Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
https://nadmorski24.pl/aktualnosci/73209-ksiadz-ukradl-kilka-milionow-zlotych-i-zapadl-sie-pod-ziemie#
W mafii po staremu...
5
Niech Wam poniedziałek lekkim będzie... ;)
9
@barcelonaLM
Ambasada Argentyny może spać spokojnie
13
Jak dożyjemy, to za rok o tej porze będziemy z wypiekami na twarzy oglądać mecz Uzbekistanu z Jordanią na Mundialu w USA/Kanadzie/Meksyku...
9
Po pierwszym dniu KMŚ:
Inter Miami > Atletico Madryt
0
@blakkudium
Galata się zbroi na LM i na to by 3 raz z rzędu zdobyć Mistrzostwo Turcji, czym zagraliby na nosie Mou i jego Fenerbachce:D
3
@jacobFCB
Mówią, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka...
Ale moim zdaniem najlepszym przyjacielem człowieka jest Voltaren :D
3
@jacobFCB
Najlepszego!
Jakieś choroby przewlekłe? ;)
1
@GTBTP
Ale żeby tak w niedzielę? W dzień święty? Dobrze, że z kosiarkami nie przyszli...
9
Do kolejnego meczu Barcy pozostało 1,5 miesiąca...
2
Plastri i Norris niczym Senna i Prost
Nawet team się zgadza :D
2
@blakkudium
@RozowaPantera
I cyk! Od razu gol :D
1
@tomek8756
Poczekaj, aż Batyr zasiądzie w Belwederze :D
2
PSG vs Atletico - coś czuję, że po meczu Bayernu, tutaj padnie tylko 1 bramka :D
1
@Prorokk używam słowa "zwyrol" do ludzi, którzy są zwyrolami a, że się ksieża zaliczają się do tego grona i to tak licznie, to tylko i wyłącznie ich zasługa. Mając dwukrotnie przed nosem news o tym co jeden z tych zwyroli zrobił - ty piszesz do mnie, że powinienem się leczyć. A na leczenie zasługuje tylko i wyłącznie ten zwyrol z newsa no i jego obrońcy, którzy bardziej reagują na czyjąś opinię w necie, nazywając ją mową nienawiści i oskarżaniem niewinnego człowieka, a nie widzą krzywd wyrządzonych przez ów zwyrola, milcząc na jego temat.
Masz rację, znowu pozamiatane. Szkoda, że tobą, ale sam chciałeś.
Cała przyjemność po mojej stronie :D
1
@kanver_
@directedbyfcb
Pamiętacie mecz z Barcy z Lechią Gdańsk, w którym Neymar zadebiutował w koszulce Barcy? ;)
3
@Prorokk
https://wiadomosci.radiozet.pl/bydgoszcz/ksiadz-z-bydgoszczy-urzadzal-terapie-seksualna-ofiary-wylapywal-podczas-spowiedzi
Skazany na 10,5 roku więzienia prawomocnym wyrokiem sądu zwyrol - niewinnym człowiekiem.
No, pozamiatałeś :D
Jak zawsze :D :D :D
0
@4drian0
Mogłaby uciekać trochę wolniej...
2
Komentarz usunięty
0
@Prorokk zgłoszone.
1
@Popitek12
Podobno sam Messi przekazywał jakąś kopertę szefowi FIFA
2
@bezalkoholowy
Zwyrol w sutannie, głoszący Słowo Boże.
Kościół może sam się naprawić i uzdrowić, ale w imię własnych interesów tego nie chce robić
https://wiadomosci.wp.pl/brudna-gra-kep-jak-biskupi-pozbawili-kosciol-wiarygodnosci-opinia-7167691959257728a
2
@Popitek12
Nie chcieli by Bayern wygrał 12:0
3
@bezalkoholowy
Nigdy nie byłem ministrantem.
Nie trzeba być ministrantem.
Wystarczy iść do spowiedzi.
https://wiadomosci.radiozet.pl/bydgoszcz/ksiadz-z-bydgoszczy-urzadzal-terapie-seksualna-ofiary-wylapywal-podczas-spowiedzi
@Kgorecki2500 - jak wyżej
3
Ostatnio miałem taką rozkminę ze znajomymi, że ciekawym pomysłem byłoby, gdyby Lewy mocno lobbował za rozegraniem towarzyskiego meczu z Barcy z... Lechem Poznań :D
Grał tam przez 2 sezony, Lech to świeży Mistrz Polski a i sam Lewy ociepliłby trochę swój wizerunek po ostatnim perypetiach.
Jakie jest Wasze zdanie?
11
Komentarz usunięty
13
Podobno za 4 lata w KMŚ ma zagrać Mistrz Watykanu, Plemiona Tutsi i Hutu oraz Posągi z Wysp Wielkanocnych...
4
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJQRlIwSjE4OTZTTVM2ODAwIiwicHJmIjoiUFVCTElDIiwiaXNzIjoiZm9ydHVuYXdlYiJ9._UzPPlL52qCayzOg6Z8dBUHxIQMP2HloD9EfMzzHH4w&source=SB
Go go Aukland! :D
0
Współczuję ludziom, którzy obstawiali Kane'a z bramką "na podbicie" :D
2
6 bramek do przerwy strzelone przez 4 róznych zawodników Bayernu a Kane bez gola
Niezły ten towarzyski turniej