Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Death_voice ale to nie jest dyskusja o mnie. Nie za bardzo rozumiem, po co te wstawki moich wypowiedzi, chociaż żadnej nie przytczysz choćby z linka do dyskusji żeby podać pełen obraz
Ale za prawdę powiadam ci - mam większe pojęcie o wierze i kościele niż ty, jednocześnie nie będąc tak dwulicowy i pełen obłudy jak ty.
Bo oczywistym faktem jest to, że Polacy mordują, gwałcą, kradną a polscy księża molestują seksualnie dzieci. Jednakże prawdziwy Polak Patriota Katolik tego nie chce widzieć. Dla niego najważniejsze jest to, że jakiś Somalijczyk ukradnie batona w sklepie w Marsylii :D
Księża są dzisiaj ostatnimi ludźmi, którzy mogą umoralniac innych. Paradoks polega na tym, że sami swoją postawą niszczą kosciół.
Prezentując taką postawę jak ci troglodyci z filmiku - prawdziwi Polacy Patrioci Katolicy nie walczą z imigrantami tylko walczą przeciwko idei chrześcijaństwa.
Smutne, ale prawdziwe.
Na tym zakończę bo widzę, że jak prawdziwy katolik bardzo szybko oceniłes drugiego człowieka. Tak po chrzescijańsku wręcz i dałes sobie prawo do sortowania kto jest katolikiem a kto nie. Historia stara jak świat. Czasy inne, ale Faryzeusze ci sami...
Ps. Zachęcam do lektury:
https://episkopat.pl/doc/228667.Stanowisko-Rady-Konferencji-Episkopatu-Polski-ds-Migrantow-i
1
@gumaz
Wypijmy za błędy....
:D
2
@Death_voice koszenie trawy też nie jest pracą.
Podałem idealny przykład prawdziwych Polaków Patriotów Katolików, którzy w Dzień Święty bluźnią przeciwko drugiemu człowiekowi (czyli przeciwko Bogu, bo przecież Bóg stworzył człowieka na własne podobienstwo) nawołując do nienawiści.
Te ameby umysłowe mogły wybrać drogę nawrócenia i razem ze swoją kochaącą się rodzinką spędzić razem czas, miłując Boga. Prostest? Mają na to 6 dni w tygodniu. Niedziela dla Katolików i Chrześcijan nie jest dla prostestów. Dalsza część twojego komentarza to zwykły bełkot. Zwłaszcza, że Episkopat Polski jasno określił swoje stanowisko wobec imigrantów i uchodźców.
1
...
https://www.tvp.info/87327377/cristiano-ronaldo-przekazal-koszulke-donaldowi-trumpowi-jaka-dedykacja-cr7
"Gramy dla pokoju" Ale mindfuck...
:D
1
@Comentateiro
@NeroTFP1
Pamiętaj aby dzień święty święcić:
0
No to Legia może spokojnie skupić się na Ekstraklasie :D
1
@FcPortoFan1999
Iordanescu i tak do grudnia :D
0
Nico, cho do nas! Co się będziesz kisił w tym Bilbao...
6
Dzień bez płaczu rzekomo dorosłych facetów o usunięte komentarze na La Rambli - dniem straconym :D
1
@Who_you_mam
Lubię też Espanyol i Getafe.
1
@tomek8756 Tak, jeszcze Milan, Manchester United, Arsenal i Napoli oraz Atletico,
1
@tomek8756 Lubię oba kluby. Jeszcze lubię PSG, City, Inter, Bayern i Liverpool.
12
Cześć, jestem tu nowy, Stronę śledzę od dawna, ale dopiero teraz postanowiłem założyć tu konto. Jestem obiektywnym kibicem piłki nożnej i liczę na owocne dyskusje
0
Ktoś wie, kiedy odbędzie się losowanie kolejek nowego sezonu La Liga? W tamtym roku było to 18 czerwca
0
@aldewir abstynenci
2
https://www.rmf24.pl/polityka/news-problemy-partii-slawomira-mentzena-pkw-zdecydowala,nId,7985182
Sławek przy nadziei.
