Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Raul Moro - 22letni piłkarz Valladoid - spadkowicza Primera. Warto obserwować.
1
Na TVP Sport mecz ME U-21: Hiszpaniia vs Włochy. Można się przyjrzeć :)
0
"My nie mamy 19 lat żeby bać się przeciwnika" - Kajetan Szmyt, 23 letni piłkarz Reprezentacji Polski.
3
https://newslubuski.pl/interwencje/91986-dramatyczne-morderstwo-sulechow-nie-zyje-18-letni-hubert.html
Chłopak miał całe życie przed sobą...
4
Borussia Dortmund = Inter Miami
2
@Death_voice
Filmik był poprzedzony opisem "Dzień Święty Święcić" co jednoznacznie określa mój stosunek do tej sytuacji.
Deficyt jakim jest nieradzenie sobie z własnymi emocjami i "instynkt stadny" czyli mocni w kupie - skłania do tego by jednak twierdzić, że są to troglodyci. Mając przecież na uwadze, że te wulagaryzmy mogą przeszkadzac innym, np. chrześcijanom, idącym w tym czasie do kościoła. I to już jawne nawiązanie do tematu kosiarek.
Również dziękuję. Przynajmniej na jakiś czas :D
0
@Martwy
Rozważam to mocno.
1
@Death_voice
W którym momencie podważylem ten protest? I dlaczego uważasz że nazywanie troglodytów skandujących słowa powszechnie uznane za wulgarne w miejscu publicznym, w dniu Świętym, jakim jest niedziela- wyzywaniem? Czy tak się zachowuje Katolik?
Czy takie zachowanie nie stoi w sprzeczności z nauką kościola i przeczy wartościom chrześcijanskim?
Dodajmy, że troglodyta to człowiek nieokrzesany, nie umiejący się zachować, prymitywny. A zatem dokładnie pasujący do sytuacji z tego filmiku.
Słownik Języka Polskiego nie definiuje słowa "troglodyta" jako obraźliwe, pejoratywne czy wyzywanie.
1
Wybiera się ktoś z Was w tym roku na pielgrzymkę do Częstochowy?
2
Goooooolll!!! Brawo Polacy!
Poprawiliśmy bilans na Euro U-21!
Teraz mamy 2:10
Edit: jednak spalony i zostajemy przy 1:10
:D
1
@Death_voice twoja dwulicowosc wynika z twoich słów na mój temat w jednej dyskusji. To już twój problem bo udowodniłem ci już, że zaprzeczasz sam sobie. Chociaż przecież to czysta obserwacja..
Niby chciałeś odnieść się do tematu księdza a skupiles się na mnie. Dobre podsumowanie, takie prawicowe ;)
Dalej twierdzisz, że podważałem te protesty. Chociaż już to wyjaśniłem wcześniej. To też takie ograniczone podejście. To znaczy prawicowe :D a może to było podważenie słów księdza? No bo przecież dzień święty święcić... Nie, niemozliwe!
0
https://wiadomosci.onet.pl/krakow/54-latek-zatrzymany-za-znecanie-sie-nad-matka-grozi-mu-wiezienie/jmmyb9q
Ileeee??? Znęcał się przez 15 lat a grozi mu do 5?
19
@marcin62
Seba i Dżesika. Chcieli ośmieszyć paradę. Ośmieszyli samych siebie.
Stare, znałem :D
1
@Death_voice Ale dalej - celowo zmieniasz tor dyskusji ponieważ skupiasz się na ludziach personalnie bo coś gdzieś kojarzysz. Dlaczego przekierowujesz temat wypowiedzi księdza na migrację?
Chcesz wyrazić swoje przemyślenia na ten temat, to możesz założyć nowy wątek tylko o tym. Bo za chwilę będzie wątek o księżach, którzy gwałcą dzieci a ty znowu wyskoczysz o imigrantach.
Tu nie chodzi o to, czy słowo "lewicowy" jest obraźliwy. Tu chodzi o to, że prowadzisz dyskusję w sposób personalny. Skupiasz większą uwagę na to kim jest użytkownik, niż na tym co ma do powiedzenia. Sortujesz w ten sposób ludzi i przypisujesz im zachowania im zachowania innych ludzi. I znowu mijasz się z prawdą bo to ty pierwszy zacząłeś pisać o mnie, bez pytań z mojej strony. Trochę wstyd tak konfabulować, jawiąc się na takiego prawdziwego Polaka...
1
@FcPortoFan1999
To na pewno jest Polska U21 :D
1
@Death_voice Tematem dyskusji nie jestem ja ani "my". Dlaczego zatem w każdym komentarzu piszesz o mnie i "nas"?
Piszesz, że mnie nie oceniasz a za chwilę piszesz, "jesteś jednym z ludzi przeciw którym wstawieni przez ciebie ludzie protestują..."
To jest ocenianie. Zaprzeczasz sam sobie albo znowu przejaw hipokryzji.
Do @AxelF zaś z kolei "...bo wielki kapitał chce taniej siły roboczej a wy lewicowcy mu w tym przyklaskujecie :)"
- i znowu ataki personalne. Nie znasz a ni mnie a nie @AxelF a używasz "wy lewicowcy". Trochę ograniczone myślenie. Oczywiście pewnie znowu nie oceniasz, to tylko obserwacja i prześmiewczy komentarz, co nie?
