0

Całkiem spoko ten McWrap Teriyaki :)

7


Pani Wanda zgasiła tego prostaka jak peta w kiblu

4

Nie lubię poniedziałku...

1

https://www.fcbarca.com/sezon/terminarz#next-match

Terminarz na nowy sezon wjechał już na fcbarca.com :)

4

I pomyśleć, że Anglicy nigdy nie zdobyli Mistrzostwa Europy...
A Angielki zdobyły Mistrzostwo Europy 2 x z rzędu :D

1

@fart
Marciniak to zawsze tej Legii pomoże...
Jak nie Szymon, to Krzysztof.
;)

1

Strzelony gol przez Hiszpanki w 1 połowie, wymuszona zmiana bo kontuzja Angielki - doliczona 1 minuta ...

1

@L3OM3SSI
Czyli bardziej antykibice Barcy niż kibice Realu

0

W podstawowej 11stce Hiszpanii:
- Athenea del Castillo - obecna zawodniczką Realu Madryt
- Olga Carmona - była zawodniczka Realu Madryt, która swoim golem 2 lata temu zapewniła Mistrzostwo Hiszpanii.
W Reprezentacji Anglii nie gra żadna zawodniczka Realu
..
https://i.postimg.cc/grFFsLhd/1753633378883.jpg

HD to stan umysłu :D

4

Gooooooolllllll!!!!
Vamos!!

2


Jedno z najpiękniejszych intro, jakie słyszałem. Ciary za każdym razem.
@Colon

1

Średnia wieku strzelców bramek dla Barcy w dzisiejszym meczu przeciwko Kobe - 20 lat :)

23

Dla tego dzieciaka to niesamowite przeżycie i oby pomogło mu w dalszym rozwoju :)

1

@gumaz
Na pierwszym lekko się poślizgnęła jednak...

2

@blakkudium Jao Felix będzie mógł się zrehabilitować Cristianowi Ronaldowi za niestrzelonego karnego w serii rzutów karnych przeciwko Francji rok temu w 1/4 ME

2

0

Senna patrzy z góry i się śmieje

1

W oczekiwaniu na start F1, odpalcie sobie Polsat Sport 2 ;)

7

Póki co, Barca nie przegrała jeszcze ani jednego meczu w tym miesiącu :)

5

A morał tej bajki jest krótki i taki:
Nie pytajcie o linka przed meczem, dzieciaki ;)

0

@gumaz Wypijmy za błędy

0

@norbi77
Nooo, mativeb ma łeb :D

2

Mimo, że to pierwszy mecz towarzyski Barcy w nowym (pre)sezonie to gęba sama się cieszy, widząc tych chłopaków :)
Chociaż z drugiej strony...
https://www.fcbarca.com/127631-oficjalnie-szymon-marciniak-poprowadzi-mecz-realu-madryt-z-psg,dyskusja-15843077.html#comment-15843077
(załaduj komentarze)
;)

2

Dzisiaj, jak dzisiaj... Ale zobaczycie co tu się będzie działo za 24/48 godzin, jak zbanowani wrócą tu z płaczem :D

7

@wpwelement
Ulubiony zespół?
- Public Enemy.
:D

1

@fart
Przed samym meczem. @wpwelement to wyjaśnił. Poczułem się jak bym znowu miał 12 lat

3

Przewidywana temperatura o 19:00 czasu lokalnego w Kobe (początek meczu Barcy): 30 stopni Celsjusza. Odczuwalna: 33...

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

9

Do meczu Barcy pozostały 2 godziny :)
Jak was proszę, nie sprzedawajcie dziś pół składu i nie wyrzucajcie Flicka :D

1

W sumie to na dobre wyszło, że Leo z Jordim zostali zawieszeni na mecz z Cincinnati.
Miami nie poniosło porażki z wyżej notowanym rywalem, panowie odpoczęli bo ostatnio napięty kalendarz a przed Miami kolejne rozgrywi + 3 zaległe mecze w MLS jeszcze a sam Leo utrzymał pozycję lidera w klasyfikacji Króla Strzelców MLS. Same plusy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?