5

Niech Wam poniedziałek lekkim będzie... ;)

9

@barcelonaLM
Ambasada Argentyny może spać spokojnie

13

Jak dożyjemy, to za rok o tej porze będziemy z wypiekami na twarzy oglądać mecz Uzbekistanu z Jordanią na Mundialu w USA/Kanadzie/Meksyku...

9

Po pierwszym dniu KMŚ:
Inter Miami > Atletico Madryt

0

@blakkudium
Galata się zbroi na LM i na to by 3 raz z rzędu zdobyć Mistrzostwo Turcji, czym zagraliby na nosie Mou i jego Fenerbachce:D

3

@jacobFCB
Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka...
Ale moim zdaniem najlepszym przyjacielem człowieka jest Voltaren :D

3

@jacobFCB
Najlepszego!
Jakieś choroby przewlekłe? ;)

1

@GTBTP
Ale żeby tak w niedzielę? W dzień święty? Dobrze, że z kosiarkami nie przyszli...

9

Do kolejnego meczu Barcy pozostało 1,5 miesiąca...

2

Plastri i Norris niczym Senna i Prost
Nawet team się zgadza :D

2

@blakkudium
@RozowaPantera
I cyk! Od razu gol :D

1

@tomek8756
Poczekaj, aż Batyr zasiądzie w Belwederze :D

2

PSG vs Atletico - coś czuję, że po meczu Bayernu, tutaj padnie tylko 1 bramka :D

1

@Prorokk używam słowa "zwyrol" do ludzi, którzy są zwyrolami a, że się ksieża zaliczają się do tego grona i to tak licznie, to tylko i wyłącznie ich zasługa. Mając dwukrotnie przed nosem news o tym co jeden z tych zwyroli zrobił - ty piszesz do mnie, że powinienem się leczyć. A na leczenie zasługuje tylko i wyłącznie ten zwyrol z newsa no i jego obrońcy, którzy bardziej reagują na czyjąś opinię w necie, nazywając ją mową nienawiści i oskarżaniem niewinnego człowieka, a nie widzą krzywd wyrządzonych przez ów zwyrola, milcząc na jego temat.
Masz rację, znowu pozamiatane. Szkoda, że tobą, ale sam chciałeś.
Cała przyjemność po mojej stronie :D

1

@kanver_
@directedbyfcb
Pamiętacie mecz z Barcy z Lechią Gdańsk, w którym Neymar zadebiutował w koszulce Barcy? ;)

3

@Prorokk
https://wiadomosci.radiozet.pl/bydgoszcz/ksiadz-z-bydgoszczy-urzadzal-terapie-seksualna-ofiary-wylapywal-podczas-spowiedzi

Skazany na 10,5 roku więzienia prawomocnym wyrokiem sądu zwyrol - niewinnym człowiekiem.
No, pozamiatałeś :D
Jak zawsze :D :D :D

0

@4drian0
Mogłaby uciekać trochę wolniej...

2

Komentarz usunięty

0

@Prorokk zgłoszone.

1

@Popitek12
Podobno sam Messi przekazywał jakąś kopertę szefowi FIFA

2

@bezalkoholowy
Zwyrol w sutannie, głoszący Słowo Boże.
Kościół może sam się naprawić i uzdrowić, ale w imię własnych interesów tego nie chce robić

https://wiadomosci.wp.pl/brudna-gra-kep-jak-biskupi-pozbawili-kosciol-wiarygodnosci-opinia-7167691959257728a

2

@Popitek12
Nie chcieli by Bayern wygrał 12:0

3

@bezalkoholowy
Nigdy nie byłem ministrantem.
Nie trzeba być ministrantem.
Wystarczy iść do spowiedzi.

https://wiadomosci.radiozet.pl/bydgoszcz/ksiadz-z-bydgoszczy-urzadzal-terapie-seksualna-ofiary-wylapywal-podczas-spowiedzi

@Kgorecki2500 - jak wyżej

3

Ostatnio miałem taką rozkminę ze znajomymi, że ciekawym pomysłem byłoby, gdyby Lewy mocno lobbował za rozegraniem towarzyskiego meczu z Barcy z... Lechem Poznań :D
Grał tam przez 2 sezony, Lech to świeży Mistrz Polski a i sam Lewy ociepliłby trochę swój wizerunek po ostatnim perypetiach.
Jakie jest Wasze zdanie?

11

Komentarz usunięty

13

Podobno za 4 lata w KMŚ ma zagrać Mistrz Watykanu, Plemiona Tutsi i Hutu oraz Posągi z Wysp Wielkanocnych...

0

Współczuję ludziom, którzy obstawiali Kane'a z bramką "na podbicie" :D

2

6 bramek do przerwy strzelone przez 4 róznych zawodników Bayernu a Kane bez gola
Niezły ten towarzyski turniej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?