Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leganes rozjebało system :D
Czekamy na Las Palmas ;)
2
@Lionel_Messi10
Zaraz po wycięciu wyrostka?
Sprzedać go jak najszybciej!
0
Spalony. Sędziny chciały przekręcić Barcelonę.
Stare, znałem
7
Jeszcze 20 bramek i Mapet pobije rekord Messiego w liczbie bramek zdobytych w jednym sezonie w La Liga...
Edit: No i nie udało się :(
9
https://i.postimg.cc/bYtyQ34Y/1748077569149.jpg
Moja La Rambla murem podzielona...
:D
3
Forca Barca!!
Vamos a Ganar!!
Por a Copa!!
9
Dzisiaj pożegnanie jednego z największych trenerów w historii Realu.
Animo Imanol! Byłeś kimś więcej niż trenerem Realu Sociedad.
Gracias por todo!!
3
Laaaakaaaaakaaa!!!!
Czołg!!!! 2:0 dla Napoli!!!
1
Goat z brameczką.
Antony w 40 minucie na 1:0 dla Betisu w meczu z Valencią
2
Miasto Diego i Mafii dzisiaj nie zaśnie
4
MAC TOMINEJ!!! ALE ZAJEBAŁ NOZYCAMI! 1:0 DLA NAPOLI!!!
0
Napoli przez 30 minut bije głową w mur u siebie z Cagliari
12
Czekajcie, Batyr na pytanie o ustawki odpowiedział, że takiego prezydenta potrzebują Polacy?
Nie wiedziałem, że Polacy potrzebują prezydenta, który napierdala w lesie innych Polaków...
7
Ja pierdziele, ale atmosfera na stadionie Diego Maradony w Neapolu.
3
Pasek na TV Republika:
"Nielegalna TVP w likwidacji udostepniła wadliwy sygnał z debaty dlatego uruchomiliśmy emisję awaryjną z drugiego źródła"
:D
6
Forza Napoli!
Forza Como!
0
@Mateo46 nie pogrążaj się. Tematem dyskusji jest Carlo Ancelotti. Zakładając tutaj konto 10 dni temu i używając zaimków "my", "nas" - nic nie wskórasz. Nie wróżę ci tu długiej kariery. Wczesniej czy później wszystkie podszywki kończą tak samo.
Daruj sobie
3
https://www.rmf24.pl/regiony/rzeszow/news-byly-ksiadz-molestowal-pieciu-chlopcow-w-rzeszowie-zapadl-wy,nId,7970634
W mafii po staremu. Tym razem znowu Podkarpacie
0
Szkoda. Mógł jeszcze bardziej pogrążyć real, zostając na następny sezon
5
Czego Wam i sobie życczę :)
1
@Aragorn33
Myślę, że najbardziej przerażające jest to, że dyskusja o Batyrze, ale szybko zmieniany jest tor dyskusji i "riposta" o Trzaskowskim...
To mówi wiele
3
Kiedyś zamykali lasy bo Covid.
Teraz powinni też zamknąć bo Batyyr na ustawce grasuje
1
Piątek piąteczek piątunio! :)
1
@FcPortoFan1999
Mam wrażenie, że od ostatniej niedzieli, na La Rambli codziennie jest Dzień Dziecka z niepełnosprawnością intelektualną
5
Coś mi się wydaje, że 1 czerwca wieczorem, zarówno Tworki jak i Choroszcz bęedą przeżywać oblężenie. Spakowaliście już kapcie i szczoteczki do zębów? :D
3
Za mało o conajmniej 6. Ale w końcu to mierda więc Rudyger mógł liczyć na pobłażliwość
0
@Mateo46
Kto jak kto, ale kolejne HD wie o tym najlepiej...
3
@norbi77
Ja bym się nie zdziwił, gdyby sie okazało, że ten notariusz to kolejne Alter ego Nawrockiego. Tak żeby Batyr miał kolegę do zabawy :D
0
@HypeR czekam z niecierpliwością
1
Przehajpowany grajek. Równia pochyła już od dawna