2
@FcPortoFan1999
Michał Probierz. Bo każdy zasługuje na drugą szansę.
0
@FcPortoFan1999 śmiem twierdzić, że to był najlepszy mecz Probierza
0
https://www.laczynaspilka.pl/biblioteka/mecze/polska-holandia-12-16062024
Dokładnie rok temu, 16 czerwca 2024, Reprezentacja Polski przegrała 1:2 z Reprezentacją Holandii w pierwszym meczu grupy D na Euro 2024.
3
Może i dziewczyny lubią brąz ale za to Rysiek lubi alko.
0
@Prorokk W którym momencie tak nazwałem?
Czekaj, piszesz papa, ślesz gejowskie buziaczki na pożegananie a dalej piszesz? Trochę takie rozchwianie emocjonalne, nie sądzisz? I jeszcze to nara... (I ty jeszcze miałeś czelność pisać do mnie żebym się leczył...) Piękna hipokryzja. Kolejny raz z resztą.
Co tu się wydarzyło... Jakiś bełkot chłopca, któremu uświadomiono prawdę.
:D
3
@gumaz
Tak. Jakiegoś karka z IQ tostera.
0
@Prorokk jeżeli tak twierdzisz, to znaczy, że nie potrafisz przeczytać prostego tekstu ze zrozumieniem. Niby proste a cię przerosło. Nie pierwszy nie ostatni raz. Niestety nie odwzajemnię buziaczków w sieci puszczanych do nieznajomych facetów w sieci. Nie jestem gejem. Musisz szukać przygód gdzieś indziej :D
Kto wie, może u księzy zwyroli...
1
@bezalkoholowy a wystarczyło zweryfikować przed puszczeniem w eter dalej tej informacji tak to nie wiemy nawet co to za radio....
Tak działa dezinformacja. Nie taka dawno podobnie to działało w przypadku makabrycznego morderstwa na UW. Ktoś gdzieś usłyszał, przeczytał, że to Ukrainiec zamordował kobietę. Nawet imię nazwisko i wiek napastnika szybko się znalazło. I efekt kuli śnieżnej w mig się zrobił.
0
@bezalkoholowy czyli powielasz fejkowe info.
0
@John_Doe a teraz znajdź swój jeden komentarz, w którym wykazujesz takie samo oburzenie gdy ktoś generazlizuje na temat imigrantów. Jak dużo dać ci czasu?
Zachęcam także do tego byś wrócił do wczorajszej dyskusji i przeczytał ze zrozumieniem mój ostatni komentarz. To nie boli.
0
@John_Doe twoj komentarz nie odnosi się do tematu dyskusji. Skoro wtedy nie zrozumiałes i mogłeś dać głoś w dyskusji na temat księży zwyrodnalców i tego nie zrobiłeś, to teraz nie rozumiesz go tym bardziej. Grunt, że cię dotknęłło to do tego stopnia, że aż pękła ci żyłka. Ale akurat mnie to nie dziwi. Próbuj dalej...
:D
0
https://ronaldinhoshow.eu/
Ktoś z was wybiera się w sobotę na Śtadion Śląski?
2
@Arden
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15781227#comment-15781227
Pierwszy przykład z brzegu. Większość młodych ludzi nie posiada dzisiaj umiejętności weryfikacji danej wiadomości i funkcjonuje na zasadzie "gdzieś usłyszalem". Dodajmy, że sprawcą był obcokrajowiec więc to też od razu powoduje pewien schemat żeby wzmocnić fałszywy przekaz i narrację, która potęguje nienawiść
10
Cafe raport: 16/06/2025, 0:00 - 17:00
Liczba komentarzy: 5
["]
Czuwaj!