Z dużą łatwością szufladkujesz innych tylko dlatego, że mają odmienne zdanie od twojego
3
30 minuta i 3:0 dla Francji :D
1
@Death_voice
@AxelF zadał ci proste pytanie. Dlaczego uciekasz od odpowiedzi?
0
Szybko poszło :D
1
@Death_voice
Dalej nie rozumiesz. Wrzucilem filmik w odpowiedzi do @Comentateiro bo ujął przedmiot komentarza księdza czyli "Dzień Święty święcić". I to jest tematem dyskusji. Ty natomiast w swoich komentarzach uciekasz się do wycieczek osobistych w stylu:
"W końcu ktoś musi powstrzymać takie (delikatnie mówiąc) nierozsądne osoby jak wy...",
"Kojarzę przecież twój udział w dyskusjach o masowej migracji, gdzie nie mając żadnego argumentu stwierdzałeś mniej więcej coś w stylu, że przestępstwa migrantów to nic nadzwyczajnego (nie zważając na znaczny ich wpływ na przestępczość) bo Polacy też popełniają przestępstwa :)"
- i tu już dochodzi do kłamstwa ze swojej strony, bo zawsze w takich dyskusjach podawałem argumenty w postaci linków do wiadomości. Ale znowuż - nie o tym jest ta dyskusja. Jeżeli by o tym była - poprosiłbym Cię o link do takiej dyskusji z moim udziałem. Kojarzyć a mieć dowód to dwa rózne spectrum.
Idźmy dalej: "jesteś jednym z ludzi przeciw którym wstawieni przez ciebie ludzie protestują. Przeciętny Polak nie chce żeby mu sprowadzali w setkach tysięcy ludzi z kompletnie innych cywilizacji, którzy się tu nie zasymilują i spora część z nich (oraz ich potomkowie tu wychowani) będzie popełniać takie przestępstwa jak ten wenezuelczyk"
Znowu personalnie. Ci ludzie w niedzielę czyli dzień święty protestują, bluzniąc przeciwko Bogu nie przeze mnie i takich ludzi jak ja. a także frazes w stylu "Przeciętny Polak". Frazes bez żadnego pokrycia tylko.
Idźmy dalej:
"Już udowodniłeś, że nie masz pojęcia o kościele zbyt dużego. Twoim szczytem możliwości w tej kwestii zdają się być niestety pogardliwe i złośliwe wpisy.
- znowu kłamstwo. Wkleiłem ci link do stanowiska polskiego episkopatu w sprawie uchodźców i imigrantów. Niezły szczyt pogardy i zlośliwosci z mojej strony...
Twierdzisz, że mój post wyśmiewa ludzi protestujących. Znowu mijasz się z prawdą. W którym miejscu się wyśmiewam z tych ludzi? Przytocz proszę.
I na koniec - piszesz do mnie w kilku komentarzach per "wy". Dlaczego?
No i jeszcze jedno. Jak to jest, że odbierasz mój komentarz o ludziach prostestujacych, że ich wyśmiewam, jednocześnie piszesz o swoim komentarzu, że jest prześmiewczy? Czyż to nie jest hipokryzja?
0
Odpalamy TVP Sport i kibicujemy Polakom w meczu ME U-21 przeciwko Francji. Chociaż z drugiej strony, patrząc na Reprezentację Francji - czarno to widzę...
:D
2
@Death_voice
Nie. To ty pierwszy napisałeś o mnie a nie ja o tobie. Nie skupiasz uwagi na treści komentarzy tylko na mnie i piszesz o mnie. Zastanawiające.
Przytoczyć?
1
@RoberDzik
Za długie. Nie czytam
2
@Hadim
Moim zdaniem jest czas i miejsce na takie reakcje. Skoro nie ma miejsca na koszenie trawy w niedzielę, to nie powinno być miejsca na polityczne prostety nawołujące wulgaryzmami do nienawiści i przemocy
1
@Comentateiro Dlaczego koszenie jest pracą? Przecież nie przynosi ono korzyści zarobkowej?
I nie, nie zamierzam puszczać bąków wśród modlących się :D
2
@Death_voice i znowu o mnie, gdzie dyskusja jest na temat księdza i jego ambitnego przemyślenia. Jesteś pewien, że to ze mną jest problem a nie z tobą? :D
20
Jutro (18 czerwca 2025) minie dokładnie 2,5 roku od zdobycia przez Argentynę pod wodzą Leo Messiego - upragnionego Mistrzostwa Świata :)
Szybko leci ten czas...
2
@Comentateiro czyli równie dobrze rozbijać mięso na kotleta też nie wolno bo szkodzi świetowaniu innym, np. chrześcijanom zza ściany obok :D
3
@Safrani
Dla mnie najbardziej przerażające jest to, że z taką ochotą ten kleryk wystrzelił z tym koszeniem i grzechem. Ale jak jego koledzy po fachu wykorzystują małe dzieci, to ani słowem tego nie skwitował
3
@Safrani
Księzom. Bo mógłbys w tym czasie pójść do kościółka i rzucić dychę na tacę