Kapitan hawk
Dołączył/a: styczeń 2013
67 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Całkiem spoko ten McWrap Teriyaki :)
7
Pani Wanda zgasiła tego prostaka jak peta w kiblu
4
Nie lubię poniedziałku...
1
https://www.fcbarca.com/sezon/terminarz#next-match
Terminarz na nowy sezon wjechał już na fcbarca.com :)
4
I pomyśleć, że Anglicy nigdy nie zdobyli Mistrzostwa Europy...
A Angielki zdobyły Mistrzostwo Europy 2 x z rzędu :D
1
@fart
Marciniak to zawsze tej Legii pomoże...
Jak nie Szymon, to Krzysztof.
;)
1
Strzelony gol przez Hiszpanki w 1 połowie, wymuszona zmiana bo kontuzja Angielki - doliczona 1 minuta ...
1
@L3OM3SSI
Czyli bardziej antykibice Barcy niż kibice Realu
0
W podstawowej 11stce Hiszpanii:
- Athenea del Castillo - obecna zawodniczką Realu Madryt
- Olga Carmona - była zawodniczka Realu Madryt, która swoim golem 2 lata temu zapewniła Mistrzostwo Hiszpanii.
W Reprezentacji Anglii nie gra żadna zawodniczka Realu
..
https://i.postimg.cc/grFFsLhd/1753633378883.jpg
HD to stan umysłu :D
4
Gooooooolllllll!!!!
Vamos!!
2
Jedno z najpiękniejszych intro, jakie słyszałem. Ciary za każdym razem.
@Colon
1
Średnia wieku strzelców bramek dla Barcy w dzisiejszym meczu przeciwko Kobe - 20 lat :)
23
Dla tego dzieciaka to niesamowite przeżycie i oby pomogło mu w dalszym rozwoju :)
1
@gumaz
Na pierwszym lekko się poślizgnęła jednak...
2
@blakkudium Jao Felix będzie mógł się zrehabilitować Cristianowi Ronaldowi za niestrzelonego karnego w serii rzutów karnych przeciwko Francji rok temu w 1/4 ME
2
https://www.instagram.com/reel/DKxAPS7tBpI/?igsh=OXU4Y2czYnE2d210
A Was czego nauczyli Wasi ojcowie?
:D
0
Senna patrzy z góry i się śmieje
1
W oczekiwaniu na start F1, odpalcie sobie Polsat Sport 2 ;)
7
Póki co, Barca nie przegrała jeszcze ani jednego meczu w tym miesiącu :)
5
A morał tej bajki jest krótki i taki:
Nie pytajcie o linka przed meczem, dzieciaki ;)
0
@gumaz Wypijmy za błędy
0
@norbi77
Nooo, mativeb ma łeb :D
2
Mimo, że to pierwszy mecz towarzyski Barcy w nowym (pre)sezonie to gęba sama się cieszy, widząc tych chłopaków :)
Chociaż z drugiej strony...
https://www.fcbarca.com/127631-oficjalnie-szymon-marciniak-poprowadzi-mecz-realu-madryt-z-psg,dyskusja-15843077.html#comment-15843077
(załaduj komentarze)
;)
2
Dzisiaj, jak dzisiaj... Ale zobaczycie co tu się będzie działo za 24/48 godzin, jak zbanowani wrócą tu z płaczem :D
7
@wpwelement
Ulubiony zespół?
- Public Enemy.
:D
1
@fart
Przed samym meczem. @wpwelement to wyjaśnił. Poczułem się jak bym znowu miał 12 lat
3
Przewidywana temperatura o 19:00 czasu lokalnego w Kobe (początek meczu Barcy): 30 stopni Celsjusza. Odczuwalna: 33...
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
9
Do meczu Barcy pozostały 2 godziny :)
Jak was proszę, nie sprzedawajcie dziś pół składu i nie wyrzucajcie Flicka :D
1
W sumie to na dobre wyszło, że Leo z Jordim zostali zawieszeni na mecz z Cincinnati.
Miami nie poniosło porażki z wyżej notowanym rywalem, panowie odpoczęli bo ostatnio napięty kalendarz a przed Miami kolejne rozgrywi + 3 zaległe mecze w MLS jeszcze a sam Leo utrzymał pozycję lidera w klasyfikacji Króla Strzelców MLS. Same plusy :)