Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pisanie o Cristianie Ronaldzie, że im starszy tym jest lepszy, po golu w postaci dołożenia nogi na pustą bramkę, gdzie w międzyczasie Djoko awansuje do półfinalu kolejnego Turnieju Wielkiego Szlema w swojej karierze, po blisko 3,5 godzinnym pojedynku - jest nieśmiesznym żartem :D
2
W piąek pożegnanie Turbo Grosika z Reprezentacją Polski.
Jak ten czas leci...
2
@Criss18Barca Szachy
2
Ale byłoby zajebiście, gdyby Portugalia z tak mocarnym składem nie awansowała na Mundial 2026, w którym zagra 48 Reprezentacji.
10
Gol na pustaka i kopanie się po czole przez 90 minut. GOŁT!
0
@MirusAmisz Gdyby nie robiły wrażenia to byś nie odpisywał. Nie nazwałem cię czymś. Napisałem, że "pisząc o mojej mamie pokazałeś tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś". Proste a po raz kolejny cię przerosło. Od ciebie zależy czy chcesz być traktowany jako ktoś czy jako coś. Na ulicy za angażowanie w dyskusję czyjej s mamy dostałbys po ryju i nakrył nogami Masz za cienkie uszy więc pozostaje ci uciekać. Nie ty pierwszy nie ty ostatni. Jedno jest pewne - zawsze kończycie tak samo.
Ps. Łap na dobranoc:
https://www.fcbarca.com/123282-leo-messi-otrzymal-medal-od-joe-bidena-ale-go-nie-odebral,dyskusja-15163045.html#comment-15163762
:D
5
Finał Ligi Narodów > Mistrzostwo Świata.
@mekston
@Popitek12
0
@MirusAmisz
I kolejne zgłoszenie poszło. Pisanie o mojej mamie pokazuje tylko i wyłącznie kim a w zasadzie czym jesteś. Na mnie to nie robi wrażenia. Jedziesz dalej
0
@MirusAmisz ale to nie jest dyskusja o mnie. Im szybciej to zrozumiesz tym lepiej dla ciebie. Jeżeli nie potrafisz pisać na temat, to nie zaśmiecaj. A nie potrafisz.
Podobnie jak nie potrafisz ogarnąć prostej funkcji na tej stronie. Ale mnie to nie dziwi akurat. Podszywki już tak maja
3
Trzeba przyznać, że ta laska z plakatem Cristiana Ronalda i napisem GOAT - ma poczucie humoru :D
5
Ter Stegen co wybronił teraz...
0
@kuz
HD to stan umysłu
0
@MirusAmisz
Zgłoszone
0
@MirusAmisz I żyłka pękła. Szybko poszło. Ale z takimi jak ty zawsze szybko idzie.
Kolejny do kolekcji :D
0
@Pomimo27 wrecz przeciwnie. Bawi mnie nalot HD i marnych podszywek
0
@MirusAmisz tobie wciąż się to nie udało. Bycie podszywką to nie jest mentalna doroslość. Używasz pojęć, których znaczeń nie rozumiesz
0
@MirusAmisz I już zaczynają się wycieczki osobiste :D
Moje ulubione zachowanie wśród zdekonspirowanych podszywek
0
@MirusAmisz Też. Nas możesz oszukiwać, ale samego siebie?
0
@partymaker
Nie musisz. To ci biedacy potrzebują pomocy skoro nagle wyszli na La Ramblę :D
0
@MirusAmisz nie pogrążaj się.
0
@partymaker
Twoje urojenia. Ale dobrze, że napisałeś ten komentarz. Dzięki temu więcej HD i podszywek wyszło :D
Wystarczy zobaczyć kto poleca twój komentarz
0
@MirusAmisz no widzę jak wyszły HD i podszywki :D
Szybko poszło
1
Ale się HD i podszywki uaktywniły po golu pięknego :D
0
@MirusAmisz A w fazie pucharowej Mistrzostw Świata dalej okrągle ZERO!!!
:(
4
I pomyśles, że komentorzy podniecają się strzałem Konsensjało a taki 17letni Yamalek takie bramki z palcem w dupie strzela w El Clasico :D
8
Warto dodać, że Cristiano Ronaldo był na boisku gdy Konsensjało strzeliło bramkę.
GoAt!
1
Cristiano!!! On wciąż to ma!!
Nikt tak nie wali w mur z wolnego, jak on...
GOAT!!
0
Siiiiiiiiii!!!!
Que Goooolaaaazo!
Wirtz i Eins zu Null!
24
Co ta Barca Flicka zrobiła z człowiekiem... Oglądajac mecz Niemców z Portugalią, człowiek ma wrażenie, że ogląda jakieś Valladoid z Leganes...
10
Cafe raport: 04/06/,2025, 0:00 - 18:30
Liczba komentarzy: 8
[*]
Czuwaj!