozumiesz

0

@MirusAmisz I już zaczynają się wycieczki osobiste :D
Moje ulubione zachowanie wśród zdekonspirowanych podszywek

0

@MirusAmisz Też. Nas możesz oszukiwać, ale samego siebie?

0

@partymaker
Nie musisz. To ci biedacy potrzebują pomocy skoro nagle wyszli na La Ramblę :D

0

@MirusAmisz nie pogrążaj się.

0

@partymaker
Twoje urojenia. Ale dobrze, że napisałeś ten komentarz. Dzięki temu więcej HD i podszywek wyszło :D
Wystarczy zobaczyć kto poleca twój komentarz

0

@MirusAmisz no widzę jak wyszły HD i podszywki :D
Szybko poszło

1

Ale się HD i podszywki uaktywniły po golu pięknego :D

0

@MirusAmisz A w fazie pucharowej Mistrzostw Świata dalej okrągle ZERO!!!
:(

4

I pomyśles, że komentorzy podniecają się strzałem Konsensjało a taki 17letni Yamalek takie bramki z palcem w dupie strzela w El Clasico :D

8

Warto dodać, że Cristiano Ronaldo był na boisku gdy Konsensjało strzeliło bramkę.
GoAt!

1

Cristiano!!! On wciąż to ma!!
Nikt tak nie wali w mur z wolnego, jak on...
GOAT!!

0

Siiiiiiiiii!!!!
Que Goooolaaaazo!
Wirtz i Eins zu Null!

24

Co ta Barca Flicka zrobiła z człowiekiem... Oglądajac mecz Niemców z Portugalią, człowiek ma wrażenie, że ogląda jakieś Valladoid z Leganes...

10

Cafe raport: 04/06/,2025, 0:00 - 18:30
Liczba komentarzy: 8
[*]
Czuwaj!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?