0

Leganes rozjebało system :D
Czekamy na Las Palmas ;)

2

@Lionel_Messi10
Zaraz po wycięciu wyrostka?
Sprzedać go jak najszybciej!

0

Spalony. Sędziny chciały przekręcić Barcelonę.
Stare, znałem

7

Jeszcze 20 bramek i Mapet pobije rekord Messiego w liczbie bramek zdobytych w jednym sezonie w La Liga...

Edit: No i nie udało się :(

9

https://i.postimg.cc/bYtyQ34Y/1748077569149.jpg

Moja La Rambla murem podzielona...
:D

3

Forca Barca!!
Vamos a Ganar!!
Por a Copa!!

9

Dzisiaj pożegnanie jednego z największych trenerów w historii Realu.
Animo Imanol! Byłeś kimś więcej niż trenerem Realu Sociedad.
Gracias por todo!!

3

Laaaakaaaaakaaa!!!!
Czołg!!!! 2:0 dla Napoli!!!

1

Goat z brameczką.
Antony w 40 minucie na 1:0 dla Betisu w meczu z Valencią

2

Miasto Diego i Mafii dzisiaj nie zaśnie

4

MAC TOMINEJ!!! ALE ZAJEBAŁ NOZYCAMI! 1:0 DLA NAPOLI!!!

0

Napoli przez 30 minut bije głową w mur u siebie z Cagliari

12

Czekajcie, Batyr na pytanie o ustawki odpowiedział, że takiego prezydenta potrzebują Polacy?
Nie wiedziałem, że Polacy potrzebują prezydenta, który napierdala w lesie innych Polaków...

7

Ja pierdziele, ale atmosfera na stadionie Diego Maradony w Neapolu.

3

Pasek na TV Republika:

"Nielegalna TVP w likwidacji udostepniła wadliwy sygnał z debaty dlatego uruchomiliśmy emisję awaryjną z drugiego źródła"

:D

6

Forza Napoli!
Forza Como!

0

@Mateo46 nie pogrążaj się. Tematem dyskusji jest Carlo Ancelotti. Zakładając tutaj konto 10 dni temu i używając zaimków "my", "nas" - nic nie wskórasz. Nie wróżę ci tu długiej kariery. Wczesniej czy później wszystkie podszywki kończą tak samo.
Daruj sobie

0

Szkoda. Mógł jeszcze bardziej pogrążyć real, zostając na następny sezon

5


Czego Wam i sobie życczę :)

1

@Aragorn33
Myślę, że najbardziej przerażające jest to, że dyskusja o Batyrze, ale szybko zmieniany jest tor dyskusji i "riposta" o Trzaskowskim...
To mówi wiele

3

Kiedyś zamykali lasy bo Covid.
Teraz powinni też zamknąć bo Batyyr na ustawce grasuje

1

Piątek piąteczek piątunio! :)

1

@FcPortoFan1999
Mam wrażenie, że od ostatniej niedzieli, na La Rambli codziennie jest Dzień Dziecka z niepełnosprawnością intelektualną

5

Coś mi się wydaje, że 1 czerwca wieczorem, zarówno Tworki jak i Choroszcz bęedą przeżywać oblężenie. Spakowaliście już kapcie i szczoteczki do zębów? :D

3

Za mało o conajmniej 6. Ale w końcu to mierda więc Rudyger mógł liczyć na pobłażliwość

0

@Mateo46
Kto jak kto, ale kolejne HD wie o tym najlepiej...

3

@norbi77
Ja bym się nie zdziwił, gdyby sie okazało, że ten notariusz to kolejne Alter ego Nawrockiego. Tak żeby Batyr miał kolegę do zabawy :D

0

@HypeR czekam z niecierpliwością

1

Przehajpowany grajek. Równia pochyła już od dawna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?