Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nico, cho do nas! ;)
1
@Faro
Które to orangutan? Bo mam wątpliwości...
0
Jakie widzicie minusy transferu Nico do Barcy, jeśli dojdzie on do skutku?
8
1 lipca 2024 roku, Jan Oblak - bramkarz Reprezentacji Słowenii, popisał się przepiękną obroną.
1
@Comentateiro
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-kordoba,cId,50623
I tym z Cordoby też.
Do pustej!
1
@Hawajczyk To czysta ciekawość. Do najbliższego Mundialu został niecały rok. Róznie może być. A co jeśli przydarzy mu się kontuzja i nawet jeśli Portugalia awansuje, to on nie zagra? Nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. A nawet jeśli pojedzie z Portugalią na Mundial, to też nie wiadomo w jakiej kondycji i formie. A przecież to dokładanie nogi na Mundialu w Katarze mu nie wyszło. Na Euro też nie. Wtedy nie strzelił ani jednej bramki.
3
@PatrychoO
Jorge Campos - bramkarz reprezentacji Meksyku na Mundialu w USA w 1994 :)
https://www.reddit.com/r/OldSchoolCool/comments/ls05df/mexico_goalkeeper_jorge_campos_at_the_world_cup/#lightbox
5
Tymczasem pogoda w Sevilli na najbliższe 45 dni:
https://pogoda.interia.pl/prognoza-dlugoterminowa-sewilla,cId,74887
0
@mekston
Najpierw trzeba na te Mistrzostwa awansować :D
8
Czy Cristiano Ronaldo strzeli jeszcze kiedyś swojego pierwszego w gola w fazie pucharowej Mistrzostw Świata?
@Popitek12
@mekston
1
@Comentateiro
Ja to wiem, Ty to wiesz. Ale pogadajmy lepiej o tym jak zyczysz piłkarzom Juventusu kontuzji...
I nie mów, że nie! Bo tak napisałeś!! I to miałeś na myśli!
:D
2
Kawałek na dziś
0
Dawać mnie już tego Nico! :D
2
Zapowiada się dziś piękny dzień ;)
2
@Comentateiro
@don'T.R.I.P.e
Przy okazji mały mindfuck z mojej strony na zakończenie "dnia screenów" :D (kliknij w "załaduj komentarze")
https://www.fcbarca.com/121321-oficjalnie-dwa-zerwane-wiazadla-i-jedno-zerwane-sciegno-daniego-carvajala-aktualizacja-10-15,dyskusja-14899686.html#comment-14899686
1
Komentarz usunięty
2
@don'T.R.I.P.e
Nie no, aż tak to nie :D
0
@antimadridista76 z pewnością kilku HD i podszywek
2
@D10SLEO
"Jakie są wasze ulubione ZUS-y?"
To już zakrawa o perwersję :D
13
Przyjdzie Xabi, skończy się nudne 1:0 za Anczelota
17
@Kasy
Pójdzie żelazny argument, że łamana jest wolność słowa i prześladowana opozycja.
Wypowiedź skandaliczna. Zwłaszcza w obliczu tego co się stało nie tak dawno...
Czekam na komentarz w tej sprawie bosa Konfederatów
3
@Comentateiro jak śmiesz życzyć porażki Juventusowi!
19
@norbi77
Powiedz, że to fejk. Konfiarze nie grzeszą inteligencją, ale żeby aż tak???
0
Mój kawałek na wieczór:
Elo
0
@JohnnyBarca
Nooo.... W przypadku takiego Cristiana Ronalda, to tak. Istnieje spore ryzyko, że zrobi krzywdę jakiemuś kibicowi na trybunach...
:(
5
W najbliższym losowaniu EuroJackpot głowna wygrana to 43 mln €.
Klauzula za Nico wynosi 58 mln €
Te pozostałe 15 melonów może uda się zebrać na La Rambli.
Brzmi jak plan
1
@Pablozeusz
W wersji premium masz możliwość wyboru alternatywnego zakończenia :D
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15823338#comment-15823338
Nie oglądam meczu. Jest sens czekać do 77 minuty? :D
@Matiasio
4
@Cule1234
Oby tylko o 21:00 a nie o 16:15
1
@Pnog37 Ty nie lubisz, ja lubię. Ja nie lubię czegoś innego a ty lubisz.